Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Radka16-nespolahliva

Radka16-nespolahliva

od oranjeska87 » Pon Máj 10, 2010 9:41 pm

NESPOĽAHLIVÁ UŽ 2KRÁT.
Ahojte...naletela som jednej osobke na bazare,pod nickom RADKA16...Prvý krát som jej posielala tovar balíkom na dobierku,stále vypisovala sms ako malá,že či som ho už poslala a kedy príde atď,keď jej prišiel balík ozvala sa ledva ledva až na moju 5sms že či sa jej tovar páči,či je spokojná,napísala že si ho pôjde na druhý deň vybrať,ale nešla,lebo nevedela,že na Veľký piatok je pošta zatvorená a potom sa ževraj sťahovala z BA do Veselého,tak nestíhala,takže som čakala niečo cez 2 a pol týždňa,než sa mi vrátil balík,potom mi písala,veľmi sa ospravedlňovala že si ho neprevzala,a chcela ho znova poslať už na novú adresu,dokonca navrhla,aby som aj zvýšila cenu za to ako sa zachovala,a tak som poslala balík,medzitým ako som čakala ešte na balík z BA mi znova skoro denno denne písala či už naáhodou neprišiel balík...keď som jej písala že už ho mám že ho posielam znížili sme cenu ešte o 5eur dole,lebo sa ,,chudátko,,zrazu rozvádzala,a mala veľké výdavky s malou dcérkou,no to sa ešte dalo pochopiť,ale po týždni ako mala mať balík na pošte sa už neozvala,neodpovedala na sms a ani si ho znova nevyzdvihla.Zaujímavé je to,že mala aj tu na bazáre inzeráty a náhodou ich všetky vymazala,alebo predala...???!!!Ako môžem kontaktovať admina aby ju dal na blacklist teda nespoľahlivého užívateľa???ďakujem za pomoc...alebo ju niekto nepozná...Radka Šteffeková by sa mala volať...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Jan 11, 2009 12:24 pm

od sisu22 » Pon Máj 10, 2010 9:44 pm

ved treba odfotit,ze je to naozaj poslane spat,a v pravom hornom rohu napisat kompetentnym :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Máj 12, 2010 12:17 pm

Inak toto je už riadna drzosť :evil: :twisted: :evil: Dala by som si to od nej všetko preplatiť :!: a samozrejme bloknúť takúto kupujúcu :roll: :cry:

A prečo ste jej nedali ani negatívne hodnotenie??aj dnes tu je prihlásená a veselo funguje :roll: Napíšte "alex" alebo adminovi,že Vám 2x neprebrala dobierku..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janina79 » Pon Aug 26, 2013 3:45 pm

Dobrý deň, mňa táto osoba podviedla práve minulý týždeň. Predávam veci na inom portáli a chcela odo mňa kúpiť plienky a poštolky. Cena bola 7e a chcela to na dobierku. Vyšplhalo sa to na 12e. Ja som jeje písala, že či nechce niečo odo mňa len za poštovné (ako revanš za cenu toho balíka s plienkami) Neozvala sa na to, len reagovala, že cena je prehnaná. Opakovane som jej písala, tú istú sms ohľadom toho, že nech si ešte niečo odo mňa vyberie zadarmo a nič. Aj som jej volala a nič. Zistila som, že balík mi ide naspäť! Mohla mi teda aspoň zdvihnúť telefón, alebo odpísať na sms, nie? A volá sa Radka Šteffeková a je z Trenčína. Nick má Radka6677. Ja si ničím benzín, kupujem krabicu a ešte aj platím 5e na pošte a madam sa zdá cena privysoká??? Krava to je. :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Aug 26, 2013 3:35 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť