Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Zly obchod

Zly obchod

od lindda » Pon Jún 04, 2012 12:29 pm

Predala som tricko vo vybornom stave neposkodene / o com svedcia aj fotky / vid v mojom albume.
Pani chcela osobne co nerobim ale odniesla som jeje ho na vratnicu vratnik mi dal eura ja jebu tricko. Potom mi volala ,ze jej prosim vas nam je male ,,,, pritom tam mala miery !!!! ja ze tak ho skuste predat alebo tak ja veci spat neberiem .... co mam v podmienkach a potom zacalo bombardovanie ze tricko je zadubene ci co ja viem co a kopec ineho ,,,, po velkom natlaku som ho teda dnes zobrala postou spat nie osobne prislo to co mam v albume nafotene !!! ved posudte sami som znusene . Len musim napisat ze to bola na mmb kedze tam nepredavam iba kupujem ozaj minimalne neviem kde su tam diskusie lebo by som to dala aj tam. Dala som pani hodnotenie ale admin z neznameho dovodu mne ho nechal a pani zmazal cize netusim kde hladat spravodlivost . Pani predava aj tu preto to pisem aj sem papa a vdaka za vas cas kočeny :-D za pripadne chyby sa omlivam mam nerv :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

Re: Zly obchod

od 22Evka22 » Pon Jún 04, 2012 4:12 pm

lindda píše:Predala som tricko vo vybornom stave neposkodene / o com svedcia aj fotky / vid v mojom albume.
Pani chcela osobne co nerobim ale odniesla som jeje ho na vratnicu vratnik mi dal eura ja jebu tricko. Potom mi volala ,ze jej prosim vas nam je male ,,,, pritom tam mala miery !!!! ja ze tak ho skuste predat alebo tak ja veci spat neberiem .... co mam v podmienkach a potom zacalo bombardovanie ze tricko je zadubene ci co ja viem co a kopec ineho ,,,, po velkom natlaku som ho teda dnes zobrala postou spat nie osobne prislo to co mam v albume nafotene !!! ved posudte sami som znusene . Len musim napisat ze to bola na mmb kedze tam nepredavam iba kupujem ozaj minimalne neviem kde su tam diskusie lebo by som to dala aj tam. Dala som pani hodnotenie ale admin z neznameho dovodu mne ho nechal a pani zmazal cize netusim kde hladat spravodlivost . Pani predava aj tu preto to pisem aj sem papa a vdaka za vas cas kočeny :-D za pripadne chyby sa omlivam mam nerv :twisted: :twisted: :twisted:


Možes napisat jej nick,,,aby sme sa jej vyhli???Dik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od lindda » Pon Jún 04, 2012 7:48 pm

jasne pridam cakam na jej vyjadrenie som zhnusena a to mi dala aj zle hodnotko na mmb jej ho zmazali mne nie a odovodnenie admina !!! ze jej o nechcem vyreklamovat ... som zhnusena
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od kriskovalud » Pon Jún 04, 2012 11:04 pm

raz tava tak tava pekne si ho pouzila a chce vratit zeby???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od 22Evka22 » Uto Jún 05, 2012 7:14 am

lindda píše:jasne pridam cakam na jej vyjadrenie som zhnusena a to mi dala aj zle hodnotko na mmb jej ho zmazali mne nie a odovodnenie admina !!! ze jej o nechcem vyreklamovat ... som zhnusena


Preto ja na mmb nechodim,,admin je tam divny,,som tam sice zaregistrovana,,ale uz som tam asi dva roky nebola.Okrem toho je to skor portal novych veci,,za prehnane ceny.Nemam rada tu stranku,raz som si objednala plastove obalky,,to bolo vsetko.
A to tricko co poskodila,,zato by som jej peniaze teda nevratila a adminovi poslal fotky a spytala sa ci je kompletny!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od lindda » Uto Jún 05, 2012 10:46 am

22Evka22 píše:
lindda píše:jasne pridam cakam na jej vyjadrenie som zhnusena a to mi dala aj zle hodnotko na mmb jej ho zmazali mne nie a odovodnenie admina !!! ze jej o nechcem vyreklamovat ... som zhnusena


Preto ja na mmb nechodim,,admin je tam divny,,som tam sice zaregistrovana,,ale uz som tam asi dva roky nebola.Okrem toho je to skor portal novych veci,,za prehnane ceny.Nemam rada tu stranku,raz som si objednala plastove obalky,,to bolo vsetko.
A to tricko co poskodila,,zato by som jej peniaze teda nevratila a adminovi poslal fotky a spytala sa ci je kompletny!!!



No presne admin je divny to je fakt ja tomu nerozumiem fakt ze nie :-/ tricko jej posielam spat ,,, oprala som ho lebo mi to nedalo co je asi blbost viem ale ja uz na to kaslem ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od lindda » Uto Jún 05, 2012 10:47 am

kriskovalud píše:raz tava tak tava pekne si ho pouzila a chce vratit zeby???



ludka ja tu zenu vobec nechapem ... keby som sem dala vsetky maili tak to bybola kniha na 1000 stran ... tricko jej poslem spat a potom sem jasne ze dam jej nick ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť