Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Prosím o pomoc!!!!!

Prosím o pomoc!!!!!

od Zsuzsanna » Štv Apr 16, 2009 6:05 pm

Dobrý den každým maminkám. potrebovala by som vášu pomoc. Potrebujem recepty na beztukové jedlá. Ideme zo synčekom na operáciu srdiečka. Minulí rok sme takisto boli a malisme problémi s plúcami neviem či správne to píšem volá sa hilothorax.A mali sme dietu prísne beztukovú. A zato sa chystám už teraz, aby som vedela čo môžem dat papat, ak budeme mat zase problémi. Vopred vám všetkým dakujeme za pomoc!!!!!! :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned Sep 28, 2008 11:24 am

od lulyinka » Štv Apr 16, 2009 6:54 pm

Ahoj dufam ze vam to aspon trocha pomoze....je tam tabulka co sa moze papat a co nie..prajem Vám aby všetko dopadlo tak ako ma...drzim prsteky....

http://www.zdravcentra.sk/index.php?act ... ekar9.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 12:00 am

od Zsuzsanna » Štv Apr 16, 2009 8:23 pm

lulyinka píše:Ahoj dufam ze vam to aspon trocha pomoze....je tam tabulka co sa moze papat a co nie..prajem Vám aby všetko dopadlo tak ako ma...drzim prsteky....

http://www.zdravcentra.sk/index.php?act ... ekar9.html


Dakujem pekne, ste zlatá!!!!!! Hned som to vytlačila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned Sep 28, 2008 11:24 am

od lulyinka » Pia Apr 17, 2009 9:04 am

super som rada....aspon trošičku som Vám pomohla...ked budem mat čas tak pohladam ešte nieco..ak nieco najdem dam to tu..maj sa pekne...pekny dnik...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 12:00 am

od samiblanka » Uto Apr 21, 2009 8:50 pm

dobry vecer vam prajem..,neviem vam poradit s tymi jedlami, ale chcem len vam aj vasmu dietatku popriat skore uzdravenie a aby vsetko dobre dopadlo...drzim palce.. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Apr 04, 2009 11:57 pm

od Zsuzsanna » Str Apr 22, 2009 11:31 am

samiblanka píše:dobry vecer vam prajem..,neviem vam poradit s tymi jedlami, ale chcem len vam aj vasmu dietatku popriat skore uzdravenie a aby vsetko dobre dopadlo...drzim palce.. :)


Dakujeme pekne!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned Sep 28, 2008 11:24 am


od Zsuzsanna » Str Apr 22, 2009 9:20 pm



Milá nanaaa, velmi pekne vám dakujem, velmi stenám pomohli, sme velmi vdačný :D :D :D Daaaakkkkkkuuuuujjjjjeeeeemmmmeeeee!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned Sep 28, 2008 11:24 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť