Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Zubár

Zubár

od melindi » Uto Nov 18, 2014 4:52 pm

Kedy mám ísť prvýkrát s dieťaťom k zubárovi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Zubár

od keilayh » Uto Nov 18, 2014 8:25 pm

melindi píše:Kedy mám ísť prvýkrát s dieťaťom k zubárovi?


Mne sa zdá, že hneď ako vyjdu prve zuby, aj keď teda mne to príde zbytočné :oops: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zubár

od sandras » Uto Nov 18, 2014 8:31 pm

zbytočné to celkom nie je, ide o to, aby si dieťa zvyklo a aby navštívilo zubára, kým nič nebolí a nič netreba vŕtať... toľko odporúčania, avšak prax je aká, že dieťa zubár nevezme, kým nespolupracuje, kým nie je školkár, kým nemá kaz ... no proste je to často o obiehaní zubárov v okolí a o šťastí, či vás s dieťaťom do tých 3 rokov vôbec niekto zoberie.
Dcéra mala problém už v 2 rokoch (urobil sa jej hnisavý vačok nad jedným pokazeným mliečnym zúbkom) Malú to bolelo, tak sa samozrejme plakala, nechcela otvoriť ústa a nie každý zubár má na toto trpezlivosť, najmä ak má v čakárni 20 ludí :roll: Ked padlo slovo narkoza, až mi zle prišlo ...
Nakoniec som zohnala zubárku po známosti, keby ona nie, asi nás neošetria nikde...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zubár

od melindi » Str Nov 19, 2014 6:50 am

Oná má už veľa zuby, asi 4 chýbajú jej. Zuby umyjeme každý deň! A vy chodíte do detského zubára?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Zubár

od sandras » Str Nov 19, 2014 7:24 am

táto naša kedysi bola detská zubárka, chodili k nej školáci ... ale teraz tam sú bežne aj dospelí ludia, asi to už nie je tak rozdelené, že detská a pre dospelých
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zubár

od melindi » Štv Nov 20, 2014 8:11 am

Ja chodím k sukromnému zubárovi. Tam nechcem isť s mojou dcérkou. Musím jej hladať niekoho v meste.
Vy akú zubnú pastu používáte? Podľa Vás, ktoré sú najlepšie pre deti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Zubár

od melindi » Sob Jan 03, 2015 9:14 am

V tomto roku už musíme hľadať nejakého zubára? Aj deti musia platiť u zubárovi? Existuje ešte taký zubár, ktorý pracuje zadarmo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Zubár

od sandras » Sob Jan 03, 2015 12:59 pm

ja za deti u zubárky neplatím nič, teda zatiaľ chodíme len na preventívne prehliadky, občas im tam niečo vyčistí, alebo synovi davala take dočasné výplne do mliečnych zúbkov, ale tiež som neplatila. Máme normálne zubárku tu v meste, kam aj patríme podla obvodu, ale je to zároveň aj moja známa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zubár

od keilayh » Sob Jan 03, 2015 2:46 pm

My tiež nič neplatíme, všetko prepláca poisťovňa :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zubár

od melindi » Sob Jan 03, 2015 3:13 pm

Super! Ďakujem. Budúci týždeň ideme do mesta, musím nájsť nejakú zubárku. Som zvedavá aká bude naša prvá preventívna prehliadka. Dúfam, že dcérka otvorí ústu a nebude plakať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť