Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Zlá referencia

Zlá referencia

od mimi07 » Str Dec 01, 2010 6:48 pm

POTREBUJEM PORADIT A AK SA DA VYMAZAT ZLU REFERENCIU.PREDALA SOM TOVAR JEDNEJ PANI,KTORA HO PREDALA DALEJ.TOVAR BOL AKO NOVY,JEDNA SA O ADIDAS BUNDU,DCERA JU MALA ASI DVA KRAT NA SEBE A PANI MI DALA ZLU REFERENCIU,ZE BOLA OBNOSENA,CO NIE JE VOBEC PRAVDA.MY SME SPOLU NEOBCHODOVALI,TAK PRECO MI DAVA REFERENCIU?UKRIVDILA MI NEPRAVOM.PREDAVAM TU UZ STVRTY ROK,ALE SOM ESTE PROBLEMY NIKDY NEMALA S NIKYM...DAKUJEM ZA KAZDU RADU,MIRKA.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

Re: PRE ADMINA

od otrida11 » Str Dec 01, 2010 7:35 pm

mimi07 píše:POTREBUJEM PORADIT A AK SA DA VYMAZAT ZLU REFERENCIU.PREDALA SOM TOVAR JEDNEJ PANI,KTORA HO PREDALA DALEJ.TOVAR BOL AKO NOVY,JEDNA SA O ADIDAS BUNDU,DCERA JU MALA ASI DVA KRAT NA SEBE A PANI MI DALA ZLU REFERENCIU,ZE BOLA OBNOSENA,CO NIE JE VOBEC PRAVDA.MY SME SPOLU NEOBCHODOVALI,TAK PRECO MI DAVA REFERENCIU?UKRIVDILA MI NEPRAVOM.PREDAVAM TU UZ STVRTY ROK,ALE SOM ESTE PROBLEMY NIKDY NEMALA S NIKYM...DAKUJEM ZA KAZDU RADU,MIRKA.


SOM Z TOHO JELEN. :shock:
AKOZE - NIEKTO TI DAL NEG REFERENCIU ZA VEC, KTORU NEKUPIL OD TEBA, ALE PREDAL JEJ JU NIEKTO INI????? :shock:
TU NA BB SI NIEKOMU NIECO PREDALA, TEN TO UZ NEPOTREBOVAL, PREDAL TO DALEJ A TY SI DOSTALA NEGATKO???
OPRAV MA KED TO TAKTO NEBOLO... (a asi to tak nebolo, lebo to by bolo nonsens) :x :x :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od mimi07 » Str Dec 01, 2010 7:58 pm

PRESNE TAK AKO TO PISETE... :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od alex » Str Dec 01, 2010 9:16 pm

referenciu som vymazala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od otrida11 » Str Dec 01, 2010 9:53 pm

mimi07 píše:PRESNE TAK AKO TO PISETE... :cry:


ALE AKO SA, PRE BOHA PREPRACOVALA K TEBE??? :roll:
A CIM TO ARGUMENTOVALA??? VSAK MEDZI VAMI DVOMA BOL UZ DALSI UZIVATEL TYCH SIAT... :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od mimi07 » Str Dec 01, 2010 10:03 pm

NEMALA SOM ESTE INZERAT VYMAZANY,LEN REZERVOVANY.ONA MALA ZAUJEM A POZIADALA MA O NICK TEJ PRVEJ PANI.KEDZE JEJ NEPASOVALA VELKOST,TAK HO PREDALA DALEJ.ONA BOLA SPOKOJNA,NIC ZLE MI NENAPISALA A DALA MI AJ DOBRE HODNOTKO.TERAZ TA DRUHA KUPUJUCA CHCE VRATIT TOVAR A MNE TIEZ CHCE VRATIT TA PRVA...NESUHLSIM,LEBO TO UZ NIE JE FER.KEBY MI ONA HNED VRATILA,TAK BEZ PROBLEMOV JEJ VRATIM PENIAZE A JE TO VYBAVENE,ALE TAKTO STYM UZ NESUHLASIM...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od mimi07 » Str Dec 01, 2010 10:05 pm

alex píše:referenciu som vymazala
Dakujem velmi pekne... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od inguli » Str Dec 01, 2010 10:47 pm

mimi07 píše:NEMALA SOM ESTE INZERAT VYMAZANY,LEN REZERVOVANY.ONA MALA ZAUJEM A POZIADALA MA O NICK TEJ PRVEJ PANI.KEDZE JEJ NEPASOVALA VELKOST,TAK HO PREDALA DALEJ.ONA BOLA SPOKOJNA,NIC ZLE MI NENAPISALA A DALA MI AJ DOBRE HODNOTKO.TERAZ TA DRUHA KUPUJUCA CHCE VRATIT TOVAR A MNE TIEZ CHCE VRATIT TA PRVA...NESUHLSIM,LEBO TO UZ NIE JE FER.KEBY MI ONA HNED VRATILA,TAK BEZ PROBLEMOV JEJ VRATIM PENIAZE A JE TO VYBAVENE,ALE TAKTO STYM UZ NESUHLASIM...




:lol: :lol: :lol: tak to je sranda tie zeny kde nato chodia :???aKO ICH NIECO TAKETO VOBEC NAPADNE? :P :P :P
fakt rozum sa zastavuje :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť