Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - teplota v chladničke???

teplota v chladničke???

od Janka81 » Pon Mar 07, 2011 7:45 pm

Akú máte približne teplotu v chladničke??a na akom stupni máte nastavený termostat?? /niekto má termostat s číslami,iní majú len hodnoty:min-medium,max/
kupovala som pre vianocami novú chladničku a zrazu sa mi zdá,že mi málo chladí po dvoch mesiacoch :roll: :cry: :cry: :cry:
na vrchnej poličke mávam pudingy,maslá atd a zrazu sa mi zdali teplejšie ako inokedy..šupla som tam teplomer z balkona a čuduj sa svete-bolo tam hoodne teplo :evil:
mávala som termostat tak na 2-3 polohe,ale teraz som to nastavila až na 5,5--max hodnota je 7!! a teplota na najvyššej poličke je stále okolo 12 stupňov a na najspodnejšej mám okolo 5!!! čo sa mi zdá teda pri takom vysokom nastavení termostatu príliš veľa stupňov--ved by tam malo byť zjavne oveľa menej stupňov,či??

Akú máte vy teplotu v chladničke prosím :?: :wink:
Dakujem všetkým,čo sa vyjadria :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pon Mar 07, 2011 11:32 pm

Ahoj Janka,ja mam digitalny ukazovac a mam v celej chladnicke rovnaku teplotu 4 stupne a v mrazaku -17.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Mar 08, 2011 9:00 am

martinka74 píše:Ahoj Janka,ja mam digitalny ukazovac a mam v celej chladnicke rovnaku teplotu 4 stupne a v mrazaku -17.


ahojky:-) no to máš také akurát a predpokladám,že termostat nemáš na maxime...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Uto Mar 08, 2011 9:47 am

Moja táto nema termostat,tam si iba navoliš digitalne teplotu.To budes mat asi pokazene ,nie je mozne ze mas termostat na maxime a mas v chladnicke 12 stupnov.Pozri si este manual,co tam pisu a ak nic nezistis radsej volaj opravara,aby neodišla uplne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Mar 08, 2011 6:51 pm

martinka74 píše:Moja táto nema termostat,tam si iba navoliš digitalne teplotu.To budes mat asi pokazene ,nie je mozne ze mas termostat na maxime a mas v chladnicke 12 stupnov.Pozri si este manual,co tam pisu a ak nic nezistis radsej volaj opravara,aby neodišla uplne.


:-)))nie som síce nejaký elektrikár a chladničkár,ale aj chladnička s dig.ukazovateľom musí mať nejaký termostat-skrytý,ktorý sa stará o teplotu a asi aj nejaké teplotné čidlo,ktoré tomu termostatu "povie",čo má robiť a ako tú teplotu nastaviť,či? :wink: :lol: jááj,už mi z toho šibe-nie že zavolám opravára a povie mi,že čo blbnem :wink: :wink: :wink: šľak ma už trafí z týchto nových spotrebičov-figu vydržia :twisted: to mám za to,že som nechcela našu 17-ročnú Calex-ku,ktorá ešte stále fungovala :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Uto Mar 08, 2011 7:36 pm

Nie Janka ,nemam tam nic okrem svetla a takych prieduchov skade ide chlad.To sa cele reguluje na takom velkom displeji.Ja mam taku obojstrannu americku .Je to sice Samsung ale funguje dobre,som spokojna,teda zatial. :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Mar 08, 2011 7:54 pm

martinka74 píše:Nie Janka ,nemam tam nic okrem svetla a takych prieduchov skade ide chlad.To sa cele reguluje na takom velkom displeji.Ja mam taku obojstrannu americku .Je to sice Samsung ale funguje dobre,som spokojna,teda zatial. :D :D :D


Ja viem asi akú máš..čítala som to v inej diskusii:-)) aj ja som nad nou špekulovala,ale rozmery kuchyne ma hned uviedli na pravú mieru :wink: :wink: :wink: Tak nech aspon tá Tvoja dlllho funguje :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Uto Mar 08, 2011 11:53 pm

Dakujem si zlata,mne zase nedavno odisla rura,ale nastastie sa dala opravit,tak som nemusela meniť. Teraz uz tie spotrebiče nevydrzia 15 rokov ako dakedy. :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Mar 09, 2011 8:12 pm

martinka74 píše:Dakujem si zlata,mne zase nedavno odisla rura,ale nastastie sa dala opravit,tak som nemusela meniť. Teraz uz tie spotrebiče nevydrzia 15 rokov ako dakedy. :D :D :D


tak to veru nie..a väčšinou sa to kazí všetko hned po sebe :evil: min.rok som menila vysávač,monitor,neskor i samotný počítač,robot i konvicu :roll: :roll: :roll: :P

tú chladničku som nemusela a tak to aj vyzerá..šlak aby ju :twisted: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť