Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - problemy so spravanim

Re: problemy so spravanim

od evuska11 » Sob Okt 11, 2014 4:23 pm

no pretoze som mu kazala ist si napisat ulohy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Pia Sep 05, 2014 5:09 pm

Re: problemy so spravanim

od sandras » Sob Okt 11, 2014 5:47 pm

asi by som reagovala, že OK, bud si ich napíšeš, alebo pojdeš do školy bez úloh, ale budeš znášať aj všetky následky. Deti musia prevziať zodpovednosť za svoje učenie a nie sa ešte tváriť, že to robia len pre rodiča.

Naš malý dnes tiež trucoval nad diktátom, nestáva sa to, on sa práveže učí rád, ale otec šiel von a asi chcel ísť tiež. Síce mi nenadával, ani nič také, ale videla som, že ma nervy a schválne hnusne písal aj robil chyby... Keby slušne povedal, že chce ísť von, nič by sa nestalo, normálne by sme tú úlohu odložili naneskor. Ale on miesto toho sa odúval... Tak som mu to vzala a povedala, že bud sa ospravedlní a poprosí o to, aby som mu ten diktát nadiktovala, alebo ide v pondelok do školy bez úlohy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: problemy so spravanim

od vladkaPD » Ned Okt 12, 2014 8:02 pm

evuska11 píše:no pretoze som mu kazala ist si napisat ulohy.


mne sa to akosi nezda. to akoze povies decku chod si urobit ulohy a ono ti povie nejdem ty blbec sprosta mama? :shock: tam asi muselo byt este nieco viac ci? ak nie tak v takomto pripade hned akoby to povedal by mu letela. mozno uz len z toho prekvapenia ze co si to zasran dovolil. potom by si videla, ze netreba ziadne vysvetlovanie, velmi rychlo by pochopil ze prestrelil a druhykrat by si to urcite rozmyslel ze ci ti takto povie. este by ma zaujimalo ako si ty zareagovala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť