Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - profesionalny rodič

od najJulinka » Sob Dec 06, 2008 9:50 pm

anuliatko píše:
najJulinka píše:Ja som si prípravu robila v Usmeve, moja mamka si robila prípravu v Návrate.
Ja som zamestnaná v DeD v KE na Hurbanovej ulici, ale myslím, že dalsí profi rodič sa neprijma, lebo domov už nebude prijmať zdravé deti, ale len zdravotne a mentálne postihnuté. Bola som predposledná prijatá. :wink:

No nájsť DeD,ktorý profirodičov prijíma je fakt fuška.Doteraz sa mi to nepodarilo.Dúfam,že po Novom roku to bude ináč.Dúfam.

Ja som nejaký ten rok zhánala... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od anuliatko » Sob Dec 06, 2008 10:24 pm

najJulinka píše:
anuliatko píše:
najJulinka píše:Ja som si prípravu robila v Usmeve, moja mamka si robila prípravu v Návrate.
Ja som zamestnaná v DeD v KE na Hurbanovej ulici, ale myslím, že dalsí profi rodič sa neprijma, lebo domov už nebude prijmať zdravé deti, ale len zdravotne a mentálne postihnuté. Bola som predposledná prijatá. :wink:

No nájsť DeD,ktorý profirodičov prijíma je fakt fuška.Doteraz sa mi to nepodarilo.Dúfam,že po Novom roku to bude ináč.Dúfam.

Ja som nejaký ten rok zhánala... :roll:

No tak to si mi dodala optimizmus.Fakt mi chceš povedať,že rok si zháňala miesto?No,ale musím napísať,že vďaka aj keď ešte nemám detičky,aspoň som spoznala kopec fajn ľudí a to ma teší.Aké máš detičky?Si spokojná?Vychádzate dobre s DeD?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Dec 06, 2008 12:17 pm

od najJulinka » Sob Dec 06, 2008 10:37 pm

Detičky mám 1 a pol ročné :wink: S domovom celkom v pohode. Zhánala som niečo cez rok... Ja som začala písať žiadosti ešte skor než som si prípravu začala robiť, lebo sa mi zdalo, že to nebude len tak rýchlo hned vsetko... Vacsina domovov ani neodpisala. Odpisali neštátne domovy, že bohužial nemaju financie... Dokonca jeden riaditel domovacky bol v radiu a povedal, že potrebuje profi rodičov a tak som hned tam pisala a ani ten neodpisal... :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od anuliatko » Sob Dec 06, 2008 10:59 pm

najJulinka píše:Detičky mám 1 a pol ročné :wink: S domovom celkom v pohode. Zhánala som niečo cez rok... Ja som začala písať žiadosti ešte skor než som si prípravu začala robiť, lebo sa mi zdalo, že to nebude len tak rýchlo hned vsetko... Vacsina domovov ani neodpisala. Odpisali neštátne domovy, že bohužial nemaju financie... Dokonca jeden riaditel domovacky bol v radiu a povedal, že potrebuje profi rodičov a tak som hned tam pisala a ani ten neodpisal... :evil:

No zažila som to isté.Väčšina ani neodpísala.Teraz komunikujem s jedným neštátnym DeD,pozvali ma na návštevu.Tak uvidíme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Dec 06, 2008 12:17 pm

od vivera » Ned Dec 07, 2008 8:52 pm

FUU no to ste ma prekvapili, je si chcem robit prípravu po novom roku. Už som rozpravala aj z jednou pani riaditelkou ded ale nič konkrétne. Som z Malaciek. Ale myslela som si že profi rodičov potrebujú ako sol. Ved v domovoch je tolko detičiek....... :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Ned Feb 24, 2008 1:00 am

od najJulinka » Ned Dec 07, 2008 8:59 pm

vivera píše:FUU no to ste ma prekvapili, je si chcem robit prípravu po novom roku. Už som rozpravala aj z jednou pani riaditelkou ded ale nič konkrétne. Som z Malaciek. Ale myslela som si že profi rodičov potrebujú ako sol. Ved v domovoch je tolko detičiek....... :cry:

No vieš ono to nie je len tak... Tým, že jedno, dve deti dajú do profi rodiny, tak sa im náklady neznížia... Lebo stále všetci ostatní zamestnanci sú v domove potrební... A aj keby zrušili celú skupiny, tak vela neušetria, lebo tú volnú bunku musia rovnako udržiavať a pod... Proste len sa vo velkej budove uvolni pár izieb... A výpovede prebytočným vychovávatelom stoja vela... Odstupné všetkým... Takže je to tak ako je... :roll: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od anuliatko » Pon Dec 08, 2008 12:15 am

najJulinka píše:
vivera píše:FUU no to ste ma prekvapili, je si chcem robit prípravu po novom roku. Už som rozpravala aj z jednou pani riaditelkou ded ale nič konkrétne. Som z Malaciek. Ale myslela som si že profi rodičov potrebujú ako sol. Ved v domovoch je tolko detičiek....... :cry:

No vieš ono to nie je len tak... Tým, že jedno, dve deti dajú do profi rodiny, tak sa im náklady neznížia... Lebo stále všetci ostatní zamestnanci sú v domove potrební... A aj keby zrušili celú skupiny, tak vela neušetria, lebo tú volnú bunku musia rovnako udržiavať a pod... Proste len sa vo velkej budove uvolni pár izieb... A výpovede prebytočným vychovávatelom stoja vela... Odstupné všetkým... Takže je to tak ako je... :roll: :cry: :cry: :cry:

Najjulinka,už viem kto si a aj kto je Tvoja mamička.Myslím,že ideme spolu na pobyt do Zliechova.Prečítala som si od nej všetky články a aj som sa na ňu nakontaktovala.Veľmi sa teším,že stretnem fajn ľudí a dozviem sa aj niečo nové.A som rada,že si napísala o Tvojej púti profirodiča.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Dec 06, 2008 12:17 pm

od najJulinka » Pon Dec 08, 2008 12:21 am

anuliatko píše:Najjulinka,už viem kto si a aj kto je Tvoja mamička.Myslím,že ideme spolu na pobyt do Zliechova.Prečítala som si od nej všetky články a aj som sa na ňu nakontaktovala.Veľmi sa teším,že stretnem fajn ľudí a dozviem sa aj niečo nové.A som rada,že si napísala o Tvojej púti profirodiča.

My do Zliechova nejdeme. S takými dvoma prckami by sme z toho nič nemali... Dúfame, že pojdeme v máji na weekendovku a v lete do Tatier...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od anuliatko » Pon Dec 08, 2008 11:40 am

Ahoj.Ja som myslela OZ Domov v rodine.Viem,že s drobcami sa nedá,alebo by to bolo komplikované.Ja idem s mojimi deckami 12 a 4 ročné.Idem prvý krát tak sa teším.Pozdravujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Dec 06, 2008 12:17 pm

od najJulinka » Pon Dec 08, 2008 12:45 pm

anuliatko píše:Ahoj.Ja som myslela OZ Domov v rodine.Viem,že s drobcami sa nedá,alebo by to bolo komplikované.Ja idem s mojimi deckami 12 a 4 ročné.Idem prvý krát tak sa teším.Pozdravujem

V maji sa pojde asi do Kysaku, to je tu na skok, tak to nas hodia aj spostielkou aj všetkým :roll: My auto nemáme. A na 2 dni to v pohode sa zbalíme, ani zimné veci netreba a tak... A v lete dúfame, že už deti budú väčšie a že to pojde s nimi.. .Aj ked už asi nás bude o jedneho krpca viac... No uvidíme... Aj cestovné postielky asi kúpime... :roll: Proste sťahovanie národov taká dovolenka :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od anuliatko » Pon Dec 08, 2008 1:09 pm

To Ti závidím,a o jedného drobca bude viac ako mama,alebo ako profimama?Ja som tak chcela,aby na Vianoce sme boli už viacerí,no ale je to proste tak ako to je a musím dúfať,že keď si hovorila rok-tak na budúce Vianoce. :lol: Nemáš skype?Mohli by sme si niekedy napísať cez skype.Aj keď viem,že pri dvoch drobcoch to nie je také jednoduché.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Dec 06, 2008 12:17 pm

od najJulinka » Pon Dec 08, 2008 1:21 pm

Jedno profi si bereme do pestúnstva a potom doplníme stav, aby v profi boli dve :wink:
Mám skype :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od milosvalo » Uto Mar 03, 2009 6:55 pm

ahojko viete mi niekto napisať obširnejšie o profi rodičovstve aj domov na matavalova@azet.sk?dik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od milosvalo » Uto Mar 03, 2009 6:57 pm

No lebo pekne sa to počuva,ale teraz čo som čitala za tieDeD a ten pristup a vyučtovanie,...vážne je to také náročné a blbé atak?Aj by som sa potešila bábetku novému členu aj sa toho bojim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od najJulinka » Uto Mar 03, 2009 7:24 pm

milosvalo píše:No lebo pekne sa to počuva,ale teraz čo som čitala za tieDeD a ten pristup a vyučtovanie,...vážne je to také náročné a blbé atak?Aj by som sa potešila bábetku novému členu aj sa toho bojim

Vyučtovanie je uuuplne jednoduché. Fakt. :wink: To nie je účtovníctvo, to je len vyučtovanie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť