Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Zmeny v nemocenskom dobrovolnom...zase doplatia nato mamicky

Zmeny v nemocenskom dobrovolnom...zase doplatia nato mamicky

od kriskovalud » Uto Nov 29, 2011 7:14 pm

neviem ci ma niekto prehlad co sa zase deje v parlamente ale jedno ma asi zarazilo najviac
Tem p.Mihal vie ze v nasledujucich volbach nema sancu dalej pokracovat tak ...tak ako kedysi pomahal na svojom portaly mamickam ako prist k vyssej materskej teraz im to chce vziat ...to je ozaj charakter
myslim ze opet treba ist asi do ulic ale pre zmenu uz aj tehulkam lebo tu asi nepomoze nic len strajk...ako v grecku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od alex » Str Nov 30, 2011 10:44 am

ja to sledujem, nakoľko som si DNP platila, no ale čo sa teraz deje ... jedným slovom otrasné!
Ja len nechápem prečo Mihál stále "útočí" na matky resp. ich nazýva špekulatívne mamičky (či ako to) keď DNP sa dá využiť aj na PN či OČR, dokonca na PN sa dá byť oveľa dlhšie ako je mamička na MD :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od kriskovalud » Str Nov 30, 2011 12:34 pm

no ved ja si to tiez platim kedze som sa chystala neuspesne na md ale co je najhorsie nechapem preco sme ho volili do vlady ked sa teraz chova ako had najprv sme mu doverovali radil mamickam a teraz je z neho obycajna sv...ktora ide proti nam a zase nato doplatia tie ktore za nic nemozu len sa chcu mat troska lepsie za par mesiacov...lebo materska je ako zobracenkaasi navstivim jeho portal a pekne mu tam napisem este ze radicova troska stoji za nami
no ale co chces na Slovensku len chudobu stale biju :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

zmeny v MD

od janielik » Str Nov 30, 2011 3:24 pm

No, čo sme si zvolili, to máme... Alebo aj inak - neísť voliť je to isté, ako dať hlas tomu najväčšiemu blbcovi.
Ja som sa chvíľku vytešovala zo "zvýšenej" materskej (rodičáku) 256 Eur, no tie časy už skončili a človek, či chce, či nechce, s prepáčením "žrať" treba každý deň, podaktorí zvyknú aj viackrát :-) ale pánov v politike to neserie, veď všetky výlohy a výhody im platíme my.
Presne, sýty hladnému neverí...
To, čo my máme na mesiac, oni majú tak na deň, keď sa uskromnia.
V uliciach nedosiahneme nič, je už riadna kosa, prišlo by nás 20.
Neostáva iné, len si popri MD nájsť aspoň jednu mizerne platenú brigádu, aby mal človek na účty, a aj to nám ešte okrešú o dane, aby si oni mohli bachory mastiť.
Môj šéf je tiež v parlamente, berie za to pekných pár tisíc každý mesiac, no jediná zmienka o ňom bol zverejnený štatút na FB. Ale veď aj takých potrebujeme, nie???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od janielik » Str Nov 30, 2011 3:28 pm

A ešte jedno ma zaujalo, že si sa neúspešne chystala na MD... to máš dnes na Slovensku tak - keď nemôžeš mať deti, preplatia ti 3 pokusy, no cestovné, lieky, čas, psychológ... na svoje náklady.
Zato, keby si bola feťák, tak ťa úúúúplne grátis vyliečia a môžeš fetovať zase, veď do liečebne ťa vezmú zas a zas...
Alebo sa môžeš prechlastať do ťažkej epilepsie a ešte ti dajú aj plný invalidný dôchodok.
No nie je v tomto našom Absurdistane náááádherne????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od kriskovalud » Str Nov 30, 2011 3:45 pm

ahoj no ako citam mas triezvy nazor na Slovensko a na vsetko co sa deje okolo
ja uz deticky mam dokonca dve a o dve som prisla takze preto som pisala o neuspesnej md...ake neva hlavne ze je to tak ako si vsetci myslime.

Este ze oni maju tolko co mi mame na mesiac a mi ozaj mozme aj skapat a s nimi to nepohne

ja som tak nad tym uvazovala ze co bude robit zivnostnik ked ochorie vezme pozicku aby sa mohol dat do poriadku ked toto zrusia ,pretoze im to chcu zrusit a tak chudakov doslovne pochovaju ....nemyslim tym vsetkych SZCO myslim tych co su SZCO a robia pre SZCO,ved tym ked sa nieco stane tak skapu bez jedneho e lebo kto to za nich odmaka.
fujjjj hanba slovenskemu statu a to som bola taka narodniarka ze som sa nikde nehanbila zato odkial som len teraz mam pochyby ci je to spravna krajina na zivot pre normalnych ludi co chcu zit normalne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Zmeny v nemocenskom dobrovolnom...zase doplatia nato mam

od keilayh » Str Sep 17, 2014 10:41 am

Takže nakoniec to aj tak cele zrušili. Ak si to niekto platil skrz prípadnú PN tak peniaze prepadli štátu, no super paráda :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť