Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - Tornádo

Tornádo

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 9:01 am

Mile mamičky, má niekto skúsenosti s perami zn. Tornádo pre ľavákov aj pravákou?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Tornádo

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 1:04 pm

Môj dostal prakticky hned na začiatku,ako prestali písať ceruzkou tuším Tornádo...ale klasické... Potom som začala kupovať to gumovateľné pero a teraz konečne píše klasickou prepiskou :wink: :wink: :wink: Gumovateľné ma vyšlo cca 80€ ročne!!!lebo tá tuha bola po cca týždni preč a stojí teda dosť :roll: :roll: :roll: Teraz má gumovateľné len zelené a červené,ked píšu nadpisy :D :roll:
Tornáda sú tiež dobré,ale ked hlavne chlapci dosť škrábu a majú potom zmizíkovať,je lepšie dávať gumovateľné pero,aby to aj nejak vyzeralo :lol: :lol: :wink: :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Tornádo

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 1:11 pm

my sme v druhom ročníku vyničili asi 20 Tornád...to gumovatelné pero je také drahé???? minulý rok som mu kúpila aj to pero, čo reklamovali pre pravákov a ľavákov, môj je pravák....dala som za neho okolo 9 € a ani s ním nechcel písať lebo mu bolo ťažké do ruky : :x :x :x teraz som sa už zásobila s perami, ceruzkami, farbičkami výkresmi na celý rok....lebo keď si prestavím, že za minulý rok nám toľko toho išlo, až mi je zlé :oops: :oops: :oops: len 100 ks výkresov.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Tornádo

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 1:16 pm

Jajus345 píše:my sme v druhom ročníku vyničili asi 20 Tornád...to gumovatelné pero je také drahé???? minulý rok som mu kúpila aj to pero, čo reklamovali pre pravákov a ľavákov, môj je pravák....dala som za neho okolo 9 € a ani s ním nechcel písať lebo mu bolo ťažké do ruky : :x :x :x teraz som sa už zásobila s perami, ceruzkami, farbičkami výkresmi na celý rok....lebo keď si prestavím, že za minulý rok nám toľko toho išlo, až mi je zlé :oops: :oops: :oops: len 100 ks výkresov.....



Pero stojí cca 3-4€ a náhradná tuha cca 1,7€..a hned je vypísaná :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Tornádo

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 1:22 pm

počula som o ňom...ale vôbec neviem ako vyzerá :shock: :shock: :shock: :shock: to má nejakú gumu, že sa dá s ním gumovať???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Tornádo

od keilayh » Sob Sep 06, 2014 1:28 pm

nazvy pier mi akosi nič nehovoria, asi by bolo dobre fotku hodiť :lol:
No u nas musia stale pisať bombičkovym a tych teda zničil dosť, ma normálne šlaktrafa z toho :x Tie gumovacie mal dve, ibaže už nema ani jedno, niekde to odpásol a jemu to srdečne jedno. :evil:
Teraz si kupil za svoje toto čo je na fotke, tak som velice zvedava kolko mu vydrži.
Prílohy
stabilo-original-roler.jpg
stabilo-original-roler.jpg (24.73 KiB) Zobrazené 1892 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Tornádo

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 1:50 pm

no to sú tie perá pre ľavákov a pravákov, čo som písala....pre deti do ruky sú veľmi ťažké...pred rokom som za neho dala cca 8 alebo 9 eur už si veľmi nepamätám....a nakoniec pani učiteľka rozhodla, že nemôžu také používať :x :x :x :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Tornádo

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 10:10 pm

Jajus345 píše:počula som o ňom...ale vôbec neviem ako vyzerá :shock: :shock: :shock: :shock: to má nejakú gumu, že sa dá s ním gumovať???


hej,,na konci toho pera je taká priesvitná guma a tou ked gumuješ ,tak to napísané sa zahrieva a tým mizne..žiadne fľaky,len čistý papier ostáva..super :D :D :D
Prílohy
fc0081db1ae1d512703da44794afd69b--mmf250x250.jpg
fc0081db1ae1d512703da44794afd69b--mmf250x250.jpg (13.41 KiB) Zobrazené 1887 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Tornádo

od keilayh » Ned Sep 07, 2014 10:24 am

Janka81 píše:
Jajus345 píše:počula som o ňom...ale vôbec neviem ako vyzerá :shock: :shock: :shock: :shock: to má nejakú gumu, že sa dá s ním gumovať???


hej,,na konci toho pera je taká priesvitná guma a tou ked gumuješ ,tak to napísané sa zahrieva a tým mizne..žiadne fľaky,len čistý papier ostáva..super :D :D :D


Inak o tomto pere som už počula, že teraba dávať pozor aby písané veci-tie zošity, papiere neostali na slnku, lebo to cele vymizne :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Tornádo

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 10:33 am

no tak to by sa zišlo....a to sú tie perá legálne :lol: :lol: :lol: keď zmiznú???? dobre používať pri závetoch...na polícií :lol: :lol: :lol: :lol: žiadne svedectvá bo sa to vytratilo z papiera :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Tornádo

od Janka81 » Ned Sep 07, 2014 5:12 pm

keilayh píše:
Janka81 píše:
Jajus345 píše:počula som o ňom...ale vôbec neviem ako vyzerá :shock: :shock: :shock: :shock: to má nejakú gumu, že sa dá s ním gumovať???


hej,,na konci toho pera je taká priesvitná guma a tou ked gumuješ ,tak to napísané sa zahrieva a tým mizne..žiadne fľaky,len čistý papier ostáva..super :D :D :D


Inak o tomto pere som už počula, že teraba dávať pozor aby písané veci-tie zošity, papiere neostali na slnku, lebo to cele vymizne :lol:



Ale to sú len nejaké keci..nám teda nič nezmizlo,kým sa to nevygumovalo :lol: :lol: :lol: :wink: ale skúsim napísať a dať na slnko :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Tornádo

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 5:19 pm

vyskúšaj a potom mi daj vedieť, či sa oplatí také pero kúpiť :lol: :lol: :lol: :lol: kedy prejdú deti na normálne perá, nie tie čo sú také drahé???? :D :D :D v akom ročníku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Tornádo

od Janka81 » Ned Sep 07, 2014 5:37 pm

Jajus345 píše:vyskúšaj a potom mi daj vedieť, či sa oplatí také pero kúpiť :lol: :lol: :lol: :lol: kedy prejdú deti na normálne perá, nie tie čo sú také drahé???? :D :D :D v akom ročníku?



Ale ved nemusia používať drahé,môžu hned ,ako im učiteľka dovolí a skončia s ceruzkou,používať nejaké normálne pero..To gumovateľné môžeš kludne kúpiť,my ho už tretí rok používame a žiadny problém :wink: teda až na finančný :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Tornádo

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 6:05 pm

tak my sme dostali teraz na začiatku rozpis, čo všetko treba priniesť :roll: :roll: :roll: a bolo tam napísané tornádo min. 3 kusy a s ceruzkou už nepíšeme od polovice prvého ročníka...a už je tretiak.....ja som mu teraz kúpila aj pero, tie tzv. činské, ale nie je tam klasická tuha ale atramentová...s tým máš nejakú skúsenosť??? dúfam, že pani učiteľka povie, že ho nemôže používať :x :x :x :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Tornádo

od Janka81 » Ned Sep 07, 2014 7:38 pm

Jajus345 píše:tak my sme dostali teraz na začiatku rozpis, čo všetko treba priniesť :roll: :roll: :roll: a bolo tam napísané tornádo min. 3 kusy a s ceruzkou už nepíšeme od polovice prvého ročníka...a už je tretiak.....ja som mu teraz kúpila aj pero, tie tzv. činské, ale nie je tam klasická tuha ale atramentová...s tým máš nejakú skúsenosť??? dúfam, že pani učiteľka povie, že ho nemôže používať :x :x :x :x


Viem aké myslíš,ale môj také nepoužíval..len tornádo a to gumovateľné a teraz prepisku :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť