Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alergie a ekzémy - Vyrazky

Vyrazky

od ivetaliskova » Uto Mar 03, 2009 2:13 pm

Prosim vas ma niekto skusenosti s vyrazkami. Maly sa mi vyhadzal na chrbatiku,hrudniku su to take drobne huste vyrazky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Mar 05, 2008 1:00 am

Re: Vyrazky

od adinka33 » Uto Mar 03, 2009 2:21 pm

ivetaliskova píše:Prosim vas ma niekto skusenosti s vyrazkami. Maly sa mi vyhadzal na chrbatiku,hrudniku su to take drobne huste vyrazky


ahoj, neviem, ci ti poradim, ale ak su take malickate, tak si myslim, ze je to alergia,,,napr. na prasok alebo avivaz alebo aj na plienky...ale pre istotu by si mala ist k dr,,,drzim palceky, aby to nebolo nic zle,,,pa :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

Re: Vyrazky

od ivetaliskova » Uto Mar 03, 2009 2:26 pm

adinka33 píše:
ivetaliskova píše:Prosim vas ma niekto skusenosti s vyrazkami. Maly sa mi vyhadzal na chrbatiku,hrudniku su to take drobne huste vyrazky


ahoj, neviem, ci ti poradim, ale ak su take malickate, tak si myslim, ze je to alergia,,,napr. na prasok alebo avivaz alebo aj na plienky...ale pre istotu by si mala ist k dr,,,drzim palceky, aby to nebolo nic zle,,,pa :wink:



Ahoj. Aprosim ta keby to mal z plienok moze to mat aj na celom chrbatiku aj na na hrudniku? Lebo som menila plienky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Mar 05, 2008 1:00 am

od martuskab » Uto Mar 03, 2009 2:29 pm

Ahoj.Tiež si myslím,že je to alergia.
Mne sa takto tiež syn vyhadzoval a teraz má 11rokov a odčas to má aj teraz.
Ja mu na to dám len fenistil gél a vždy to samo prejde .

A koľko má malý?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od ivetaliskova » Uto Mar 03, 2009 2:41 pm

martuskab píše:Ahoj.Tiež si myslím,že je to alergia.
Mne sa takto tiež syn vyhadzoval a teraz má 11rokov a odčas to má aj teraz.
Ja mu na to dám len fenistil gél a vždy to samo prejde .

A koľko má malý?



Maly ma 6 mesiacov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Mar 05, 2008 1:00 am

Re: Vyrazky

od adinka33 » Uto Mar 03, 2009 2:52 pm

ivetaliskova píše:
adinka33 píše:
ivetaliskova píše:Prosim vas ma niekto skusenosti s vyrazkami. Maly sa mi vyhadzal na chrbatiku,hrudniku su to take drobne huste vyrazky


ahoj, neviem, ci ti poradim, ale ak su take malickate, tak si myslim, ze je to alergia,,,napr. na prasok alebo avivaz alebo aj na plienky...ale pre istotu by si mala ist k dr,,,drzim palceky, aby to nebolo nic zle,,,pa :wink:



Ahoj. Aprosim ta keby to mal z plienok moze to mat aj na celom chrbatiku aj na na hrudniku? Lebo som menila plienky



ahoj, tak to neviem, ci to moze mat aj na hrudnicku,,,ale malemu som dlho davala fialove tesco plienky a minuly rok, ked ich vynovili, sa mi z nich priserne vyhadzal - taky pas mal nad ritkou cely cerveny a posiaty malickymi vyrazkami a aj ritku mal cervenu,,,tak sme vymenili zn a odvtedy je vsetko okaaa,,,,takze mozno je to ozaj z tych plienok, ked si ich menila,,, :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od gonica » Uto Mar 03, 2009 2:52 pm

ivetaliskova píše:
martuskab píše:Ahoj.Tiež si myslím,že je to alergia.
Mne sa takto tiež syn vyhadzoval a teraz má 11rokov a odčas to má aj teraz.
Ja mu na to dám len fenistil gél a vždy to samo prejde .

A koľko má malý?



Maly ma 6 mesiacov

aj my sme mali v 6 mesiacoch alergiu, dala som malej stavu a cely bola vysypana takymi drobnymi cervenymi bodeckami. Dali nam fenistil kvepky . o dva dni nic nemala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od ivetaliskova » Uto Mar 03, 2009 2:57 pm

gonica píše:
ivetaliskova píše:
martuskab píše:Ahoj.Tiež si myslím,že je to alergia.
Mne sa takto tiež syn vyhadzoval a teraz má 11rokov a odčas to má aj teraz.
Ja mu na to dám len fenistil gél a vždy to samo prejde .

A koľko má malý?



Maly ma 6 mesiacov

aj my sme mali v 6 mesiacoch alergiu, dala som malej stavu a cely bola vysypana takymi drobnymi cervenymi bodeckami. Dali nam fenistil kvepky . o dva dni nic nemala


Zdravim. Prosim ta mala tie vyrazky aj miestami take suchsie? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Mar 05, 2008 1:00 am

od swedulka » Uto Mar 03, 2009 3:02 pm

Mne sa malá vyhadzala z prasku Lanza. A raz mala vyražťičky a to sme boli u doktorky ,ze mala nejaku 6 chorobu.a na dupke sa vyhadzala hned ako som jej dala ine plienky.Potom sme použivali len z LIdlu a odvtedy sme mali pokoj.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od ivetaliskova » Uto Mar 03, 2009 3:05 pm

swedulka píše:Mne sa malá vyhadzala z prasku Lanza. A raz mala vyražťičky a to sme boli u doktorky ,ze mala nejaku 6 chorobu.a na dupke sa vyhadzala hned ako som jej dala ine plienky.Potom sme použivali len z LIdlu a odvtedy sme mali pokoj.


Zdravim. Prsim ta po tych inych pleinkach sa vyhadzala po celom tale?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Mar 05, 2008 1:00 am

od swedulka » Uto Mar 03, 2009 3:19 pm

ivetaliskova píše:
swedulka píše:Mne sa malá vyhadzala z prasku Lanza. A raz mala vyražťičky a to sme boli u doktorky ,ze mala nejaku 6 chorobu.a na dupke sa vyhadzala hned ako som jej dala ine plienky.Potom sme použivali len z LIdlu a odvtedy sme mali pokoj.


Zdravim. Prsim ta po tych inych pleinkach sa vyhadzala po celom tale?

Nie len na dupe a na chrbatiku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť