Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Športový kočík rada

Športový kočík rada

od Kristofer » Str Dec 29, 2010 11:11 am

Vie mi niekto poradiť, športový kočík Baby Max Leo je dobrý?Má niekto s ním skúsenosť? Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Júl 05, 2009 4:06 pm

od hanah25 » Uto Jan 11, 2011 3:06 pm

dobry den, neviem vam sice poradit s tym baby max leo no ja som uz vyskusala viac kocikov a s tym co mam prave som velmi spokojna. je to espiro magic 3 ten so spojenou ruckou. lahko sa ovlada, ked sa zlozi je maly. skuste pozriet mozno sa vam zapaci. ja mam ten ruzovo-fialovy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od inguli » Str Jan 12, 2011 11:06 am

kocik nepoznam ale ja som mala 6 kocikov male velke kolesa /nie nafukovacie/a poviem vam som spokojna s poslednym kocikom ktory ma velke nafukovacie kolesa
prvy kocik mal rovanake kolesa ako ten co tu pisete a v zime sme sedeli doma lebo kocik sa nepohol vo snehu alebo som mala na druhy den bolave ruky z tlacenia kocika..a kopu nervov..teraz v pohode aj v zime vo velkom snehu sme sli do mesta cca 1,5 km a ziadny problem a taktiez v niektorych kocikoch to miesto pre dieta /na sedenie/je moooc male ..tento nas je super aj z tej stranky .je to urban detour trojkolesovy..nikdy sa mi nepacili trojkol.kociky prvych 5 boli 4 kolesove a manzel ma nahovoril ked uz skusam tak aj to a je super

my mame sivo cierny
http://www.livefortheoutdoors.com/Gear- ... l-System-/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť