Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Umyvačka riadu,ano či nie ?

od natusa » Štv Sep 10, 2009 8:38 am

bubufo píše:
danabr píše:natusa toto presne mi prebehlo hlavou,neznašam ked po umornom umyvani riadu musim ešte leštit pohare,pripadam si vtedy ako nejaka barmanka ...a čo davate ako čistiaci prostriedok ,teda ak admin dovoli menovat značku ?


co pride pod ruku :D co je v akcii somat, calgonit... ale aj tie lacne umyju v pohode



ja tak isto ,co pride pod ruku:wink:
k umyvacke sme dostali krabicu tabletiek ale kupili sme aj prasok lebo nam povedali v obchode ze ak mame tvrdu vodu je lepsi prasok lebo kym sa tabletka rozpusti,prasok umyje.ale tezaz davam aj tabletky a je to to iste umyje super
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od bubufo » Štv Sep 10, 2009 10:32 am

danabr píše:dakujem bubu,podla mna aj ta jar by bolo v pohode.


no klasicku jar naliat to nie ,umyvacky na to niesu stavane,ale uz som videla , ze jar do umyvacky v takych "vankusikoch" to ano.len som to este neskusala ani neviem kolko stoja.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od danabr » Štv Sep 10, 2009 3:12 pm

bubu ved tu som myslela... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od bubufo » Štv Sep 10, 2009 6:46 pm

danabr píše:bubu ved tu som myslela... :roll:


jaaaj tak beriem s5 :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Andreake » Štv Sep 10, 2009 8:36 pm

Je ozaj par veci na svete, ktore by som uz nedala ani za nic - a umyvacka k nim isto patri. My sme sice len dvaja a pol - dcerka ma zatial len misticky a male tanieriky a pod., ale aj tak sa nam to oplati. Treba mat viac riadov, ale to po vacsine slovenskych svadieb nie je problem :lol: :lol: Ja v nej umyvam dokonca aj cumle, plastove hracky, knizky, mucholapky :D a minuly tyzden som do nej pichla aj zachodovu kefu - samozrejme samostatne bez riadu :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od sandras » Štv Sep 10, 2009 9:51 pm

Aj my máme a každý den využívame, super vecička, určite odporúčam :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od danabr » Pia Sep 11, 2009 3:18 pm

fuha :shock: andrejka ! to by som asi nerobila :roll: radšej by som kupila novu kefu na WC. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od natusa » Pia Sep 11, 2009 4:04 pm

danabr píše:fuha :shock: andrejka ! to by som asi nerobila :roll: radšej by som kupila novu kefu na WC. :wink:


musim priznat ze som tiez vyvalila oci :roll: :roll: :roll:
a to umyvala samu kefu v prazdnej umyävacke?tak to asi nie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od danabr » Pia Sep 11, 2009 4:09 pm

asi hej ? ale ved to je prudko nehygienicke ? sa divim... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od ivustek » Pia Sep 11, 2009 5:03 pm

to istotne nemyslela vážne :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od bubufo » Pia Sep 11, 2009 8:08 pm

tak osobne by som tam kefu tiez nedavala, ani nie preto ze je to nehygienicke ( pri tych teolotach tam nema sancu nic prezit) , ale skor preto ze nejak nevidim vyznam tejto cinnosti :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Andreake » Sob Sep 12, 2009 7:31 am

Som rada, ze som Vas zabavila :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od danabr » Sob Sep 12, 2009 3:08 pm

dakujeme daj ešte niečo :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od 959touareg » Str Sep 16, 2009 10:27 am

Umyvacku riadu by som tiez nedala za nic na svete. Mam ju uz pomaly 18 rokov. Je pravda, ze prvy rok mi iba stala v kuchyni ako dekoracia, umyvala som riad rucne ako blba, ale potom, ked som ju raz zapla a vyskusala, normalne som si nadavala do blbcov, ze som ju nepouzivala hned od zaciatku. Teraz vzdy hovorim, ze keby sa mi nahodou pokazila, co sa da po tolkych rokoch aj predpokladat, tak uz by som rucne ani riad neumyvala. Museli by sme hned v ten den utekat kupit novu. Je to uz pre mna bezna a nevyhnutna vec a vybavenie v kuchyni.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od 19lenka77 » Str Sep 16, 2009 12:40 pm

Ahoj, mám tiež umývačku riadu a nikdy som svoje rozhodnutie neoľutovala. Keď sme sa zariaďovali zvažovala som či si jú kúpiť,alebo nie. Je to naozaj výborný pomocník, ja chodím do práce /každý máme zabezpečenú teplú stravu/ takže cez týždeň nevarím t.j. umývačku takmer nespúšťam riadu je málo, ale cez víkend si zbieram riady od raňajok cez obed až po večeru a potom večer ju zapnem. Samozrejme niekedy mi niečo pochybí čo je vložené v umývačke a čaká na umývanie tak to vyberiem a opláchnem ručne. Rozhodne neobanujete, keď si ju zaobstaráte. URČITE ODPORÚČAM :D :D :D :D :!: :!: :!: Lenka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Nov 09, 2008 5:00 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť