Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrod a šestonedelie - sex po porode?

sex po porode?

od siimmii » Uto Sep 28, 2010 4:31 pm

ahojte chcem sa spytat ako ste na tom,nemali ste niekto problem ze vas to bolelo aj po 3mesiacoch?Ako to prekonat?A nemohlo sa stat ze mi to moc zosili?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm

Re: sex po porode?

od inguli » Uto Sep 28, 2010 4:59 pm

siimmii píše:ahojte chcem sa spytat ako ste na tom,nemali ste niekto problem ze vas to bolelo aj po 3mesiacoch?Ako to prekonat?A nemohlo sa stat ze mi to moc zosili?


http://mamina.pluska.sk/mamina/intimne/ ... na-to.html

alebo napiste do google nazov vasej temy vyhodi dost tem-stran o tom...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od madema » Str Okt 06, 2010 10:25 am

Môže to byť veru šitím.. mňa po prvom pôrode zašili tak, že som hned na druhý deň v pohode sedela ( to som mala lekára po známosti) a po druhom pôrode to bola katastrofa, zašil ma tak, že som viac ako 3 mesiace nemohla sedieť, chodiť, spať, stále ma to bez prestania bolelo... takže môže to byť šitím... potom po čase to už prestalo bolieť úplne... ale stále mám pocit pri sychravom počasí, že ma tá jazva bolí...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

hm

od siimmii » Ned Jan 30, 2011 12:40 pm

mna to aj 7mes po porode boli pri sexe je to normalne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť