Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrodnice - za vsetko sa plati

za vsetko sa plati

od brigita1988 » Pon Okt 27, 2014 11:31 am

Ak som dobre informovana, tak v Saci v nemocnici iz nebudu mat izby za ktore sa neplati, najlacnejsia bude stat 5. Eur ak dobre viem :roll: ale hlavna vec ze od spoluobcaniek peniaze pytat nebudu....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: za vsetko sa plati

od vladkaPD » Str Okt 29, 2014 10:01 am

mas to podlozene? neni to nejaky blud len? aj ked teda ked uz ides do nemocnice musis si vsetko brat tak by som sa ani necudovala. len ked chcu z toho robit hotel, tak by to malo aj trosku tak vypadat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: za vsetko sa plati

od brigita1988 » Str Okt 29, 2014 10:29 am

Ano mam! Pred dvoma mesiacmi ked som tam bola boli sme 3 na izbe, ktora je urcena pre 2. Lebo robili rekonstrukciu v tych kde sa predtym neplatilo... A budu aj dalsie izby robit. Jedna znama ktora tam pracuje mi to hovorila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: za vsetko sa plati

od keilayh » Pia Okt 31, 2014 6:29 pm

brigita1988 píše:Ano mam! Pred dvoma mesiacmi ked som tam bola boli sme 3 na izbe, ktora je urcena pre 2. Lebo robili rekonstrukciu v tych kde sa predtym neplatilo... A budu aj dalsie izby robit. Jedna znama ktora tam pracuje mi to hovorila.


Tak väčšinou nebyva v nemocniciach miesto a byva viac pacientok na izbe akoby malo byť. :? Pokiaľ by boli potom nadštandardné služby tak by som kludne zaplatila. No ak to ostane tak ako je, neviem neviem. Aj keď asi si nenavyberáme :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť