Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Prosím poraďte čo robiť?

Prosím poraďte čo robiť?

od margaretik » Ned Sep 09, 2012 9:25 pm

Pred dvomi mesiacmi som predala budúcej mamičke naše vajíčko.Bola som ochotná zaviesť ho na miesto, ktoré určila ona /z okresu do okresu/. Maminka ho videla, skontrolovala či je všetko OK, po dohode s manželom ho zobrali. Nebudem tajiť predala som ho za 20 Eur suma primeraná stavu sedačky -nepotrebovala som zarobiť, len sa ho zbaviť. Pani skonštatovala, že je lepšie vidieť, preto sa chce osobne stretnúť a zhodnotí, či zoberie, alebo nie. Ja som bola rada, že ho už doma nemusím prekladať - ďalšie bábätko už neplánujeme. Dnes večer čítam e-maily a ostala som v nemom úžase, maminka ho chce vrátiť, lebo ju prekvapila sestra s darčekom a kúpila jej celý kočíkový set aj s vajíčkom, ktoré má fusak. Slušne ma žiada, aby som ju pochopila a vzala vajíčko späť, lebo má teraz dva a to moje je bez fusaku a nepotrebuje ho. Verte mi, keď som prečítala e-mail -"zabolel ma bruch" Čo mám teraz robiť? Nemám najmenšiu chuť ho brať naspäť - vlastne vôbec ho nemám chuť brať naspäť. Je na to nejaký zákon, že to musím zobrať? Obchod sme uskutočnili dobrovoľne, bez nátlaku, rozhodla sa po dohode s manželom. Slušne som jej odpísala, aby ho znova predala cez internet. Prosím, ak máte niektorá mamka s tým skúsenosti, poraďte mi. Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Apr 21, 2009 10:25 pm

od alex » Pon Sep 10, 2012 9:44 am

Nieje tvoja chyba, že dotyčná dostala do daru rovnakú vec. Nech ho predá ďalej.

To že dané vajíčko kúpila 2 mesiace! dozadu + videla ho osobne ani nebudem rozvádzať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od margaretik » Pon Sep 10, 2012 10:51 am

ďakujem pekne za odpoveď, budem kľudnejšie spať - celú noc som nad tým "dumala"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Apr 21, 2009 10:25 pm

Re: Prosím poraďte čo robiť?

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:09 pm

ahoj, nie je nikde stanovené, že ho musíš vziať späť...ty si merala cestu tam a späť, aby si jej ho doručila, ona si stanovila podmienky...a ak nemáš písomne, že prebehol taký obchod nie je dôvod sa obávať...žiaľ to už nie je tvoj problém...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť