Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - problem s kaslom,poradite mi?

problem s kaslom,poradite mi?

od vlasticka185 » Uto Máj 10, 2011 8:20 am

Je to ako zacarovany kruh,maly 1 mesiac po operacii srdiecka a znovu mi ochorel,hoci vybral Sumamed,stav sa nezlepsuje,je stale rovnaky,vlhky drazdivy kasel,z nosteka vytok nema,snimok je negativny a CRP ma 8.Teraz mu predpisali Zinnat,Velmi sa bojim,ze maly to bude tahat ako vlani skoro 2,5 mesiace ked sme skoncili v nemocnici,kde znova nachytaval nove virusy,nakolko ma problem s bunkovou imunitou a tera naposledy mu pri operacii pretali lymfaticku cievu.pokial maly bral BronchoWaxom,problemy ustupily behom 24 hodin a bolo dobre 4 mesiace,teraz mu davam na imunitu Imunoglukan,a aj beresove kvapky,avsak nezaberaju,Tn Bronchowaxom vraj nemozeme ,nakolko tie 2 balenia su na cely rok postcujuce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od kriskovalud » Uto Máj 10, 2011 11:03 pm

ahoj vlasticka a neskusali ste klasicke domace medicinky taka cervena repa resp. cvikla robi mojim detom zazraky ked kaslu
staci ocistit surovy nakrajat na kocky zasypat cukrom a stava sa podava aj 5xdenne a je to vynikajuce na cistenie krvy a cervene krvinky

dalej to je cibulovy sirup postup ako pri cvikle ten je este ucinnejsi ale moje deti skor cviklu cibulu nemusia len pecenu so slaninkou

nastudujte na internete nejake bilinky ja viem ze je po operacii srdiecka ale naco pchat stale ATB alebo sirupy z lekarne ked nam nieco rastie aj na dvore
skuste skombinovat liecby ja sa takto davam vzdy do poriadku a tiez deti ATB sme nebrali uz 2 roky a zatial vzdy to zabralo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od vlasticka185 » Str Máj 11, 2011 3:57 pm

Poviem Vam Kriskovalud,ze uz skusame rozne ludove liecenia aj s cesnakom ,aj s cibulou,a uz nam to nezabera,akonahle sa dopocujem o niecom novom,hned to vyskusam,no uvidime co nam na to povie Bratislava na kontrole,dnes som sa dopocula,ze sa vraj da spravit liek -ako protilatka ,z vlastnych slin,tak sa chcem nato popytat,iked sa to plati,ale peniaze boli aj budu,a ked to ma pomoct mojmu synovi,tak na cenu nepozeram,
Vdaka za radu a prajem vam vsetko dobre :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od kriskovalud » Pia Máj 13, 2011 9:41 pm

no je jasne ze vsetky tie lieky nezaberu hned treba tomu dat aspon tyzden ale vzdy treba vyckat aby sa zase nieco s niecim nepomiesalo a nebolo to este horsie
asi nikto nesetri peniazkami ked ide o vlastne deti
drzim vam palceky a prajem vela zdravia lebo bez toho je zivot nanic
ja som teraz tiez lezala so silnym zapalom priedusiek a poviem vam zwe to nebola ziadna slava ked som sa chcela obratit na posteli tak som plakala ako ma bolelo telo a kazdy sval a kost nehovoriac o tom ze mam manzel krmil lebo som nevladala ani lyzicku udrzat v ruke ... no nemohucnost strasna :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od vlasticka185 » Štv Júl 21, 2011 4:04 pm

a nakoniec nam zabralo inhalovanie vincentkou a zodak sirup,takze budeme musiet na alergologicke vystrenie :( dufam,ze dopadne dobre,myslim si ze dalsie zdravotne problemy u Samka su zase zatazujuce na jeho organizmus,hlavne ked vsetci doktori nam hned predpisuje lieky :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od sisu22 » Uto Aug 09, 2011 10:38 pm

vlasticka185 píše:a nakoniec nam zabralo inhalovanie vincentkou a zodak sirup,takze budeme musiet na alergologicke vystrenie :( dufam,ze dopadne dobre,myslim si ze dalsie zdravotne problemy u Samka su zase zatazujuce na jeho organizmus,hlavne ked vsetci doktori nam hned predpisuje lieky :cry:


s vincentkou mam aj ja super skusenosti,hotovy zazrak. Aj sirup na kasel so skorocelom a materinou duskou je super!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Str Aug 10, 2011 9:13 am

sisu22 píše:
vlasticka185 píše:a nakoniec nam zabralo inhalovanie vincentkou a zodak sirup,takze budeme musiet na alergologicke vystrenie :( dufam,ze dopadne dobre,myslim si ze dalsie zdravotne problemy u Samka su zase zatazujuce na jeho organizmus,hlavne ked vsetci doktori nam hned predpisuje lieky :cry:


s vincentkou mam aj ja super skusenosti,hotovy zazrak. Aj sirup na kasel so skorocelom a materinou duskou je super!


siska a na kasel ten sirup nema taku horku chut ?alebo velmi sladku?ja mam taky problem s malym ze ziadne lieky mi neberie,okrem kvapiek...minule kaslal a preslo ho to samo lebo som do neho nevedela nic dostat,vyzvracia mi lieky atb vsetky sirupy :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sisu22 » Uto Sep 27, 2011 11:24 pm

inguli píše:
sisu22 píše:
vlasticka185 píše:a nakoniec nam zabralo inhalovanie vincentkou a zodak sirup,takze budeme musiet na alergologicke vystrenie :( dufam,ze dopadne dobre,myslim si ze dalsie zdravotne problemy u Samka su zase zatazujuce na jeho organizmus,hlavne ked vsetci doktori nam hned predpisuje lieky :cry:


s vincentkou mam aj ja super skusenosti,hotovy zazrak. Aj sirup na kasel so skorocelom a materinou duskou je super!


siska a na kasel ten sirup nema taku horku chut ?alebo velmi sladku?ja mam taky problem s malym ze ziadne lieky mi neberie,okrem kvapiek...minule kaslal a preslo ho to samo lebo som do neho nevedela nic dostat,vyzvracia mi lieky atb vsetky sirupy :(


neni to najsladsie ale ani hnusna chut,ja som ochutnala a v pohode,pusa sa mi nekrutila:-) maly to ani nechcel zapijat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od lidka06 » Pia Okt 14, 2011 11:01 pm

Vincentka je absolutne super !!! Aj my ju inhalujeme pri chorobach zabera perfektne !! Nebanujem ze sme kupili inhalator. Ked mi dcera ochorie sup inhalovat a teda zabera SUPER !!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od adrykaa » Sob Nov 12, 2011 2:36 am

Chcem sa spytat ci je ta vincentka vhodna na inhalovanie aj pre dvojrocne dieta.Nasa mala nebyva vobec chora ale teraz pokasliava a posmrkava uz asi mesiac a sirupceky ani nic nezabera.A antibiotika nechceme aj doktorka nam povedala ze nie tak ja uz neviem :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť