Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - prve zubky

prve zubky

od brigita1988 » Sob Dec 13, 2014 11:19 am

Ahojte. Moja mala ma 3,5 mesiaca a uz sa dlho (2 tyzdne) trapime zo zubkami. Posledne dni su katastroficke. Dole ma uz 2 viditelne ciarky, na hmat to trosku citit. Uz som vyskusala mozno vsetko. Masirovanie, hryzanielatkovej plienky, gely, tiez tie hryzatka no nic nepomaha. Teraz uz aj mava teploty a nenormalne jej idu slinky. A moja ruka uz vyzera tiez hrozne od toho ze ju kuska. Pri prvom som si ani nevsimla zubok, niekedy poplakal a prvy vysiel ked mal 6 mesiacov. Dcere ked aj dam panadol baby proti teplote ani ju nechce tlaci von z ust...poradte.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: prve zubky

od brigita1988 » Sob Dec 13, 2014 11:21 am

A este k tomu, to spanie. V noci mi asi zaspi okolo tej 11 tej... S velkym placom a krikom... Niekedy sa mi uz zda ze udusi...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: prve zubky

od keilayh » Sob Dec 13, 2014 12:38 pm

Treba asi len vydržať, my sme tiež o zubkoch ani len nevedeli. Potom jedine keď sa tlačili stoličky, bola 1deň zvýšená teplota, inak nič. Inak vraj jantárový náhrdelník pomáha pri prerezávaní zúbkov. Niekto tomu neverí, no niekto si to pochvaluje. Jantár je liečivý kameň a za vyškúšanie nič nedáš :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť