Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Vysoká teplota-horúčka

od sisu22 » Pia Júl 31, 2009 9:36 pm

zatial je ticho...(pred burkou)...hadam, da pokoj,zatial ok...klop klop. Sa pochvalim,uz som aj pribrala,konecne,som sa hambila aj na kupalisku vyzliect :( tak som schudla :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od mariana74 » Pia Júl 31, 2009 9:39 pm

aj ja som v tom období klesla na 45kg ,bolo to hrozné obdobie.ja som mala do tých starostí ešte aj dopravnú nehodu,kde som dostala šmyk a zranila som chalana.a ten môj bývalý sa zmohol len na to ,že mi robil ďalšie peklo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Júl 31, 2009 9:43 pm

mariana74 píše:aj ja som v tom období klesla na 45kg ,bolo to hrozné obdobie.ja som mala do tých starostí ešte aj dopravnú nehodu,kde som dostala šmyk a zranila som chalana.a ten môj bývalý sa zmohol len na to ,že mi robil ďalšie peklo.


idiot,ubohy :evil: veru aj ja som tolko kg mala,a poviem ti, som sa hnusila sama sebe,kamoska mi chcela zacat pychat vitaminove injekcie,som ani jest nemohla..vsetky kosti mi trcali :( nastastie,uz sa to upravuje,tak hadam to dako zvladnem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od mariana74 » Pia Júl 31, 2009 9:47 pm

jasné ,že sa to všetko zvládne,je dobré,že má pri tebe kto stáť a psychycky ťa podporiť,aj keď je to vyčerpávajúce,keby sa vtedy stalo nikomu blízkemu v mojej rodine niečo,tak sa určite nervovo zrútim,ale už to mám za sebou a ty to tiež zvládneš,len sa nedaj provokovať,no a potom nás bude čakať len všetko dobré a pekné.ja dúfam,že som si svoj podiel už vyčerpala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Júl 31, 2009 9:50 pm

mariana74 píše:jasné ,že sa to všetko zvládne,je dobré,že má pri tebe kto stáť a psychycky ťa podporiť,aj keď je to vyčerpávajúce,keby sa vtedy stalo nikomu blízkemu v mojej rodine niečo,tak sa určite nervovo zrútim,ale už to mám za sebou a ty to tiež zvládneš,len sa nedaj provokovať,no a potom nás bude čakať len všetko dobré a pekné.ja dúfam,že som si svoj podiel už vyčerpala.


no ako v rozpravke to nebude,ale tiez dufam,ze bude lepsie....hlavne ze sme zdravi:-)
trolinku sa usmej,teraz citam na nete vtipy: Učiteľka kričí na hodine literatúry na žiaka:
- Laco, nebav sa! Okamžite vstaň a vymysli nejaky rým.
Laco sa zamyslí a hovorí:
- Kúpali sa chlapci z Rajca, voda im siahala až po kolená.
- To sa nerýmuje!
- To sa bude rýmovať, až stúpne voda.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od mariana74 » Pia Júl 31, 2009 9:52 pm

tak to som sa zasmiala z chuti......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Júl 31, 2009 9:56 pm

tento sa mi paci,aj ked som ho pochopila az na druhy krat :oops: Mladík cestuje v kupé s neznámou slečnou. Keď ho dlhé ticho prestane baviť, osloví ju:
- Prečo stále mlčíte, slečna?
- Mlčím, pretože chcem! odsekne slečna.
Mladík vyskočí a spľaskne rukami:
- Tak ona chce a mlčí!?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od mariana74 » Pia Júl 31, 2009 10:01 pm

aj mňa jeden napadol.
mníšky si spravia poradu ,že s čím by mohli podnikať,aby si prilepšili.
prvá hovorí:poďme šiť topánky,to jej hneď zamietli,že nebude odbyt.
druhá hovorí:tak si otvorme potraviny,to tiež zamietli,lebo je toho všade veľa.
zo zadu sa prihlási leontínka,že otvorme si bordel,to schválili.
príde prvý zákazník ,prihlási sa na recepcii,povie svoje požiadavky,zaplatí a mníška ho pošle na koniec chodby v pravo.chlap sa po chvíli vráti a hovorí:neposlali ste ma zle,lebo keď som otvoril dvere,bolo tam parkovisko a na ňom moje auto.
mníška sa usmeje a ukáže na nápis nad dverami:dnes vás ojeb.... Renáta.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Júl 31, 2009 10:05 pm

mariana74 píše:aj mňa jeden napadol.
mníšky si spravia poradu ,že s čím by mohli podnikať,aby si prilepšili.
prvá hovorí:poďme šiť topánky,to jej hneď zamietli,že nebude odbyt.
druhá hovorí:tak si otvorme potraviny,to tiež zamietli,lebo je toho všade veľa.
zo zadu sa prihlási leontínka,že otvorme si bordel,to schválili.
príde prvý zákazník ,prihlási sa na recepcii,povie svoje požiadavky,zaplatí a mníška ho pošle na koniec chodby v pravo.chlap sa po chvíli vráti a hovorí:neposlali ste ma zle,lebo keď som otvoril dvere,bolo tam parkovisko a na ňom moje auto.
mníška sa usmeje a ukáže na nápis nad dverami:dnes vás ojeb.... Renáta.


dobreeeee :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od mariana74 » Sob Aug 01, 2009 4:28 pm

teraz sa mi zae vysypal.po tváričke a celý chrbát,vypadá to ako potničky,tak dúfam,že to aj tak bude.okúpala som ho vo vlažnej vode a budeme čakať čo z toho vznikne,asi sa už zbláznim,konečne mu utíchli teploty,tak teraz toto.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od Ljublju » Sob Aug 01, 2009 9:13 pm

mariana,konkretne neviem poradit,my sme taketo teploty nemali,ale ovlazuj ho,mokrym uterakom a kamaratka ma vyskusane dat im do kazdej ruky kolecko citronu,nech drzi,teplota jej malej klesla.


ono aj to teplo nepridava,a syn ma tiez po celom akesi pupaky a tiez chytil s toho teploty....dali mu fenistil a je ok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od Ljublju » Sob Aug 01, 2009 9:19 pm

inak,precitala som si uz celu diskusiu,moj maly ked mal cca 2 mesiace??? tiez mal teplotkua tiez dostal diazepam a prejavili sa neziaduce ucinky.Bolela ho asi hlavicka,teplotu uz nemal,ale stale bol nesvoj,budil sa....a tiez sa vysypal a to bola vraj alergia na paracetamol,tak odvtedy davame len brufen
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od snehurva » Sob Aug 01, 2009 9:23 pm

Chcela by som poradit. Moja sestranica ma dcerku a mala 2dni horučky. Behala na pohotovost a Vaneska mala take fliačiky po celom tele ako osipky a nakoniec zistili že čo mala lieky v tom bol penicilin a ona je na neho alergicka. Neviem či vam to nejak pomože. Ale rada poradim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od mariana74 » Sob Aug 01, 2009 9:32 pm

teploty nám už ustúpili,len tie vyrážky má po celom tele a neskutočné množstvo,tak sme sadli do auta a zas na pohotovosť a tam,že máme piatu detskú chorobu.a ,že teraz je už dobre a bude to ustupovať.tie horúčky sú prejav tejto choroby a nie zúbkov.ale ešte stále je ako tiger.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od Ljublju » Sob Aug 01, 2009 10:03 pm

mariana74 píše:teploty nám už ustúpili,len tie vyrážky má po celom tele a neskutočné množstvo,tak sme sadli do auta a zas na pohotovosť a tam,že máme piatu detskú chorobu.a ,že teraz je už dobre a bude to ustupovať.tie horúčky sú prejav tejto choroby a nie zúbkov.ale ešte stále je ako tiger.



tak hlavne,ze viete,co to je,aj ked konkretne neviem aka to je choroba,ten nazov je prinajmensom zvlastny.A byva aj siesta choroba,prejavy su tie iste a vraj je tychto chorob teraz vela
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť