Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - zdravotna poistovna

zdravotna poistovna

od gombicka1 » Štv Jan 08, 2015 12:20 pm

aku mate zdravotnu poistovnu? ste spokojne s tou co mate? alebo ste sa teraz prehlasovali? akurat vcera som to zaregistrovala ze treba vratit karticky kto sa prehlasoval. mate elektornicku pobocku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: zdravotna poistovna

od melindi » Štv Jan 08, 2015 5:44 pm

Mi sme vo Všeobecnom zdravotnom poisťovni. Nie som spokojná. Počula som, že Dôvera je najlepšia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: zdravotna poistovna

od keilayh » Štv Jan 08, 2015 10:29 pm

melindi píše:Mi sme vo Všeobecnom zdravotnom poisťovni. Nie som spokojná. Počula som, že Dôvera je najlepšia.


Prečo niesi spokojná? Ja mám dôveru a zatiaľ som žiadny problem nemala a tiež mam aj tu elektronicku, kde si môžem všetko pozrieť na nete. Je to super :wink: viem, kde a kolko ide peňazí. Teraz je tam ešte jedna vec, že sa dá preplatiť 100€ za lieky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: zdravotna poistovna

od melindi » Pia Jan 09, 2015 3:31 pm

To ako funguje? Aj ja by som chcela, tu elektronickú. Môžem, vybaviť aj cez ineternet? Ako sa dá predplatiť ten 100 eur?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: zdravotna poistovna

od keilayh » Pon Jan 12, 2015 1:00 pm

melindi píše:To ako funguje? Aj ja by som chcela, tu elektronickú. Môžem, vybaviť aj cez ineternet? Ako sa dá predplatiť ten 100 eur?


Neviem či to maju všetky poisťovne, skus sa spytať vo svojej, alebo pozri cez net. V dôvere sa môžeš registrovať aj cez pc sama (musiš mať samozrejme dôveru), a tam si to potom vieš sama pozrieť. Preplácajú iba niektoré lieky, ktoré sú na recept od lekára. Ono je to tam potom uvedené. Je to zrejme poprepájané aj s lekárňami.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: zdravotna poistovna

od melindi » Uto Jan 13, 2015 9:25 am

VSZP nepreplatí ten 100 eur. Dôvera ponuká lepšie výhody.
U nás sú len tie výhody:
VšZP uhradí vakcínu proti chrípke všetkým poistencom, ktorí prejavia o očkovanie záujem.
Vo veku nad 40 rokov máme zadarmo yyšetrenie prítomnosti krvi v stolici – test na okultné krvácanie.
VšZP uhrádza cytologické vyšetrenie z krčka maternice pri každej gynekologickej preventívnej prehliadke.
VšZP uhrádza urologickú prehliadku u mužov raz za 3 roky už od 40. roku života.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: zdravotna poistovna

od keilayh » Uto Jan 13, 2015 9:39 am

Tak toto su bežne ukony, ktoré preplácajú všetky poisťovne si myslím. To nieje nejaký nadštandard :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: zdravotna poistovna

od melindi » Str Jan 14, 2015 9:02 am

Nič. A Union poznáte?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: zdravotna poistovna

od keilayh » Str Jan 14, 2015 12:41 pm

melindi píše:Nič. A Union poznáte?


Poznať poznám, ale keďže som so svojou spokojná, nehladala som ani nečítala som nič o druhých poisťovniach. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: zdravotna poistovna

od gombicka1 » Štv Feb 05, 2015 6:52 pm

melindi píše:Mi sme vo Všeobecnom zdravotnom poisťovni. Nie som spokojná. Počula som, že Dôvera je najlepšia.


preco neprestupis ked niesi spokojna? ono sa to tusim da iba raz za rok, ale kludne si mozes zdravotnu poistovnu vybrat. nemusis byt tam kde niesi spokojna :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť