Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Vianočné menu

Vianočné menu

od melindi » Ned Nov 30, 2014 4:17 pm

Aké bude vaše vianočné menu? Čo zvyknete cez sviatky variť? Aké zákusky pečiete?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Vianočné menu

od keilayh » Ned Nov 30, 2014 8:51 pm

Štandard ako vždy :D Piecť sa mi nechce, možno len nejake nepečene urobime. Buď plnene oplátky, alebo salkové košíčky a tak :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Vianočné menu

od vladkaPD » Pia Dec 12, 2014 9:30 am

robim obycajne medovniky, nejake linecke. moc nad tym nepremyslam, na co mam chut urobim a este dostanem od mamy a od svokry takze supa :lol: mame toho vzdy dost. aj ked teda nie vzdy je to dobre, lebo potom sa len napchavame :lol: a este robim vajecny liker, to luubim :oops: :D a na vianoce obycajne oplatka s medom, kapusnica, a kapor so salatom
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Vianočné menu

od melindi » Pon Dec 15, 2014 3:45 pm

Aj ja budem urobiť medovníky. Mi nemáme rada zákusky. Mama mi niečo dáva.Ale ja nezvykla som piecť zákusky. Na obed bude kapor s majonezom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Vianočné menu

od sandras » Pon Dec 15, 2014 5:12 pm

medovníky už mám, deti upiekli včera, ja som im len cesto urobila
možno ešte nejaké vanilkové rožky a linecké zlepované urobím, griláž a laskonky
kedysi som zvykla piecť aj vianočnú tortu, ale neviem, ako mi vyjde čas

premýšlam, akú rybu kúpim, na kapra moc nie sme, lososa sme mali, jedla som ho len ja, pangasus mi nechutí, mám radšej morské ryby ... tak asi pozriem nejakú morskú šťuku alebo niečo také
k tomu šalát, kapustnica ... taká slovenská klasika
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Vianočné menu

od veverka1 » Str Dec 17, 2014 5:43 pm

naše vianočne menu je kapusnica a šošovica, zemiakovy šalát a losos, pre deti buď rybie prsty alebo kuraci rezeň :D kolačiky všeliake, mame radi sladke :oops: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť