Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Vianoce

Vianoce

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 10:02 am

Ahojte baby, chcela by som vedieť ako trávite najkrajšie sviatky v roku, či radšej samy alebo s celou Vašou rodinou / my každý rok sa stretávame u svokrovcov, cca 15 členov rodiny, je to nádherný pocit/ ....aké tradície máte pri štedrovečernom stole.... :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Vianoce

od vladkaPD » Uto Okt 14, 2014 9:44 pm

Jajus345 píše:Ahojte baby, chcela by som vedieť ako trávite najkrajšie sviatky v roku, či radšej samy alebo s celou Vašou rodinou / my každý rok sa stretávame u svokrovcov, cca 15 členov rodiny, je to nádherný pocit/ ....aké tradície máte pri štedrovečernom stole.... :D :D :D


jezis to fakt? by ma slahlo :D ja by som najracej vsetko zrusila, nech mam pokoj. akoze nejak to neprezivame, ale tak vidim ten zhon vsetci stresuju skrz jedlo, nakupuju jak keby obchody na mesiac zatvarali. rozmyslaju nad darcekami co je velky problem kedze vecsinu vsetci vsetko maju. boze naco je to dobre?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Vianoce

od Jajus345 » Str Okt 15, 2014 8:17 am

vladkaPD nie celkom tak...my nevykupujeme všetky obchody...neboj :lol: :lol: :lol: :lol: len nemáme takú možnosť stretávať sa do roka, tak to využívame aspoň na Vianoce :wink: :wink: :wink: darčeky to už je len taký malý doplnok, ty ako tráviš sviatky? nemáš ich rada?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť