Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - vianocny stromcek

vianocny stromcek

od inguli » Ned Dec 19, 2010 9:43 am

maminky kedy zvyknete zdobit stromcek?
az na 24ho?alebo skor?my uz s manzelom rozmyslame ze pomaly zacneme v niektory den :-)
mame novy stromcek/umely/a UZ SA NEVIEM DOCKAT :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od mariana74 » Ned Dec 19, 2010 9:58 am

u nás celé roky deň pred štedrým dňom a ráno keď sa deti zobudia ,tak sa tešia.ale tento rok ho urobíme dnes večer,cez týždeň obidvaja pracujeme a nebude čas.naháňať sa nechcem,takže tak.asi je to jedno.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Dec 19, 2010 10:20 am

Ahoj Ingi,aj my robime stromcek 23-ho vecer,aby bolo rano prekvapko.Tento rok manzel navrhoval,ze budeme robit stromcek spolu so Samkom,ale radsej som zamietla ,lebo pri jeho hyperaktivite neviem,neviem ako by to dopadlo. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Ned Dec 19, 2010 11:25 am

ano aj ja som rozmyslala ze skorej aj mne manzel pracuje kazdy druhy den a tak 23ho vecer neni doma no mozno toho 22ho uz spravime aj my :P
Martinka aj my mame obavy kde vlastne dat stromcek aby maly potom neprevratil ten strom :lol:
posledny cas je cert z neho :roll:
vsetko hadze sice to uz trva dlhsiu dobu a stale ho to nepreslo..niekedy je ako anjel no prejde par dni a znova zacne..
teraz najnovsie jeho hobby najvacsie je rozsvietit v kazdej izbe :roll: :roll: :( :( a ja nestacim za nim behat a pozhasinat vsade este ze mame len 3 izby :lol: :lol: :lol:
som velmi zvedava aka bude reakcia ked uvidi stromcek..starsi uz s nami zdobi ale na maleho som zvedava :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Ned Dec 19, 2010 3:41 pm

u nas den vopred, ale svetielka zasvecujeme až ked su tam darčeky ... dovtedy je zhasnutý

a kupili sme strom velý 1,1 metra, mam ho na nabytku (na pulte medzi kuchynou a obyvačkou), tam je "bezpečný" a vobec nevadí, že je menší.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť