Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Očkovanie - čo s komármi?

od Janka81 » Pon Jún 21, 2010 12:57 pm

inguli píše:tak sme boli aj na koznej vraj je to normalna reakcia na ustipnutie komarom "ktory UZ nosi v sebe bacily"...preto takto maly opuchol...teda jeho ruka ...nadalej fenistil gel a octovy obklad a do troch dni by mal mat v poriadku...
plus denne fenistil rano vecer 15 kvapiek


inak s Fenistil gelom už prehánajú..u nás v lekárni asi 5,6€...to nemyslia vážne :roll: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od adinka33 » Pon Jún 21, 2010 1:06 pm

Janka81 píše:
adinka33 píše:
inguli píše:tak sme boli aj na koznej vraj je to normalna reakcia na ustipnutie komarom "ktory UZ nosi v sebe bacily"...preto takto maly opuchol...teda jeho ruka ...nadalej fenistil gel a octovy obklad a do troch dni by mal mat v poriadku...
plus denne fenistil rano vecer 15 kvapiek



hej, to je "krása"... aj náš prostredný je takto neskutočne opuchnutý, takže tiež dávame Fenistil,,,,

baby, som síce v sobotu nepozerala TV noviny, ale dve kamošky mi hovorili o tých komároch, čo môžu mať v sebe tých červíkov,,, teda presnejšie tie larvy a keď niekoho uštipnú, tak mu ich tam dajú... :(

tak som len :shock: a :shock:

fúha, tak pekne ďakujem,,, čím ďalej, tým horšie,,, :( :( :(



Fuuuj adinka,,aké larvy preboha?????kde to dávali v ktorých správach v sobotu???a to čo potom s tými červami v sebe????pomoooc :idea: :x



Janka, neviem presne, ale zistím a potom napíšem, kde to dávali,,,

ide o to, že keď ťa komár poštípe, treba si odsledovať ten štípanec, buď ho budeš mať normálne mäkký alebo budeš mať to miesto viac napuchnuté a budeš cítiť, že je to tvrdé a akokeby si tam mala guličku,,, no a že tam sú vtedy tie červíky a to hneď treba ísť k dr, aby to vyrezali,,, tak ako u dospelých si to aj viem celkom predstaviť, ale u malých detí,,,, :idea: :idea: :idea: no fuuuuuha,,,, a že sú na Slovensku už dva takéto prípady,,, :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od inguli » Pon Jún 21, 2010 3:51 pm

dala som foto do galerie
nam dr.ka otacala ruku sem tam a som sa spytala co hlada a ona ze co ma na vrchu take cervene pasiky no nie silne ze take moze mat silnejsie a mozu tie cervene pasiky ist normalne hore po ruke tak vtedy je to horsie ale ze maly nema teda on len dva take cervene pruhy na vrchu rucicky...neviem mozno som to blbo opisala .. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pon Jún 21, 2010 6:17 pm

inguli píše:dala som foto do galerie
nam dr.ka otacala ruku sem tam a som sa spytala co hlada a ona ze co ma na vrchu take cervene pasiky no nie silne ze take moze mat silnejsie a mozu tie cervene pasiky ist normalne hore po ruke tak vtedy je to horsie ale ze maly nema teda on len dva take cervene pruhy na vrchu rucicky...neviem mozno som to blbo opisala .. :wink:


no počkaj inguli :lol: :lol: :lol: pásiky sa môžu pohybovať po ruke???

Už som mrkla Tvoju galérku..no chúdatko malé,takto opuchnuté :cry: :cry: :cry: to nám asi z afriky niečo poslali zmutované :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Pon Jún 21, 2010 7:24 pm

no janka ked tu bude manzel tak on mi to vysvetli nooormalne ja neviem taketo veci na 100 %opisat po slov.to je moj problem :wink: :lol:
a potom ti to vysvetlim lepsie :roll: :oops: :lol:


oprava.....
maly ma na ruke tam kde je ten zapal to bodnutie stri a to pozerala dr.ka ci ich nema aj tam uz kde zapal opuch uz neni..kedze ma opuchnute len zapestie...a ked uz by mal aj indestri tak to znamena ze sa zapal rozsiruje a je to infikovane...a vtedy potrebuje maly uz samozrejme atb...
asi takto
janka uz vies co tym chcel basnik povedat???? :lol: :lol: :lol:
po mad.by som ti to tu raz dva vysypala ale taketo veci sa mi vysvetluju tazko :oops: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Pon Jún 21, 2010 8:07 pm

tie pasiky to su tie stri :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pon Jún 21, 2010 9:23 pm

inguli píše:tie pasiky to su tie stri :lol: :lol: :lol: :lol:


no neva,tak už aj ja som Maďar moja...hahaha :lol: :lol: :lol: čiže nejaké strie???trhlinky atd???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Jún 21, 2010 9:31 pm

inguli píše:tie pasiky to su tie stri :lol: :lol: :lol: :lol:


madarsky,slovensky,figu rozumiem :roll: neviem co su tie stri.Ale neva,dolezite je ze sa to malemu lepsi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Jún 21, 2010 9:41 pm

sisu22 píše:
inguli píše:tie pasiky to su tie stri :lol: :lol: :lol: :lol:


madarsky,slovensky,figu rozumiem :roll: neviem co su tie stri.Ale neva,dolezite je ze sa to malemu lepsi.


zas sa z Teba rehlím :lol: :lol:
no ja som pochopila,že inguli myslí "strie"..to sú také tie trhlinky na koži ako napr. na brušku po tehotenstve atd....alebo som ju nepochopila a idem učiť za Madara :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Jún 21, 2010 9:48 pm

Janka81 píše:
sisu22 píše:
inguli píše:tie pasiky to su tie stri :lol: :lol: :lol: :lol:


madarsky,slovensky,figu rozumiem :roll: neviem co su tie stri.Ale neva,dolezite je ze sa to malemu lepsi.


zas sa z Teba rehlím :lol: :lol:
no ja som pochopila,že inguli myslí "strie"..to sú také tie trhlinky na koži ako napr. na brušku po tehotenstve atd....alebo som ju nepochopila a idem učiť za Madara :lol: :lol: :lol:



to viem co je...hej aj ja mam po Jakubkovi na bruchu pozostatok :cry: ale nech,aspon viem,ze som bola tehotna :D lebo ine mi nezostalo nic,hormony sa akosi pokazili,sa potim aj ked je zima,ale tak pohoda,nesmrdim,voda tecie,neriesim,ved uz nemam 17-nast :lol:
Naposledy upravil sisu22 dňa Pon Jún 21, 2010 9:49 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Jún 21, 2010 9:48 pm

Inak Janka neklikaj tak rychlo,nestiham aj pisat,aj tortu papat,sa mi brucho tlaci do stola uz :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Jún 21, 2010 9:52 pm

sisu22 píše:Inak Janka neklikaj tak rychlo,nestiham aj pisat,aj tortu papat,sa mi brucho tlaci do stola uz :D



hahaha si to zaklincovala :lol: :lol: :lol: inak ja Ti nič po malom nemám popraskané..ved som aj prd robila a mazala sa o život :lol: :lol: :lol: a akú tortu,zas ste oslavovali?? A kde je Lívia,dlho som ju "nevidela" :?: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Jún 21, 2010 9:55 pm

Janka81 píše:
sisu22 píše:Inak Janka neklikaj tak rychlo,nestiham aj pisat,aj tortu papat,sa mi brucho tlaci do stola uz :D



hahaha si to zaklincovala :lol: :lol: :lol: inak ja Ti nič po malom nemám popraskané..ved som aj prd robila a mazala sa o život :lol: :lol: :lol: a akú tortu,zas ste oslavovali?? A kde je Lívia,dlho som ju "nevidela" :?: :wink:



kde je neviem,a je mi jedno,mi ten tel nesiel,som bola robit cirkus v orange,ale radsej v druhom meste,lebo 4x ist za tou kozou,by som jej tam jednu vrazila,tak mi vymenili karticku,som povedala od jedu vsetkych 6000 min.co mam prevolam,som vytocila kamosku,a vola to,ona haja,minuty idu im dam :twisted: nastastie ta druha buchta bola mila. Do toho som s kamoskou mala zavedene s fretkou,sme vcera nasli,dnes som ju z veterinarom usmrtovala-nic moc pocit,nastastie som sa teraz kvalitne najedla-a to mi je naj.ked mam brucho plne mi je jedno.Ja mam taku dobru mamu,tak ma lubi a pece a same mlsky mi dava-no co by som sa ja stahovala a zila s chlapom :lol: :?: dobre mi je,taku smotanovu-jahodovu s piskotami.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Jún 21, 2010 9:57 pm

Janka81 píše:
sisu22 píše:Inak Janka neklikaj tak rychlo,nestiham aj pisat,aj tortu papat,sa mi brucho tlaci do stola uz :D



hahaha si to zaklincovala :lol: :lol: :lol: inak ja Ti nič po malom nemám popraskané..ved som aj prd robila a mazala sa o život :lol: :lol: :lol: a akú tortu,zas ste oslavovali?? A kde je Lívia,dlho som ju "nevidela" :?: :wink:


inak ja oslavujem kazdy den,ved ani nevies kedy si tu naposledy.
Na margo komarov-lekarnicka-strasne to mudra zena,povedala ze fenistil-ten gel,ak to miesto svrbi,napr.moj maly si to hned odtial zotieral-povedala,ze to pekne do toho vmasirovat a prestane.A funguje :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Jún 21, 2010 9:58 pm

sisu22 píše:
Janka81 píše:
sisu22 píše:Inak Janka neklikaj tak rychlo,nestiham aj pisat,aj tortu papat,sa mi brucho tlaci do stola uz :D



hahaha si to zaklincovala :lol: :lol: :lol: inak ja Ti nič po malom nemám popraskané..ved som aj prd robila a mazala sa o život :lol: :lol: :lol: a akú tortu,zas ste oslavovali?? A kde je Lívia,dlho som ju "nevidela" :?: :wink:



kde je neviem,a je mi jedno,mi ten tel nesiel,som bola robit cirkus v orange,ale radsej v druhom meste,lebo 4x ist za tou kozou,by som jej tam jednu vrazila,tak mi vymenili karticku,som povedala od jedu vsetkych 6000 min.co mam prevolam,som vytocila kamosku,a vola to,ona haja,minuty idu im dam :twisted: nastastie ta druha buchta bola mila. Do toho som s kamoskou mala zavedene s fretkou,sme vcera nasli,dnes som ju z veterinarom usmrtovala-nic moc pocit,nastastie som sa teraz kvalitne najedla-a to mi je naj.ked mam brucho plne mi je jedno.Ja mam taku dobru mamu,tak ma lubi a pece a same mlsky mi dava-no co by som sa ja stahovala a zila s chlapom :lol: :?: dobre mi je,taku smotanovu-jahodovu s piskotami.


Tak toto bol plnohodnotný výklad :lol: :lol: :lol: čo si mi tú fredku neposlala,alebo Lidke na farmu??hahaha
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť