Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Rozvody a alimenty - príspevok na úhradu nákladou spojených s tehotenstvom ,pôrod

príspevok na úhradu nákladou spojených s tehotenstvom ,pôrod

od Nella1002 » Uto Mar 02, 2010 8:22 pm

dobrý večer,prosim o radu..chcem dať otca mojej dcérky na sud,aby nám príspel na úhradu nákladou spojených s tehotenstvom a pôrodom.Mame už za sebou súd ohľadom výživného na malú aj na mňa.Má niektorá mamička s týmto skúsenosť?čo všetko k tomu potrebujem?ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Sep 14, 2009 2:46 pm

od sandras » Uto Mar 02, 2010 9:19 pm

no neviem, či uspeješ... u nás na Slovensku sa dá totiž porodiť uplne zadarmo, takže ak si si priplatila nejaké nadštandardné služby, je to asi tvoja vec a otec na to nemusí prispievať
S tehotenstvom si mala nejaké extra náklady?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Nella1002 » Uto Mar 02, 2010 9:23 pm

v zakone je napísané že mam na to narok,len som chcela vediet či ma niekto s tým skusenost a čo vlastne na to potrebujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Sep 14, 2009 2:46 pm

od Janka81 » Uto Mar 02, 2010 9:33 pm

ahojky..minule dávali niečo na Jojke v Súdnej sieni...bola tehotná a tiež to žiadala---bola v tom zahrnutá aj komplet výbavička atd..tuším30000 sk jej odklepli...skús mrknúť v archíve Jojky v tej súdnej sieni--tým "minule"som myslela niekedy minulý rok :wink: --tuším na jesen,ale fakt presne neviem..mrknem to aj ja,ked nájdem,dám info
A niekde na nete nič nebolo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Nella1002 » Uto Mar 02, 2010 10:36 pm

Janka dakujem:)hladala som na nete ale nič som tam nenašla.Idem skusit pozriet tu jojku.zatial ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Sep 14, 2009 2:46 pm

od Janka81 » Str Mar 03, 2010 2:09 pm

Nella1002 píše:Janka dakujem:)hladala som na nete ale nič som tam nenašla.Idem skusit pozriet tu jojku.zatial ďakujem


Ahojky..ja som večer mrkla celý september,ale tam to nebolo:-( asi by bolo lepšie napísať mail do jojky,kde to približne bolo-nikde to tam totiž nevidím vypísané-sú tam len videá s dátumom--chcelo by to aj popis k tomu a vedela by som :P

inak neostáva nič iné,len klik na každé video--každý mesiac+- 21x.. :roll: :wink: Ale samozrejme,riešila to tá sudkyňa..ten chlap mal len trestné veci :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Nella1002 » Str Mar 03, 2010 2:32 pm

ahojky,dneska som sa bola opýtat na súde a tam mi povedali že si mám napísať žiadosť a doniesť bločky.Takže musim zhanat bločky z roku 2008 :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Sep 14, 2009 2:46 pm

od Janka81 » Str Mar 03, 2010 8:39 pm

Nella1002 píše:ahojky,dneska som sa bola opýtat na súde a tam mi povedali že si mám napísať žiadosť a doniesť bločky.Takže musim zhanat bločky z roku 2008 :lol:


No vidíš..pár riadkov žiadosti a hotovo :wink: popros aj kamošky nejaké...kopie by Ti mali stačiť....Ti vravím..tej kočke prisúdili okolo 30000,-Sk..a všetky dobre vieme,kolko nás deti a tehotenstvo stálo-samozrejme,že sme to radi platili :lol: :lol: :lol:
A nezabudni aj na svoje oblečenie...tiež si mala ako tehotná náklady..možno aj výživové doplnky atd :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Nella1002 » Str Mar 03, 2010 9:39 pm

hm povedali mi ,že na seba si nemožem dat...iba na malú.Podla mňa to je nejaka somarina,lebo v zákone je napísané že je to príspevok na úhradu nákladou spojených s tehotenstvom a pôrodom...zakupením výbavičky i po narodení dieťaťa. :idea: Veď vyskúšam a uvidím :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Sep 14, 2009 2:46 pm

od Janka81 » Štv Mar 04, 2010 2:07 pm

Nella1002 píše:hm povedali mi ,že na seba si nemožem dat...iba na malú.Podla mňa to je nejaka somarina,lebo v zákone je napísané že je to príspevok na úhradu nákladou spojených s tehotenstvom a pôrodom...zakupením výbavičky i po narodení dieťaťa. :idea: Veď vyskúšam a uvidím :lol:



No tuším len predsa vyhladám to konkrétne súdne konanie---ja mám pocit,že ona tam dávala aj veci na seba--ved aj to súvisí predsa s tehotenstvom,Tvoje oblečenie atd :roll: daj tam všetko--lepšie je,ak ti niečo zamietnu,ako by Ti niečo neprisúdili,lebo si o to nežiadala :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť