Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - tehotná po 35-ke,čo myslíte?

od 8brenda26 » Štv Nov 18, 2010 7:38 pm

otrida11 píše:
8brenda26 píše:Nesuhlasim s tvrdenim ze zeny po 35 su uz stare na dieta. Ja som mala uz pomerne odrastene dcerky ked som v 38 otehotnela znova a to aj napriek slavnej antikoncepcii a tak sa teraz vsetci tesime a mame doma takmer 2,5 rocneho chlapceka a 2 dcerky 20,5 rocnu a 15,5 rocnu
:D :D :D vzdy tvrdim ze vek je len cislo a je to o tom ako sa zena citi :) Ak sa nato citis a nemas zdravotne problemy tak si myslim ze sa netreba nicoho bat, dieta je najkrajsi dar aky moze zena ako matka dostat :D


NAPISALA SI TO VELMI KRAAASNE, DANIELKA. A VYSTIZNE. :D :D :D


DAKUJEM :) Mamicky po 35 su bohatsie o zivotne skusenosti a tak si tehotenstvo ovela viac uzivaju ako za mladi :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 4:28 pm

od 8brenda26 » Štv Nov 18, 2010 7:43 pm

ivustek píše:
skajka píše:Dakujem krásne za všetky podnety :oops:

ivustek ,máme tak ako Ty, dvoch chalanov 14 a 13 ročných

ja potajomky nakúkam do každého kočíka a bolo by až neskutočné keby sa nám zadarila malá princeznička

len mám obavu,že ani s otehotnením v mojom veku to nebude až také jednoduché :cry:


ja som bola vždy obklopená iba chlapcami, mala som iba bratov, potom synov, takže teraz tá neskutočná radosť s princezničky je neopísateľná.
Ale verím, že rovnako by som sa bola tešila aj keby to bol znova chlapček.

Kdesi som citala ze po rokoch sa krv meni :lol: uz neviem v akom to bolo spojeni :D ale nikde nie je napisane ze sa karta otoci aj u vas a pride vytuzene dievcatko :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 4:28 pm

od 8brenda26 » Štv Nov 18, 2010 7:51 pm

adinka33 píše:
8brenda26 píše:Nesuhlasim s tvrdenim ze zeny po 35 su uz stare na dieta. Ja som mala uz pomerne odrastene dcerky ked som v 38 otehotnela znova a to aj napriek slavnej antikoncepcii a tak sa teraz vsetci tesime a mame doma takmer 2,5 rocneho chlapceka a 2 dcerky 20,5 rocnu a 15,5 rocnu
:D :D :D vzdy tvrdim ze vek je len cislo a je to o tom ako sa zena citi :) Ak sa nato citis a nemas zdravotne problemy tak si myslim ze sa netreba nicoho bat, dieta je najkrajsi dar aky moze zena ako matka dostat :D



:wink: :wink: :wink: veľmi pekne a pravdivo napísané... :P


dakujem :D som stastna ze som tento dar dostala 3x :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 4:28 pm

od tajana2112 » Štv Nov 18, 2010 9:41 pm

Viem že ti to bude pripadať troška blbé že ti radím, hoci nemam tolko rokov, ale mam 3 ročnú sestru a mamina ju mala v 40tke. nič hrozne to nie je ak nie je žiaden zdravotný problém, a myslím si že je to krásne držím palčeky a veľa šťastia. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:44 pm

od kriskovalud » Štv Nov 18, 2010 10:43 pm

Ahojte babenky u nas sa to stalo medzi mnou a sestrou je 10 rocny rozdiel ale ked tak dozadu pospominam bolo to uzasne kocikovanie a aj balenie a celkovo ja som si to pri sestre vychutnala a myslim ze tvoje deti si to tiez nejako vychutnaju a najdu si k mimcu nejaku tu cesticku a hlavne urcite ti pomozu a nebudes nato sama
a...nenakukaj do kocikov ale hor sa do toho :wink:
Ja mam 31 zachvilu pojdem na cistenie kedze som bola tehotna no urcite to na buduci rok opet skusim necitim sa stara a ani chora na deticky :wink:
Mam kamosku ktora 6 rokov nemohli mat deticky a teraz ma 40rokov 3 babo ktore ma 2mesiace a su to 3 chlapci a je velmi stastna ked pride k nam do skolky s malym cela ziari myslim ze aj omladla :wink:
Drzkam palceky!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť