Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - vysvedčenie

vysvedčenie

od Jajus345 » Str Jan 28, 2015 11:31 am

Blíži sa polrok a deti dostanú vysvedčenia, zvyknete ich nejako odmeňovať, alebo skôr na konci školského roka?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vysvedčenie

od sandras » Str Jan 28, 2015 3:50 pm

nejako cielene neodmenujem ... odmena pre nich má byť dobrý pocit z vykonanej práce v podobe dobrého vysvedčenia. Synovi robí odmenu priamo pani učiteľka, vždy na vysvedčenie spolu niekam idú ako trieda, teraz napr. maju party v McDonalds. tam mu aj ja prispejem,a by si mohol ničo kúpiť (inak tam nechodíme). Dcéra už je ôsmačka, tak možno si doma urobíme nejaké pekné popoludnie,a lebo cez polročné prázdniny menší výlet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: vysvedčenie

od Jajus345 » Str Jan 28, 2015 3:52 pm

Tak ja by som chcela deti vziať do kina, aspoň nejaká mala odmena a na konci roka sa uvidí podľa zásluh, ale odmenou majú už len to, že ich vezmem na dovolenku...:-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vysvedčenie

od sandras » Str Jan 28, 2015 3:54 pm

ano, také aj my, kino,a lebo aquapark ... ale nekupujem im darčeky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: vysvedčenie

od Jajus345 » Str Jan 28, 2015 8:28 pm

Nikdy som neucila deti nato, ze za kazdu cenu musia nieco dostat,ale aspon nieco male...ale ked vidim,ako niektore mamicky obdaruvaju svoje ratolesti,tak... :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vysvedčenie

od melindi » Ned Feb 01, 2015 6:16 pm

Aké vysvedčenie doniesli doma Vaše deti? Ako reagujute, ak vaše dieťa neprinesie najlepšie známky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: vysvedčenie

od sandras » Ned Feb 01, 2015 6:28 pm

moji mali samé jednotky, syn k tomu aj pochvalu od triednej učiteľky a čo ma teší, tak Diplom zo súťaže Všetkovedko http://www.vsetkovedko.sk , že sa umiestnil medzi 30% najlepších riešiteľov.

A zlé známky riešime skor, ako sa objavia na vysvedčení, to už je neskoro na nejaké riešenie... Syn teda známky nedostáva, oni dostávajú len bodové hodnotenie, ale ked vidím, e mu niečo nejde, tak viac precvičujeme, iné riešenie nie je. Dcéra si to teraz už stráži sama, ked bola menšia, tiež tak ... ked to nejde, treba nad tým viac sedieť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: vysvedčenie

od Ivanka74 » Pia Máj 25, 2018 4:08 pm

Pekný deň, už sa zase blíži vysvedčenie, a tak sa chcem spýtať, čo si pre vaše školákov pripravíte za odmenu? Ja zrovna pozerala na Kaufland leták a videla som tam rôzne cukrovinky s motívmi Disney rozprávok, tak som si hovorila, že by som našej Máriu kúpila nejakú takú drobnosť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Máj 25, 2018 4:03 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť