Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - vileda virobi robotický mop

vileda virobi robotický mop

od veverka1 » Pia Nov 28, 2014 12:36 pm

nemate niekto tento mop? zaujimali by ma skusenosti s nim, či je to dobra vec, či sa oplati kúpiť. Je tam dobra cena okolo 30€
Prílohy
index.jpg
index.jpg (6.17 KiB) Zobrazené 2872 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: vileda virobi robotický mop

od keilayh » Pia Nov 28, 2014 2:54 pm

Pozerala som na to, aj som čítala recenzie. Väčšinou boli ludia spokojní, ale tak zaradili to, že je to dobré keď máš psa/mačku, že to dobre pozbiera chlpy.
Nevýhoda je v tom, že neprejde ani malý prah, ak by si mala niekede niečo mokré tak sa ti na tom zastaví a nepôjde to ďalej. Ale najviac čo by mi asi vadilo, že sa tam kupuju jednorazove utierky :? takže to až tak lacné nieje.
Skôr by som volila robotický vysavač. V recenziach bolo spomenuté, že si netreba tento mop zamieňať s vysavačom. Vraj je dobré najprv povysavať alebo pozametať a potom ho pustiť. A tuna sa mi dala taká otázka, načo to je potom dobré? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vileda virobi robotický mop

od veverka1 » Str Dec 17, 2014 5:52 pm

ďakujem nakoniec sme od toho upustili :? rozmyšlam ešte nad tym vysavačom, ten nemáte niekto?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: vileda virobi robotický mop

od sandras » Str Dec 17, 2014 8:05 pm

my máme robotický vysávač a už by som to nekupila ... za 400 eur som mohla mať super vysávač a tepovač k tomu.
Robotický už skoro ani nepúšťame, pretože to povysáva len stred, rohy poriadne nie a práve v rohoch je najviac prachu. Aj tade, kade prejde, nie je povysávané na 100%. Pred pustením mu musím všetko odpratať z cesty, vyložiť stoličky atď., a potom to zasa upratať ... takže za ten čas aj normálne by som povysávala :roll:
Púšťame ho, ked ma naš psík obdobia plznutia srsti, tak tie 2 týždne je viac využitý ... ale inak drahá zbytočnosť. Možno niekto, kto má veľký otvorený priestor, málo nábytku a nepotrpí si až tak na čistotu :mrgreen: , by to využil.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: vileda virobi robotický mop

od keilayh » Štv Dec 18, 2014 10:33 am

Ja som tiež nad tym vysavačom kedysi rozmýšlala. V podstate keď to prišlo na trh :) no mne to nepríde až také super. Pokiaľ by mi to povysávalo všetky miestnosti, tak by som to mala vysavačom možno aj 20x prejdené :D A hlavne neviem si predstaviť, že by mi to tu pol dňa hučalo za ušami :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vileda virobi robotický mop

od sandras » Štv Dec 18, 2014 6:37 pm

my máme s časovačom, takže čisto teoreticky, môže sa ti vysávať, kým nakupuješ, si s dieťaťom vonku, alebo kým sme všetci v práci.
Po vybití si sám príde do nabíjacej stanice, nabije sa, a potom vysáva ďalej ... no s kvalitou vysávania nie som spokojná, teda aj tak v sobotu musím vziať normálny vysávač a upratať poriadne
takže ako som pís2ala, nejaký prach a psie chlpy pozbiera, ale na 100% povysávané nie je
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: vileda virobi robotický mop

od melindi » Ned Dec 21, 2014 9:11 am

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť