Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - uuuz priatelka???

uuuz priatelka???

od inguli » Pia Aug 14, 2009 1:36 pm

Ahojte maminky povedzte mi je to normálné ze 12 rocny syn uz má priatelku?Samozrejme ide o mojho syna a je uz sice blizsie k 13ke ale aj tak to nepovazujem za ok... :roll: Uz 5 mesiacov má jednu priatelku den co den spolu a je az po usi zamilovany...Vysvetlovala som mu ze na taketo vecickyyy este ma cas a tak ale akoby ma nepocul...Inak je velmi dobrym synom pomaha mi ked ho poprosim a aj s malym a to hned ako ho poprosim uz skoci je velmi zlaty a aj noo pekny chlap dievcattam sa veelmi paci blondak modre oci dlhsie vlasy noo ale preboha to uz nemusi za babami uz teraz...Máte niektora rovnakeho syna?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Re: uuuz priatelka???

od sisu22 » Pia Aug 14, 2009 9:26 pm

inguli píše:Ahojte maminky povedzte mi je to normálné ze 12 rocny syn uz má priatelku?Samozrejme ide o mojho syna a je uz sice blizsie k 13ke ale aj tak to nepovazujem za ok... :roll: Uz 5 mesiacov má jednu priatelku den co den spolu a je az po usi zamilovany...Vysvetlovala som mu ze na taketo vecickyyy este ma cas a tak ale akoby ma nepocul...Inak je velmi dobrym synom pomaha mi ked ho poprosim a aj s malym a to hned ako ho poprosim uz skoci je velmi zlaty a aj noo pekny chlap dievcattam sa veelmi paci blondak modre oci dlhsie vlasy noo ale preboha to uz nemusi za babami uz teraz...Máte niektora rovnakeho syna?


ja sice takeho chlapa :-) velkeho este nemam....ale myslim si,ze to normalne je...uz v skolke sa deti drzia za ruky a pod. ked ma niekoho rad,myslim ze to je v poriadku. Len neviem teda,kedy by si mu mala vysvetlit tam tie "veci",intimne,aby za rok,dva,neurobil nejaku hovadinu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Aug 14, 2009 9:36 pm

Ou ano to uz mame za sebou kedze som nasla take intimne smsky ze som ostala po precitani biela ako stena a sla za manzelom :shock: no a potom som mu vysvetlila par veci ale samozrejme nooo mami jaaaj nerad o takych veciach rozpravam...Ale zasa s manzelom o tom nehovori asi ze je nevlastny otec nooo inak ho zboznuje len pred nim sa viac hanbi aj ked je chlap.Ale som mu ako vravim vysvetlila ze pusa ok a na ostatne maju cas...no zasa on vie veci lepsie ako ja uz veeelmi davno myslim mal desat ked mi vysvetlil odkial ide von babatko a pred tym ako sa tam dostalo :D :D :D No len zasnem co vsetko vedia oni uz.Niekedy tu zvyknu byt a v izbe pozeraju dvd u mojho syna v izbe myslim a roleta uplne dole a ja stale manzelovi ...ja tam idem zaklopem...co asi robia..blabla manzel sa ide zo mna zblaznit,a zupokojuje ma ...pfu a je to tu vzdy je to s nimi tazsie:):)
Naposledy upravil inguli dňa Pia Aug 14, 2009 9:40 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sisu22 » Pia Aug 14, 2009 9:40 pm

inguli píše:Ou ano to uz mame za sebou kedze som nasla take intimne smsky ze som ostala po precitani biela ako stena a sla za manzelom :shock: no a potom som mu vysvetlila par veci ale samozrejme nooo mami jaaaj nerad o takych veciach rozpravam...Ale zasa s manzelom o tom nehovori asi ze je nevlastny otec nooo inak ho zboznuje len pred nim sa viac hanbi aj ked je chlap.Ale som mu ako vravim vysvetlila ze pusa ok ale dalej dufam nezajdu...no zasa on vie veci lepsie ako ja uz veeelmi davno myslim mal desat ked mi vysvetlil odkial ide von babatko a pred tym ako sa tam dostalo :D :D :D No len zasnem co vsetko vedia oni uz



vies,ja sa tomu velmi necudujem,teraz tie decka vyzeraju dospelo,vyzereto..ved aj tu ked na tie 13-ky pozeram,sa mi rozum zastavuje. No nebude na skodu,ked mu este par "prednasok" das,sice bude ohranat snupacek,ale ver ze pocuvat ta bude...viem podla seba,ked mi mama dohovarala,som sa jedovala a tvarila,ze nepocuvam.ale opak bol pravda :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Aug 14, 2009 9:48 pm

no prave treba im to vysvetlit ano napr.moja mam so mnou o sexe atak nikdy nic tabu.Ja som si povedala ze urcite o tom budeme hovorit.Diky za rady :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Ljublju » Pia Aug 14, 2009 10:28 pm

no ked mam povedat za seba,mala som 10 rokov :shock: :shock: a straasne moc sa mi pacil jeden chalan,bol osmak :lol: , a vzdy ked som sla okolo neho,srdce mi tllklo,velmi som sa s nim chcela objimat.......a tak,ale na take dosti intimnejsie detaili som v hlave nemala....jednoducho ma len pritahoval,mal nieco do seba a asi od tej doby sa mi zacali tak pacit sexi chalani :wink: ....a ja si myslim,ze tvojmu synovi treba vysvetlit,ale urcite neciti,ze by "mal" spravit blbost
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od inguli » Sob Aug 15, 2009 8:33 am

Ljublju píše:no ked mam povedat za seba,mala som 10 rokov :shock: :shock: a straasne moc sa mi pacil jeden chalan,bol osmak :lol: , a vzdy ked som sla okolo neho,srdce mi tllklo,velmi som sa s nim chcela objimat.......a tak,ale na take dosti intimnejsie detaili som v hlave nemala....jednoducho ma len pritahoval,mal nieco do seba a asi od tej doby sa mi zacali tak pacit sexi chalani :wink: ....a ja si myslim,ze tvojmu synovi treba vysvetlit,ale urcite neciti,ze by "mal" spravit blbost

Ja si to o nom tiez neviem ani predstavit a nezda sa mi ale nasla som smsku ze "keby som aspon raz u vas spal s tebou tak..."takto to tam bolo napisane no pfu :shock: :shock: :shock:nevedela som co teraz samozrejme smsku som nechcela povedat ze videla inak by mi uz nedoveroval a to nechcem ked nan tlacim tak mi porozprava ako sa drzaju za ruku cestou do skoly nooo premna uz j to je vela ...v takom veku a moja byvala kolegina ma stretne teraz robi v skole na recepcii a vravi mi ako moj syn sa drzi za ruku ze to dost skoro:::a bla bla a potom povie tej druhej spolocnej znamej a potom ju stretnem a tiez zacne do mna ale co ho mam sprevadzat kazdy den do skoly???/asi mam same chyby som madarka/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od bubufo » Sob Aug 15, 2009 12:09 pm

je pravda decka su dnes rychlo dospele. najlepsie bude mu to fakt razne vysvetlit, nech nepokasle zivot sebe a vsetkym okolo. ale hlavne nie zakazovat za kazdu cenu,lebo to bude mat opacny ucinok. ak je to roumny chlapec blbost neurobi. byvam pri skole a vidim to kazdy den same ruciciky pusinky, tomu nezabranime. ked chcu nieco vyviest urobia to aj vedla v izbe. treba uz len predchadzat, tomu najhorsiemu:
synator nech si radsej pribali kondom do vrecka :D :D to som len zartovala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Sob Aug 15, 2009 1:51 pm

inguli píše:
Ljublju píše:no ked mam povedat za seba,mala som 10 rokov :shock: :shock: a straasne moc sa mi pacil jeden chalan,bol osmak :lol: , a vzdy ked som sla okolo neho,srdce mi tllklo,velmi som sa s nim chcela objimat.......a tak,ale na take dosti intimnejsie detaili som v hlave nemala....jednoducho ma len pritahoval,mal nieco do seba a asi od tej doby sa mi zacali tak pacit sexi chalani :wink: ....a ja si myslim,ze tvojmu synovi treba vysvetlit,ale urcite neciti,ze by "mal" spravit blbost

Ja si to o nom tiez neviem ani predstavit a nezda sa mi ale nasla som smsku ze "keby som aspon raz u vas spal s tebou tak..."takto to tam bolo napisane no pfu :shock: :shock: :shock:nevedela som co teraz samozrejme smsku som nechcela povedat ze videla inak by mi uz nedoveroval a to nechcem ked nan tlacim tak mi porozprava ako sa drzaju za ruku cestou do skoly nooo premna uz j to je vela ...v takom veku a moja byvala kolegina ma stretne teraz robi v skole na recepcii a vravi mi ako moj syn sa drzi za ruku ze to dost skoro:::a bla bla a potom povie tej druhej spolocnej znamej a potom ju stretnem a tiez zacne do mna ale co ho mam sprevadzat kazdy den do skoly???/asi mam same chyby som madarka/


ja mam madarsky narod velmi rada :wink: cosi,aby si ho sprevadzala,to uz by ti nedoveroval vobec...kasli na nich co hovoria,ak je syn spokojny,neries to. Len to spanie tam,mu nedovol :D a hlavne sa s nim vela rozpravaj :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Aug 15, 2009 2:51 pm

sisu22 píše:
inguli píše:
Ljublju píše:no ked mam povedat za seba,mala som 10 rokov :shock: :shock: a straasne moc sa mi pacil jeden chalan,bol osmak :lol: , a vzdy ked som sla okolo neho,srdce mi tllklo,velmi som sa s nim chcela objimat.......a tak,ale na take dosti intimnejsie detaili som v hlave nemala....jednoducho ma len pritahoval,mal nieco do seba a asi od tej doby sa mi zacali tak pacit sexi chalani :wink: ....a ja si myslim,ze tvojmu synovi treba vysvetlit,ale urcite neciti,ze by "mal" spravit blbost

Ja si to o nom tiez neviem ani predstavit a nezda sa mi ale nasla som smsku ze "keby som aspon raz u vas spal s tebou tak..."takto to tam bolo napisane no pfu :shock: :shock: :shock:nevedela som co teraz samozrejme smsku som nechcela povedat ze videla inak by mi uz nedoveroval a to nechcem ked nan tlacim tak mi porozprava ako sa drzaju za ruku cestou do skoly nooo premna uz j to je vela ...v takom veku a moja byvala kolegina ma stretne teraz robi v skole na recepcii a vravi mi ako moj syn sa drzi za ruku ze to dost skoro:::a bla bla a potom povie tej druhej spolocnej znamej a potom ju stretnem a tiez zacne do mna ale co ho mam sprevadzat kazdy den do skoly???/asi mam same chyby som madarka/


ja mam madarsky narod velmi rada :wink: cosi,aby si ho sprevadzala,to uz by ti nedoveroval vobec...kasli na nich co hovoria,ak je syn spokojny,neries to. Len to spanie tam,mu nedovol :D a hlavne sa s nim vela rozpravaj :wink:

No to v ziadnom pripade spinkat leeen doma:)Inak ale o tom spani ja akoze ani neviem :roll: ze to pisal syn jej.No dneska bol v meste slecna bude mat narodky a kupil jej playboy parfum a nausnicky ocelove srdiecka a v strede kamienok.Ma vkus :D A je velmi pozorny:)To stastie co mal na tvari pfu uplne bez seba musela som si dat na seba trochu parfumu ovonat a svoj nazor povedat,ale ok vybral dobre:):):)Ona zasa bola v prahe za otcom ona ma totiz tiez nevlastneho uz teda zije s nevlastnym a doniesol Gregorovi symbol slobody krasnu plachetnicu:)Niekedy im zavidim trosilinku...a niekedy sa zas zamyslim nad tym ze nedavno som este aj ja v osmom triede vypisovala ako 14 rocna 13 rocnemu ako ho lubim:):):)a to bolo vsetko a oni uz pusu a ak dobre viem aj bozk malju za sebou....a co vsetko nas este cakaaaa,no som stastna mamaDiky maminky za rady:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Tarajova » Sob Aug 15, 2009 9:40 pm

Tak dnes deti dospievajú oveľa skôr ako sme my dospeli. Veď už štvrtáci sa učia o rozmnožovaní a keďže som učiteľka naozaj vidím na tých deťoch, že vedia o takýchto veciach oveľa viac ako som si myslela. Mali by sme sa s deťmi veľa rozprávať, povedať im to presne tak, ako to je, žiadne výhovorky, že ne toto ti nebudem hovoriť, lebo máš na to čas. Aj ony to zoberú úplne ináč.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:11 pm

od lubenka77 » Str Aug 19, 2009 1:51 pm

Inguli, len taký malý príklad z rodiny...moja švagrinka sa zoznamila s priateľom keď mala 12, on mal 16, odvtedy sú spolu už 20 rokov, zobrali sa, majú tri deti:-))) Tým nechcem povedať, že je to aj prípad tvojho syna :lol: Aj keď človek nikdy nevie, láska je nevyspytateľná vec :D Ale na dospelácke veci majú ešte pár rokov čas...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od Ljublju » Štv Aug 20, 2009 10:22 pm

Tarajova píše:Tak dnes deti dospievajú oveľa skôr ako sme my dospeli. Veď už štvrtáci sa učia o rozmnožovaní a keďže som učiteľka naozaj vidím na tých deťoch, že vedia o takýchto veciach oveľa viac ako som si myslela. Mali by sme sa s deťmi veľa rozprávať, povedať im to presne tak, ako to je, žiadne výhovorky, že ne toto ti nebudem hovoriť, lebo máš na to čas. Aj ony to zoberú úplne ináč.


uha,stvrtaci :?: :?: :?: ,no pred cca 12 rokmi to bolo v 7 triede a to sme sa od 5 tesili na 7 triedu a pozicavali si ucebnicu prirodopisu :lol: :lol:

co bude za 100rokov :?: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od kvietok686 » Štv Sep 03, 2009 1:31 pm

Inguli,ja ti radit nebudem,lebo neviem,co by som poradila. Ale ja by som chcela mat taky vztah so synom ako ty,resp. aby ma on povazoval za taku doverkynu... jak s tym parfemom :D.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Štv Aug 09, 2007 12:00 am

od inguli » Štv Sep 03, 2009 2:14 pm

heeej to mame super vztah ozaj...je uz v puberte taky maly frajer ale su dni ked zmakne ,neviem ci dobre pisem to slovo :P a vtedy sa ku mne prituli ako male dieta:):)Teraz sme boli nedavno u zubarky a tahali mu zub no neslo to von potrapil sa potom ho poslala dr von aby sa ukludnil a on cely cas mi lezal na kline a ja som ho upokojovala a on sa nechal aj vypusinkovat co od mamy uz len skor na dobru noc a niekedy ked ho chyti laska k mame :lol: viac tak ma objima a je uplne zlaty:)Smutna som len z toho ze raz dva bude dospely a ide svojou cestou..no esteze tu mam toho druheho krpca ma len 15 mesiacov tak on tu bude este dlho :P :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť