Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Stoličky na kŕmenie - Stolicka na krmenie

Stolicka na krmenie

od 101monika101 » Štv Aug 21, 2014 5:18 pm

Ahojte, cakam dve babatka a rozmyslam ci bude treba kupovat aj dve stolicky na krmenie, alebo bude stacit jedna? Tie ktore mate dvojicky ako ste riesili papanie? kedy ste kupovali stolicky? kolko mali deticky mesiacov? Na internete som nasla take polohovacie a potom drevene a potom tusim v ikea take plastove? ktore su dobre? Mne sa pacia tie polohovacie, tie boli aj na kolieckach, ale zas rozmyslam ze ci to vobec vyuzijeme? Alebo su potom take prenosne? ci take cosi ako podsedaky na kuchynske stolicky. To je tiez dobre? ci take racej nekupovat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: Stolicka na krmenie

od keilayh » Sob Aug 23, 2014 5:52 pm

Ja by som asi volila tie polohoviacie, predsa do nich môžeš dať menšie deti ako do tych drevenny, kde už musia vedieť pekne sedieť.
To či kupiť jednu či dve to neviem, možno na začiatok bude stačiť jedna a keď budu deti väčšie tak dokupiť druhu. Ja som mala pre maleho take to ležadlo, čiže ak by si mala niečo take, môžeš mať jedno v tom a druhe v stoličke.
Inak mala som aj taku malu umelu prenosnu či cestovnu, tu sme ale využivali iba keď sme niekam šli, bola taka spratna, no ta je tiež pre väčšie deti, keď už vedia sedieť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Stolicka na krmenie

od 101monika101 » Sob Aug 23, 2014 10:10 pm

Dakujem za prispevok. Ja budem mat pomoc, babky su na dochodku tak budu chodit aspon zo zaciatku pomahat, pokial si zvykneme nastastie vychadzame dobre :) Tie lehatka to co je zac? Inak to ma napadlo, ze ci budu vobec papavat spolu ze v rovnaky cas, alebo nie. Ze vlastne by mi stacila jedna, jedno by som nakrmila a potom druhe. No uvidim budem to veru asi az potom riesit, este pozrem tie lehatka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: Stolicka na krmenie

od keilayh » Pon Aug 25, 2014 10:12 pm

prikladám fotku toho lehatka, su všeliake, stači si len vybrať :wink:
My sme mali take obyčajne, bez tej hrazdičky a bolo super, teda pokiaľ sa bábo nezačne otáčať :lol:
Prílohy
4f7c11fcb9d443abcc13ce28581fc7c9.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Stolicka na krmenie

od melindi » Str Sep 10, 2014 6:11 am

Ja mám len jednu stoličku. Dcéra dostala na Vianoce. Vtedy mala 7 mesiacov. Kupili sme za 79 euro. CARETERO. Ale nie je dobré. Radšej kúp z toho drahšie a kvalitnejšie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Stolicka na krmenie

od 101monika101 » Str Sep 10, 2014 7:17 pm

melindi píše:Ja mám len jednu stoličku. Dcéra dostala na Vianoce. Vtedy mala 7 mesiacov. Kupili sme za 79 euro. CARETERO. Ale nie je dobré. Radšej kúp z toho drahšie a kvalitnejšie.


a to je taka obycajna ci ta polohovacia? lebo mne tie znacky nic nehovoria :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: Stolicka na krmenie

od melindi » Štv Sep 11, 2014 3:13 pm

Polohovacia. Vyrába polská firma.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť