Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Kto má skusenosť so chipolino POOKY

Kto má skusenosť so chipolino POOKY

od veronci89 » Štv Mar 19, 2009 2:48 pm

chcela by som si kupit tento kočík.

avsak čítala som na roznych diskusiach ze je nekvalitný vraj hrká a strasne ho počuť.

vraj je to nekvalitný výrobok

poradte prosím
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od ellanoir » Štv Mar 19, 2009 3:22 pm

ja mam chipolino pokky a som nadmieru spokojna,lahky,skladny,a priestranny+krasne farby.mam tri detisky takze pre nas je prvorada skladnost do auta.mame aj quinny zapp no ten mne osobne pride skor ako supermarketovy kocik.je cice veeeelmi skladny ale neda sa polohovat a kedze nema nanoznik nie je moc na zimu skor na leto do obchodov a na male prechadzky.ale je uzasne pohyblivy.tiez sme uz vymenili viac kocikov no zda sa ze sme uz prisli na ten pravy

tento prispevok som nasla vo vedlajsej teme od Natuse...
ja osobne som mala chipolino dakota a bola som velmi spokojna :D , kym mi ho neukradli priamo z domu za bieleho dna :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Mar 19, 2009 4:07 pm

vdak aza radu

este sda ta chcem spýtat mám pomali 8 mes. chlapčeka je dosť priestranný aj pre väčších drobcov???

zmestí sa doň aj hrubý fusak??

čítala som totiz na jednom fore ze mali problém natrepat fusak aj dieta do kočíka.

pozerala som rozmery a zda s ami dost malý.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od ellanoir » Štv Mar 19, 2009 10:18 pm

Do DAKOTY som vpohode dala hruby a velky fusak- je dost priestranny, do nej sa urcite zmesti aj vacsie dietatko. Da sa mu prehadzovat rucka, co je pre mna pri kupe kocika podmienka- ked fuka, prsi, pali slnko, obratim malu ako chcem.
Ja som dakotu kupila,ked mala dcerka 10 mesiacov, teraz ma 17. a keby mi ho nejaka dobra dusa necmajzla, urcite by v nej mohla chodit aj do troch rokov. Je to taky pevnejsi kocik, aj tazsi ako klasicke buginy. Ale ja som bola spokojna...

NEVIEM, CI SA DO POKKY ZMESTI FUSAK, ALE SKUS NAPISAT NATUSI NA SUKR. AK TI NAHODOU NEODPISE TU...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Mar 19, 2009 11:02 pm

práve od nej idem kupovat kočiar :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od ellanoir » Štv Mar 19, 2009 11:35 pm

No, tak aspon mas istotu, ze to nie je nejake podobne individuum ako Kikusova alebo Gaspercova :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od veronci89 » Pia Mar 20, 2009 6:12 pm

hej je to zlatá baba
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od dajanal » Sob Mar 28, 2009 11:53 am

ahojte, mozte mi napisat rozmer lozka pri dakote? nasla som ze ma len 75cm, a ja by som ho chcela pre starsie dieta tak 1,5 az 2 aj na spanie. dik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned Mar 01, 2009 12:23 pm

od natusa » Sob Mar 28, 2009 1:45 pm

dajanal píše:ahojte, mozte mi napisat rozmer lozka pri dakote? nasla som ze ma len 75cm, a ja by som ho chcela pre starsie dieta tak 1,5 az 2 aj na spanie. dik


bola som pozerat dakotu s kamoskou v obchode a neviem ci si ju videla osobne alebo len na nete ale kamoska bola sklamana ked sme ju videli osobne mala velmi teńku latku na potah a a zdala sa mi dost mala.mne sa ten typ kocika nepaci ale je vyhoda ze sa da prehadzovat rucka.myslim ze kazdy kocik ktory idete kupit treba vidiet osobne(je to dost draha zalezitost.tak len preto)
Naposledy upravil natusa dňa Sob Mar 28, 2009 1:50 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Sob Mar 28, 2009 1:46 pm

veronci89 píše:hej je to zlatá baba

veronci dakujem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od dajanal » Sob Mar 28, 2009 10:36 pm

ahoj natusa, no mas pravdu, najlepsie je kocik vidiet. no uz sa mi skor paci pokky,len som citala, ze chipolina su dost kazove. ale momentalne som asi na 100%zalubena do golfiek ramatti, len tie uz vobec nemam sancu vidiet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned Mar 01, 2009 12:23 pm

od veronci89 » Ned Mar 29, 2009 3:36 pm

natusa píše:
veronci89 píše:hej je to zlatá baba

veronci dakujem :wink:


zamalo ved je to pravda :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Ned Mar 29, 2009 3:37 pm

dajanal píše:ahoj natusa, no mas pravdu, najlepsie je kocik vidiet. no uz sa mi skor paci pokky,len som citala, ze chipolina su dost kazove. ale momentalne som asi na 100%zalubena do golfiek ramatti, len tie uz vobec nemam sancu vidiet


to sa hovorí aj o chicco kočíkoch a patria medzi najdrahsie

mám chipolino pooky od natusy a som max spokojná nemusíš sa bat je fajn a nie je ani drahý
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od natusa » Ned Mar 29, 2009 4:54 pm

veronci89 píše:
dajanal píše:ahoj natusa, no mas pravdu, najlepsie je kocik vidiet. no uz sa mi skor paci pokky,len som citala, ze chipolina su dost kazove. ale momentalne som asi na 100%zalubena do golfiek ramatti, len tie uz vobec nemam sancu vidiet


to sa hovorí aj o chicco kočíkoch a patria medzi najdrahsie

mám chipolino pooky od natusy a som max spokojná nemusíš sa bat je fajn a nie je ani drahý



mojim len laickym odhadom som zistila ze vsetky chipolina su napodobeniny nejakeho znackoveho kocika.napr.pokky je na vlas róvnaky ako peg perego.videla som jeden aj druhy a ja som nenasla ziadny rozdiel iba v cene a to dost podstatny!myslim ze sa ako vo vsetkom velmi vela preplaca len koli znacke a to je aspom podla mna hovadina :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Ned Mar 29, 2009 4:56 pm

a este si myslim ze ziadny kocik nie je dokonaly,kazdy ma nejaky nedostatok ale to tu uz niekto pisal len neviem kto
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť