Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - Co robiť aby bábo prespalo celú noc????

Co robiť aby bábo prespalo celú noc????

od Bambucinka » Str Okt 08, 2008 7:29 pm

Ahojte maminky, mám 7 mesačného zlatúšika ktorý sa veľmi často v noci budí a hore je už o 5 hodine ráno? Zaspáva o 8 hod.večer a cez den spí cca 2 hodky predobedom a 2 hodky poobede.Ako ho naučiť aby prespal celú noc???? Dakujem vopred za rady.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am
Bydlisko: Košice

od leinka » Str Okt 08, 2008 7:49 pm

Ahoj bambucinka! Moja dcérka má 2,5roka,a ešte sme jednu noc nespali celú. Takže ak nespíte ešte,ešte to potrvá :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 264
Registrovaný: Ned Feb 10, 2008 1:00 am

od mataklinec » Str Okt 08, 2008 8:08 pm

ahojte kocky, nechcem byt zla, ale moj stredny syn spal celu noc prvykrat, ked mal 3 roky a zase moje dalsie 2 deti spavali bez problemov, takzže asi je to individualne a neviem ci sa to nejako da ovplyvnit. drzte sa a zelam vela trpezlivosti a hlavne kludu, ved su to nase lasenky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Štv Máj 01, 2008 12:00 am

od babulkaxy » Pia Okt 10, 2008 10:31 am

ahojky mam taky isty problem ako ty :( mam 7mesacnu dcerku,ktora dokaze cez noc vypit aj 2flase vody :( je to hrozne kazdu chvilku je v noci hore a pije a pije.cez den mi spinka tak3xpo20minutach takze tiez nic moc. :? vecer ide spinkat okolo 19hod.a vstava tak o pol 6hod rano.nic nam asi nezbyva iba bit velmi trpezliveeeeeeeee :D :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od maminana2 » Pia Okt 10, 2008 11:32 am

Ahojte maminy, tiez sme na tom podobne, mam druheho certa, prvy mi prespal celu noc ked zacal chodit do skolky :D a teraz mam druheho 6 mesacneho a 6x v noci kojime, aj ked len po troske ale predsa, nakolko o flasi nechce ani len pocut :roll:. Niekedy som rada ze nemusim lietat a zarabat mlieko a ze ma to naj co potrebuje, niekedy mam toho plne zuby , ale budme radi ze su zdravy !!! Vydrzat, raz to pride !
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od pasavec » Pia Okt 10, 2008 2:09 pm

Ach, a ja som myslela, že len my nespíme. Aká vďaka, že som nie sama. Moja prvá dcéra spala od narodenia celé noci(len uspanie trvalo aj dve hodky :lol: ) a táto druhá 10 mesačná nespí a nespí. Zo začiatku to bolo ok, ale ako sme prešli 3 mesiace začala v noci vstávať aj 8 x. Je to tak namáhavé, že až. Čo budem písať, veď to samé poznáte. Kojíme sa síce, ale už som vyskúšala aj odsať mlieko, že koľko vypije, že či je dostatočne napapaná a myslím, že 200 jej je dosť :?: Vysledovala som, že sa budí úplne pravidelne, vždy v rovnakom čase. A je jedno o koľkej ide spať. prvé zobudenie je okolo 23 hod. Lekárka mi predpísala PROMHETAZIN 5 vraj má kľudne prespať, užíva sa pri poruchách spánku. No neviem, my asi musíme vypiť celú fľašku :) :) . Zobudila sa síce len 5x ale aj tak.Teda dúfam, že to fakt raz príde a my prespíme celú noc.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Sob Apr 12, 2008 12:00 am

od pasavec » Pia Okt 10, 2008 2:16 pm

Ach, a ja som myslela, že len my nespíme. Aká vďaka, že som nie sama. Moja prvá dcéra spala od narodenia celé noci(len uspanie trvalo aj dve hodky :lol: ) a táto druhá 10 mesačná nespí a nespí. Zo začiatku to bolo ok, ale ako sme prešli 3 mesiace začala v noci vstávať aj 8 x. Je to tak namáhavé, že až. Čo budem písať, veď to samé poznáte. Kojíme sa síce, ale už som vyskúšala aj odsať mlieko, že koľko vypije, že či je dostatočne napapaná a myslím, že 200 jej je dosť :?: Vysledovala som, že sa budí úplne pravidelne, vždy v rovnakom čase. A je jedno o koľkej ide spať. prvé zobudenie je okolo 23 hod. Lekárka mi predpísala PROMHETAZIN 5 vraj má kľudne prespať, užíva sa pri poruchách spánku. No neviem, my asi musíme vypiť celú fľašku :) :) . Zobudila sa síce len 5x ale aj tak.Teda dúfam, že to fakt raz príde a my prespíme celú noc.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Sob Apr 12, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Dec 03, 2008 11:32 pm

kocky navarte makoveho odvaru :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Štv Dec 04, 2008 8:42 am

maminana2 píše:Ahojte maminy, tiez sme na tom podobne, mam druheho certa, prvy mi prespal celu noc ked zacal chodit do skolky :D a teraz mam druheho 6 mesacneho a 6x v noci kojime, aj ked len po troske ale predsa, nakolko o flasi nechce ani len pocut :roll:. Niekedy som rada ze nemusim lietat a zarabat mlieko a ze ma to naj co potrebuje, niekedy mam toho plne zuby , ale budme radi ze su zdravy !!! Vydrzat, raz to pride !
aj ja takto v noci kojim 6× a to si niekedy len cucne zda sa mi ze to je len zo zviku nie od hladu je to velmi unav ne.doktorka mi povedala ze mam vecer davat mliecko hami-hajaja ale mali mi moc s flase nechce caj vypije ale mlieko nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Štv Dec 04, 2008 8:44 am

dcerky som nekojila a prespali celu noc .beriem to ako obetu kojenia tak velmi som chcela kojit tak kojim no a aj ponocujem!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sisu22 » Štv Dec 04, 2008 10:44 am

natusa-neboj,odbdieme si "par" noci, a hadam bude ok :lol: moj maly sa teraz nebudi kvoli papanie,ale pre zmenu pocitame kolieska na zaclone kvoli zubkom :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Štv Dec 04, 2008 2:00 pm

no to dufam ale mam zas super vecery maly sa do siestej ulozi sam a spi uz na nocne spanie to si fakt odychnem no tie noci su desive ,ou a mam zubky vysli ani neviem ako zatial(mame polroka a dva spodne)ale pocuvam kamozky ake su s nimi starosti.tak vam drzi fakt palce uvidime co nas este caka.
Naposledy upravil natusa dňa Pia Dec 05, 2008 7:32 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sisu22 » Štv Dec 04, 2008 2:03 pm

ti poviem,mna islo porazit...maly tri tyzdne dokopy v noci nespal a vysiel mu jeden :twisted: zatial mame 7...no ked to takto pojde dalej obesim sa :roll: ja ked som unavena,nechce sa mi ani zit,nieto este daco robit :) ale stale si hovorim"lucka je na tom ovela horsie,ukludni sa,jej maly nespi od narodenia a to ma dva roky") :!: ja davam maleho spat o pol osmej,ked nejdu zuby,tak v pohode spinka do rana do osmej....tak uz aby vyliezli :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od silviaaa » Štv Dec 04, 2008 11:15 pm

no nic si z toho nerobte nam prve zubky vysli ked sme mali 3 mesiace a za chvilku ponich aj ostatne.Tak som sa tesila ze jak budeme spavat.No mali ma 16 mesiacov a kazdu noc sme hore.Niekedy mi pripada ze snad ani sa nenauci spat.Celu noc sa iba nalieva cajom a kazdu chvilku sa budi.No niekedy som uz zufala.Celu noc iba nalievam ceje a prebalujem.Skusala som uz kadeco ale nic nepomaha.Mam aj prefotenu knihu ako deti naucit spat keby mal niekto zaujem poslem na mail.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Okt 29, 2008 7:14 am

od martuskab » Štv Dec 04, 2008 11:41 pm

No môj malý spinká chvalabohu od 3mesiacov skoro celú noc.V noci mu dám iba cumlíček a spinká ďalej.Ale do 3mesiacov mal riadnu koliku a k tomu má aj reflux,vtedy bol hore každú hodinu.Ja som dakde čítala,že sa deťom v noci treba venovať čo najmenej-prebaliť,nakrmiť-ale žiadne veľké rozprávanie a pod.U nás to chvala bohu funguje a to som kojila do 4,5mesiaca.Starší chalani mi prespali celú noc asi od 5mesiacov a ttiež boli kojený.Treba skúšať,snáď niečo zaberie.Držím palčeky :wink: :wink: :wink: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť