Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - prozba

od livijja » Pia Aug 13, 2010 2:52 pm

sassenka píše:Ahoj my mame este plenecky tak to ties neni ten dvovod inac dakujem :? :?


uz je to kusok lespie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od sassenka » Pia Aug 13, 2010 2:58 pm

ale nie budi sa nam stale rovnako len uz to trva tak dlôho ze sme si zvikli
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od livijja » Pia Aug 13, 2010 3:01 pm

sassenka píše:ale nie budi sa nam stale rovnako len uz to trva tak dlôho ze sme si zvikli
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:



mozno to bude zniet blbo alebo neviem ale ked som mala aky problem malemu som pustala pesnicky detske uspavanky hralo mu to skoro celu noc a spinkal skuste aj to ci to nepomoze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od sassenka » Pia Aug 13, 2010 3:12 pm

hmm skusim len on nema decku izbu byvame v jedoizbovom a mam este aj starsieho syna neviem ci sa mu bude dat spinkat ale jednu noc to urcite skusim dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od livijja » Pia Aug 13, 2010 3:16 pm

sassenka píše:hmm skusim len on nema decku izbu byvame v jedoizbovom a mam este aj starsieho syna neviem ci sa mu bude dat spinkat ale jednu noc to urcite skusim dakujem


za skusku nic nedate , tak tichulinko nejaku melodiu ukludnujucu a mozno to pomoze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pia Aug 13, 2010 11:28 pm

No babenky..môj Nikolas sa budil až do dvoch rokov aj 20x za noc a nič mu nebolo :twisted: chodila som celé dni potom ako mátoha :wink: ale zrazu to prešlo a spal ako anjelik..a skúšala som snád všetko a nič nepomohlo :roll: držím palce s nervami :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Aug 14, 2010 9:15 am

ahoj jani aj teba je vidiet?... sme pisali vcera s jankou ze si ticho nejako:))))
inak ja som pisala tejto maminke ..a pise ze cez den spi malo niekedy len pol hodinku a vecer ide okolo 9ej spinkat moze byt to nocne budenie aj tym ze je velmi unaveny uz...
aspon ten moj ked cez den nahodou nespi tak v noci je vkuse hore...ale to sa stalo asi 2 krat len ale vzdy v ten isty cas ho davam spat cez den a taktiez vecer a spi do rana...ale nebolo to vzdy tak ...no ani nechodil v rovnakom case spavat a tak som to zmenila a vzdy presne ho davam spat aj poobede a aj vecer a mame pokoj do rana do 6 ej 7 ej :D
ale zas priatelkyna vnucka nespi poobede uz od 8 mesiacov a vecer ako zabita spi...kazde dieta je ine ...treba vyskusat vselico oplati sa... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Ned Aug 22, 2010 5:47 pm

sassenka tak ako?spinkate uz?skusala ste niektore rady? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od livijja » Pon Aug 23, 2010 9:15 am

inguli píše:sassenka tak ako?spinkate uz?skusala ste niektore rady? :)


je to uz lepsie nebudi sa maly tak ako predtym pisala mi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť