Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - soda streem

soda streem

od benetara » Uto Sep 16, 2014 9:29 pm

mate niekto soda streem? je to dobre? pouzivate to? nezapadlo to prachom? ako ste vyberali ten stroj? podla coho? dakujem :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: soda streem

od keilayh » Str Sep 17, 2014 10:26 am

benetara píše:mate niekto soda streem? je to dobre? pouzivate to? nezapadlo to prachom? ako ste vyberali ten stroj? podla coho? dakujem :)


Máme a používame. Ak máš-máte radi bublinkové tak sa to oplatí. Nemusíš kupovať vo flašiach. Inak sa hovorí, že ani minerálky niesu nejak zdravé keď ich stále piješ a tuna si vlastne nabublinkuješ vodu z vodovodu :wink:
Dajú sa dokupovať ešte všeliaké sirupy, ak pijete sladke.
Stroj je asi jedno ktory kúpiš, ono tam je rozdiel asi len v dizajne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: soda streem

od veverka1 » Štv Sep 18, 2014 4:31 pm

použivame aj keď malo, kupili sme to na take ozvlaštnenie lebo väčšinou pijeme iba vodu alebo čaje. a potom ešte pre návštevu, keď je nejaka oslava alebo posedenie, vždy sme kupovali mineralky, nech nedávame čistú vodu. a stávalo sa že prišla návšteva skôr alebo neohlasene a nemali sme doma. toto je take prakticke, nemusiš to minuť hneď, bombička vydrži dlho. je to dobrá vec. kupovali sme bodla ceny, neviem či aj najlacnejšie nie, a učel splni.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: soda streem

od benetara » Pon Sep 22, 2014 8:13 pm

dakujem, akurat sme kupili , uvidime ci budu vsetci spokojni
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: soda streem

od mechanis » Pon Dec 08, 2014 11:26 am

pouzivame to uz roky teda prachom to nezapadlo........ pouzivame aj ich sirupy ale najlepsie je cista soda........... staci ten uplne najjednoduchsi model a hlavne menit po 2 rokoch flasky........
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 3:12 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť