Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - spalovac tukov

spalovac tukov

od KITTYshop » Ned Jún 20, 2010 7:29 pm

Ahojte :)nevie mi niekto poradit ucinny spalovac tukov?Tolko som ich nasla na webe ,ze netusim ktory je dobry :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

Re: spalovac tukov

od sisu22 » Ned Jún 20, 2010 7:45 pm

KITTYshop píše:Ahojte :)nevie mi niekto poradit ucinny spalovac tukov?Tolko som ich nasla na webe ,ze netusim ktory je dobry :?


pristroj ci tabletky? podla mojho vsetko je to len o reklame a ziskani peniazov :wink:
Never nicomu,treba len pohyb,zdrava strava,a po siestej nepapat :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Jún 20, 2010 8:24 pm

a vraj sú v tom pekné chemikálie,ak myslíš také drastické :roll:
Už sme to preberali v inej téme,,baby radili čaje..napr PU ERH-ten mám,len som lenivá si ho variť :wink: :wink: ale tvárim sa,že funguje :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Ned Jún 20, 2010 10:31 pm

Janka81 píše:a vraj sú v tom pekné chemikálie,ak myslíš také drastické :roll:
Už sme to preberali v inej téme,,baby radili čaje..napr PU ERH-ten mám,len som lenivá si ho variť :wink: :wink: ale tvárim sa,že funguje :lol:


Janulka a darí sa ti to super. Ja mám tiež skúsenosť s čajom tescovým ale bola to tiež kombinácia cvičenia a omedzenia v strave.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Pon Jún 21, 2010 8:57 am

janka97 píše:
Janka81 píše:a vraj sú v tom pekné chemikálie,ak myslíš také drastické :roll:
Už sme to preberali v inej téme,,baby radili čaje..napr PU ERH-ten mám,len som lenivá si ho variť :wink: :wink: ale tvárim sa,že funguje :lol:[/quot

Janulka a darí sa ti to super. Ja mám tiež skúsenosť s čajom tescovým ale bola to tiež kombinácia cvičenia a omedzenia v strave.


čau moja :lol: :lol: ale neuveríš,ked som ho prestala piť,aj som schudla :wink: :wink: :wink: síce len kilečko,ale aj to poteší..ja sa zas až tak do toho nehrabem ,mám okolo 173 výšku a 57 váhu..možno,keby som nebola lenivá a cvičím,ani chudnúť nepotrebujem..len to KEBY :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Kapustová polievka

od HankovaGabi » Uto Jún 22, 2010 8:44 am

Pred pár rokmi som si kúpila knižku o diéte s kapustovou polievkou. Sú tam recepty na 3 rôzne polievky, treba ju jest 7 dní a popritom sa držať rozpisu: 1. deň okrem polievky sa môže jesť len ovocie, 2. deň zelenina, 3. deň zelenina a ovocie, 4. deň banány ... Celkom som bola prekvapená, že to funguje, 3-4 kg idú vždy dole. Ako spaľovač tukov sa do polievky pridáva chilli. Držíme ju spolu s manželom tak 2-3 krát do roka. Ale treba nebyť lenivý a popri tom aj cvičiť aspoň 20 minút denne. Ak bude mať niekto záujem pošlem ofotené na e-mail.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 12:00 am

od lidka06 » Uto Jún 22, 2010 8:58 am

No zienky ja sa v robote nacvicim lopatami a kadecim inym dost a aj tak to na mne houby vidno :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od janka97 » Uto Jún 22, 2010 9:33 am

Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:a vraj sú v tom pekné chemikálie,ak myslíš také drastické :roll:
Už sme to preberali v inej téme,,baby radili čaje..napr PU ERH-ten mám,len som lenivá si ho variť :wink: :wink: ale tvárim sa,že funguje :lol:[/quot

Janulka a darí sa ti to super. Ja mám tiež skúsenosť s čajom tescovým ale bola to tiež kombinácia cvičenia a omedzenia v strave.


čau moja :lol: :lol: ale neuveríš,ked som ho prestala piť,aj som schudla :wink: :wink: :wink: síce len kilečko,ale aj to poteší..ja sa zas až tak do toho nehrabem ,mám okolo 173 výšku a 57 váhu..možno,keby som nebola lenivá a cvičím,ani chudnúť nepotrebujem..len to KEBY :wink: :wink: :wink:


Jani keby mám tak tvoju váhu :lol: :lol: :lol: :lol: mala som kedysi ale mala som aj omnoho viacej a schudla som bez žiadnych drahých prípravkov všetko sa to odohráva hlavne v hlave a kto si myslí, že si kúpi niečo na chudnutie a bude pri tom ležať doma na gauči a jesť čipsy je na veľkom omyle. A ak sa mýlim tak o takom prípravku chcem vedieť :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od KITTYshop » Uto Jún 22, 2010 9:57 am

to je pravda,ze ziadne tabletky nefunguju len co si nicime zaludky:/len som myslela ze by som vyskusala popri cviceni nejaky spalovac,spominany cajik som tiez skusala no bezvysledne,mne skor pomohol popradsky caj na chudnutie.Totiz beriem dva druhy antibiotik a mam pocit,ze po nich zacala poriadne priberat:/musim nieco robit:/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

Re: Kapustová polievka

od KITTYshop » Uto Jún 22, 2010 10:00 am

sharona píše:Pred pár rokmi som si kúpila knižku o diéte s kapustovou polievkou. Sú tam recepty na 3 rôzne polievky, treba ju jest 7 dní a popritom sa držať rozpisu: 1. deň okrem polievky sa môže jesť len ovocie, 2. deň zelenina, 3. deň zelenina a ovocie, 4. deň banány ... Celkom som bola prekvapená, že to funguje, 3-4 kg idú vždy dole. Ako spaľovač tukov sa do polievky pridáva chilli. Držíme ju spolu s manželom tak 2-3 krát do roka. Ale treba nebyť lenivý a popri tom aj cvičiť aspoň 20 minút denne. Ak bude mať niekto záujem pošlem ofotené na e-mail.


Ja to poznam ako tukozrutsku dietu,je to to iste?Akurat polievku jem,ale uz ide hore nosom:))))) Mozte mi poslat na mail kattika025@smahu.com,rada si to porovnam s tou mojou,dakujem:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Jún 22, 2010 2:31 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:a vraj sú v tom pekné chemikálie,ak myslíš také drastické :roll:
Už sme to preberali v inej téme,,baby radili čaje..napr PU ERH-ten mám,len som lenivá si ho variť :wink: :wink: ale tvárim sa,že funguje :lol:[/quot

Janulka a darí sa ti to super. Ja mám tiež skúsenosť s čajom tescovým ale bola to tiež kombinácia cvičenia a omedzenia v strave.


čau moja :lol: :lol: ale neuveríš,ked som ho prestala piť,aj som schudla :wink: :wink: :wink: síce len kilečko,ale aj to poteší..ja sa zas až tak do toho nehrabem ,mám okolo 173 výšku a 57 váhu..možno,keby som nebola lenivá a cvičím,ani chudnúť nepotrebujem..len to KEBY :wink: :wink: :wink:


Jani keby mám tak tvoju váhu :lol: :lol: :lol: :lol: mala som kedysi ale mala som aj omnoho viacej a schudla som bez žiadnych drahých prípravkov všetko sa to odohráva hlavne v hlave a kto si myslí, že si kúpi niečo na chudnutie a bude pri tom ležať doma na gauči a jesť čipsy je na veľkom omyle. A ak sa mýlim tak o takom prípravku chcem vedieť :wink: :wink: :wink: :wink:


najlepší je na to tuším stres :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Jún 22, 2010 10:12 pm

Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:a vraj sú v tom pekné chemikálie,ak myslíš také drastické :roll:
Už sme to preberali v inej téme,,baby radili čaje..napr PU ERH-ten mám,len som lenivá si ho variť :wink: :wink: ale tvárim sa,že funguje :lol:[/quot

Janulka a darí sa ti to super. Ja mám tiež skúsenosť s čajom tescovým ale bola to tiež kombinácia cvičenia a omedzenia v strave.


čau moja :lol: :lol: ale neuveríš,ked som ho prestala piť,aj som schudla :wink: :wink: :wink: síce len kilečko,ale aj to poteší..ja sa zas až tak do toho nehrabem ,mám okolo 173 výšku a 57 váhu..možno,keby som nebola lenivá a cvičím,ani chudnúť nepotrebujem..len to KEBY :wink: :wink: :wink:


Jani keby mám tak tvoju váhu :lol: :lol: :lol: :lol: mala som kedysi ale mala som aj omnoho viacej a schudla som bez žiadnych drahých prípravkov všetko sa to odohráva hlavne v hlave a kto si myslí, že si kúpi niečo na chudnutie a bude pri tom ležať doma na gauči a jesť čipsy je na veľkom omyle. A ak sa mýlim tak o takom prípravku chcem vedieť :wink: :wink: :wink: :wink:


najlepší je na to tuším stres :wink:


veru ze :?: :wink: minule leto som zo stresu bola ako somalec :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 8:46 am

Tak sa podme simča stresovať,možno schudneme :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Str Jún 23, 2010 10:11 am

Janka81 píše:Tak sa podme simča stresovať,možno schudneme :lol: :lol: :lol:



Jani prosím začni ma stresovať tak na nejakých 8 kíl dole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 12:22 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:Tak sa podme simča stresovať,možno schudneme :lol: :lol: :lol:



Jani prosím začni ma stresovať tak na nejakých 8 kíl dole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



hahaha..tak to by som Ta musela ináč vytáčať :wink: :lol: :lol: :lol: a Ty čo chceš 8 kg zhodiť,to máš kde schované-v pivnici???ved na Tebe nič nevidím Janulka??! :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť