Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - POZOR NA pendy2 POZOR NESPOLAHLIVA KUPUJUCA !

POZOR NA pendy2 POZOR NESPOLAHLIVA KUPUJUCA !

od MIROSLAVA146 » Štv Dec 22, 2011 5:26 pm

dobry den..chcem len oznamit ze na bb je opat niekto nespolahlivy..nick pendy2 si u mna objednala cizmy ktore vobec na dobierku neprevzala..dodnes sa neozvala nekomunikovala somnou od novembra ako som jej cizmy poslala.balik sa mi dnes vratil a samozrejem som dosla o peniaze..neodporucam ju davajte si pozor na nu lebo sa jej vobec neda verit a je nespolahliva..pritom prihlasena je ale nema ani stipku slusnosti co i len odpisat..alebo co i len sa ospravdlnit ze sa nieco jej prihodilo ze sa nedalo prevziat balik sme ludia a ak ma clovek trocha ludskosti vsetko sa da vysvetlit ci pochopit..ale ak niekto vas podrazi bez chrbtovej kosti treba to aj riesit..takze nick pendy2..kto by mal zaujem o foto s balika o spatnej zasielke napiste poslem foto..aspon vy si mozte dat pozor ked uz ja som sa na nej popalila..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str Júl 01, 2009 9:33 pm

od moon321 » Štv Dec 22, 2011 7:35 pm

co uz.nemala ste riskovat ked nemala ziadne hodnotenie.a teraz ma 2a jedno od vas a od druhej predavajucej.,a obi dve zle
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

od LuPe33 » Štv Dec 22, 2011 9:11 pm

to neni o tom či niekto má alebo nemá hodnotenie, ja som posielala raz mamičke čo nemala hodnotenie žiadne a to na dobierku a všetko bolo OK dokonca neskor mala 6 kladných za dobierku, to je o človeku, vždy musí byt niekdo prvý kto to mamičke pošle :D
:arrow: :arrow: :arrow: KAžda sme raz mala 0 REFERENCII a pre každú sa našiel niekdo kto bol PRVY a poslal, takže treba si dávat pozor ale nie zasa velmi :idea:


ale tak na chybách sa človek učí... :wink:


ale je dobre dat v takom prípade NEGATKO a upozornit ostatné mamičky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od MIROSLAVA146 » Pon Jan 16, 2012 4:14 pm

LuPe33 píše:to neni o tom či niekto má alebo nemá hodnotenie, ja som posielala raz mamičke čo nemala hodnotenie žiadne a to na dobierku a všetko bolo OK dokonca neskor mala 6 kladných za dobierku, to je o človeku, vždy musí byt niekdo prvý kto to mamičke pošle :D
:arrow: :arrow: :arrow: KAžda sme raz mala 0 REFERENCII a pre každú sa našiel niekdo kto bol PRVY a poslal, takže treba si dávat pozor ale nie zasa velmi :idea:


ale tak na chybách sa človek učí... :wink:


ale je dobre dat v takom prípade NEGATKO a upozornit ostatné mamičky
Tak to ano mate uplnu pravdu ...je dobre sa popalit a poucit...ale je dobre aj informovat aby vedeli iny..aj ja som posielala uz kopec balikou a boli aj taky co tu niesu ani zaregistrovany..vsetko je na ludoch ...povahe cloveka..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str Júl 01, 2009 9:33 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť