Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Základná výbava - Sedatko do vane

Sedatko do vane

od Ljublju » Sob Feb 14, 2009 6:21 pm

Chcem sa spytat na vase skusenosti so sedatkom do vane,chcem take kupit maej,vydrzali vam v nej deti?Neobuchali sa o tie boky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

Re: Sedatko do vane

od bubufo » Uto Feb 17, 2009 4:46 pm

Ljublju píše:Chcem sa spytat na vase skusenosti so sedatkom do vane,chcem take kupit maej,vydrzali vam v nej deti?Neobuchali sa o tie boky?


je to skvela vec ak mas na mysli to co sa "pricucne" prisavkami na dno vane. ja som to mala a aj vyuzila, dieta v tom sedi a clapka sa.
mama len stoji a prihliada aby nespadlo, alebo sa nahodou prisavky neuvolnili. kym so tom nemala sla som prist o krize, z toho zo com musela dietko stale drzat :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Ned Feb 22, 2009 12:30 am

aj ja suhlasim je to uzasna vecicka .maly ma 9mesiacou sa je hrozne zivy hlavne vovani ked ho tam dam "musi"sediet a pekne sa tam hra.nemusim davat az tak pozor ze sa vo vani zosmikne a ked je vo vode dlksie mozem si pri nom precitat aj casopis :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od garronne » Uto Feb 24, 2009 11:45 am

ahoj. aj ja sa priklanam. sedatko je velmi super vecicka. maly je v nom velmi spokojny, v pohodli sa vo vani vyhra. dokonca sa takto moze kupat aj so starsim synom a vobec nemam starach. sedim pri vani a len tak ich pozorujem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Máj 24, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť