Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - šijací stroj Tesco (44€) má ho niekto?

od mirkine » Uto Apr 20, 2010 10:49 pm

mimuscha píše:inak v tescu v GA bol normálne vystavený,len ja som ho neokukala-nepotrebujem.....


no ved 8) aj u nás v malom tescu v sklennej vytrínke,preto som si ho všimla že dobra cena chcela som ho aj kupit ale bola som koli tej cene (44€) za šij. stroj v pochybách :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od mimuscha » Uto Apr 20, 2010 10:57 pm

no u nás bol normálne na regáli vyložený-mohla si pochytkať....ale ja by som asi takéto v tescu nekupovala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

od mirkine » Uto Apr 20, 2010 11:12 pm

mimuscha píše:no u nás bol normálne na regáli vyložený-mohla si pochytkať....ale ja by som asi takéto v tescu nekupovala


slabe však? teda aspon ten bakelit...keby sa to dalo vyskušat pred kupov :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od Janka81 » Str Apr 21, 2010 2:08 pm

mirkine píše:
mimuscha píše:no u nás bol normálne na regáli vyložený-mohla si pochytkať....ale ja by som asi takéto v tescu nekupovala


slabe však? teda aspon ten bakelit...keby sa to dalo vyskušat pred kupov :lol:


presne tak som to aj ja myslela mirkine :lol: že motor to môže mať dobrý,ale plastové časti dlho asi nevydržia..mna hned tie tyčky zaujali,levo nám sa zlomila jedna na Veritas a to bol podla mna vtedy kvalitnejší matroš :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od mirkine » Štv Apr 22, 2010 10:47 pm

Janka81 píše:
mirkine píše:
mimuscha píše:no u nás bol normálne na regáli vyložený-mohla si pochytkať....ale ja by som asi takéto v tescu nekupovala


slabe však? teda aspon ten bakelit...keby sa to dalo vyskušat pred kupov :lol:


presne tak som to aj ja myslela mirkine :lol: že motor to môže mať dobrý,ale plastové časti dlho asi nevydržia..mna hned tie tyčky zaujali,levo nám sa zlomila jedna na Veritas a to bol podla mna vtedy kvalitnejší matroš :wink:


dakujem za rady :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od Janka81 » Pia Apr 23, 2010 8:52 pm

Ale dnes som bola u nás v TN v tescu a ohmatala som si to a Sinder za 140,či kolko mal tie isté "kvalitky" tak ja neviem mirkine :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť