Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - žiarlivosť

žiarlivosť

od terez254 » Pia Sep 05, 2014 7:47 am

Ahojte! :)
Stretli ste sa niektora so ziarlivostou dietata na partnera alebo opacne, ked partner ziarli na dieta?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: žiatlivosť

od LadySS » Pia Sep 05, 2014 10:04 pm

Ahoj ja som sa streta iba so žiarlivosťou u partnera, dosť očividnou a nepríjemnou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: žiatlivosť

od terez254 » Sob Sep 06, 2014 9:22 am

Myslim si,ze je normalne, ked zena prve tyzdne svoju pozornost venuje najma dietatu, lebo je malicke a potrebuje jej staroslivost a vtedy sa partner moze ctit tak trochu odmietnuty a ze je na druhej kolaji.
Male dieta je stredobodom pozornosti v celej rodine :)
Je to trochu cudne, ale zas partnerov chapem ak sa mamicka sprava tak ako keby mala len dieta a partnera uz nepotrebovala, tak su tieto pocity na mieste, ale ako sa zachovat, ked sa zena sprava normalne a snazi sa venovat obom?
Ked si zazila ziarlivost u partnera na dieta a ocividnu ako to prebiehalo? Mal tento otecko aj negativny vztah so svojim dietatom?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: žiarlivosť

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 5:53 pm

Ja som myslela, že som sa stretla lenzo žiarlivosťou partnera na mna :) So žiarlivosťou partnera na dieťa nemám skúle máš pravdu je samozrejmé, že mamička venuje viac pozornosti dieťaťu. Ale muži sú ješitní a v niektorých veciach velmi zvláštni. Podla nma by mal byť otec dieťaťa rád, že mu matka venuje dostatok pozornosti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: žiarlivosť

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 7:19 pm

ahoj sem tam žiarlim aj ja na manžela, ak sa otočí za nejakou sukňou :lol: :lol: :lol: :lol: ma šťastie, že to nie je tak často :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: žiarlivosť

od terez254 » Sob Sep 06, 2014 7:25 pm

To je jasne,ale niektore zeny by tiez nemali zabudat aj na partnera. ako by sme sa predsa citili my, keby sa partner venoval len dietatku a nam uz nie. pravdepodobne by sme sa tiez citili odvrhnute.
mna by vsak zaujimalo ci sa niekto stretol aj s opacnym javom, ked dieta ziarli na partnera. Nieco podobne ako Oidipov komplex. Ide o to,ze napriklad chlapec pocituje nenavist voci otcovi, lebo si narokuje na matkine city a vidi v otcovi konkurenta, ktory mu berie matkinu lasku alebo opacne tuzbu dievcata po otcovej laske s cielom eliminovat city k matke.
Ja som o tom len citala,ze existuje baj o Oidipovi. Bolo to trosku zvratene,lebo saozenil so svojou matkou a zavrazdil otca.
Ale tento termin sa pouziva bezne aj v psychologii, a ze sa stava aj v skutocnosti. Mne to pripada strasne zvlastne,ale som zvedava,ze ci sa niekto tym uz stretol aj v beznom zivote.
Jajus345 : ked ty ziarlis na manzela to je uplne normalne, kym to nie je moc casto, cize s tym si hlavu netrap :) :D :) :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: žiarlivosť

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 7:30 pm

to som chcela odľahčiť tému :lol: :lol: :lol: :lol: ale mali sme trošku problém....keď mi manžel chcel dať pusu...malý začal plakať, vrieskať a nech otec ide odo mňa preč :lol: :lol: :lol: :lol: a teraz jeho reakcia je, keď ma manžel pobozká, že sa milujeme :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: žiarlivosť

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 8:37 pm

no tak to som teda ešte ani nepočula, to musia byť deti extrémne naviazané na matku. ešte možno u nevlastných rodičov by sa to dalo chápať. a k tým chlapom, asi každá žiarli :D :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: žiarlivosť

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 8:45 pm

tak deti boli na mňa veľmi naviazané....a aj teraz neprejde deň,aby mi aspoň 5 krát na deň nepovedali, že ma ľúbia a samé pusinky :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: žiarlivosť

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 8:49 pm

a manžel žiarlil?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: žiarlivosť

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 8:59 pm

nie vôbec!!!! oni dávajú lásku nám obom.... :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: žiarlivosť

od terez254 » Sob Sep 06, 2014 9:27 pm

Kolko mal tvoj syn, ked vtedy zacal plakat a kricat? :) :D
Bola to len jednarazova zalezitost alebo sa to opakovalo? :lol: :D :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: žiarlivosť

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 9:33 pm

môj syn mal vtedy asi 2 roky možno trošku menej....áno viackrát sa to opakovalo...cca do 5 tich rokov...asi tak :lol: :lol: :lol: ale mám aj kolegyne, čo tiež vravia, že majú toto isté doma :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: žiarlivosť

od terez254 » Sob Sep 06, 2014 10:11 pm

ako si ho to odnaucila? Vysvetlila si mu urcitym sposobom,ze mamina s otcom sa maju radi a je len dobre,ze si prejavuju naklonnost?
myslim si,ze najst niekedy deti vedia dost do dost zlozitych situacii :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: žiarlivosť

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 10:41 am

nemusela som ho to odnaučiť...jednoducho to odišlo samo :D :D :D :D tatik si zvykol, že ma nemá bozkávať pred deťmi....lebo to ako keby mi ubližoval, tak deti reagovali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť