Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - letna dovolenka s detmi....................

od danabr » Pia Jún 19, 2009 12:03 am

natuska,o tej čistote som počula,len som to potrebovala počut aj od niekoho ineho,ďakujem,papa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od eminga » Pia Jún 19, 2009 10:16 am

ahojte, pred 2 rokmi sme boli cez cestovku na Makarskej, plná penzia myslela som si, že ako si oddýchnem a práve naopak, decká ohŕňali nad jedlom nos, stále sa baliť z pláže na obedy, pláž sa mi vôbec nepáčila, lebo bola strmá a kamenná, taká dovolenka že som sa nevedela dočkať konca :?
ale minulý rok sme boli v Omiši vlastným autom, pláž od ubytovania 50m, boli sme na súkromí, auto v dvore, deti mohli behať samé chodili na pláž (tie staršie) stravu som si pripravila doma, takže obedy boli za polhodinku urobené- to sme sa striedali z mužíkom, dokonca domáci nám raz urobili urobili ryby, hranolky, šalát, chleba, víno, džús, zmrzlina- grátis a večer tie prechádzky, kolotoče, uličky proste super a tie pizze, každý večer sme si dali. Nám sa veľmi páčilo a to sme tu boli už 5x, môžem len odporučiť pre malé deti, lebo tá pláž je pozvoľná a ešte každé ráno tam chodili a čistili ju :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od eminga » Pia Jún 19, 2009 10:25 am

a v Štúrove keď sme boli, tak teploty boli do 20st. decká boli ešte malé- pred 7 rokmi, dostali 40- ky teploty, tak sme museli predčasne odísť a min.rok sme len nasadli ráno do auta a večer zmorení domov, ale je tam prijateľné vstupné, čistota, služby, nemusím brať stravu, lebo je tam super výber a musí vyjsť počasie! a budeme chodiť aj tento rok, deti sú veľmi spokojné :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od natusa » Pia Jún 19, 2009 1:56 pm

eminga píše:a v Štúrove keď sme boli, tak teploty boli do 20st. decká boli ešte malé- pred 7 rokmi, dostali 40- ky teploty, tak sme museli predčasne odísť a min.rok sme len nasadli ráno do auta a večer zmorení domov, ale je tam prijateľné vstupné, čistota, služby, nemusím brať stravu, lebo je tam super výber a musí vyjsť počasie! a budeme chodiť aj tento rok, deti sú veľmi spokojné :lol: :lol:


no to asi plati o kazdej dovolenke ,nech idete kdekolvek"ABY VAM VYSLO POCASIE" tak vam vsetkym zelam aby ste mali na dovolenke vela slniecka a rodinnu pohodu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od danabr » Pia Jún 19, 2009 4:59 pm

ďakujem natusa aj vam :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od eminga » Pia Jún 19, 2009 10:36 pm

natusa píše:
eminga píše:a v Štúrove keď sme boli, tak teploty boli do 20st. decká boli ešte malé- pred 7 rokmi, dostali 40- ky teploty, tak sme museli predčasne odísť a min.rok sme len nasadli ráno do auta a večer zmorení domov, ale je tam prijateľné vstupné, čistota, služby, nemusím brať stravu, lebo je tam super výber a musí vyjsť počasie! a budeme chodiť aj tento rok, deti sú veľmi spokojné :lol: :lol:


no to asi plati o kazdej dovolenke ,nech idete kdekolvek"ABY VAM VYSLO POCASIE" tak vam vsetkym zelam aby ste mali na dovolenke vela slniecka a rodinnu pohodu.


Natuska, zajtra odchádza kamoška z rodinkou na týždeň do Štúrova a zháňa gumáky pre malú :P :P :P tak aspoň tá pohodka, keď už nie to počasíčko :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od natusa » Sob Jún 20, 2009 9:19 am

eminga píše:
natusa píše:
eminga píše:a v Štúrove keď sme boli, tak teploty boli do 20st. decká boli ešte malé- pred 7 rokmi, dostali 40- ky teploty, tak sme museli predčasne odísť a min.rok sme len nasadli ráno do auta a večer zmorení domov, ale je tam prijateľné vstupné, čistota, služby, nemusím brať stravu, lebo je tam super výber a musí vyjsť počasie! a budeme chodiť aj tento rok, deti sú veľmi spokojné :lol: :lol:


no to asi plati o kazdej dovolenke ,nech idete kdekolvek"ABY VAM VYSLO POCASIE" tak vam vsetkym zelam aby ste mali na dovolenke vela slniecka a rodinnu pohodu.


Natuska, zajtra odchádza kamoška z rodinkou na týždeň do Štúrova a zháňa gumáky pre malú :P :P :P tak aspoň tá pohodka, keď už nie to počasíčko :wink:




po vikende sa ma vycasit :wink: vsetko treba brat pozitivne :wink: minuly rok sme tam boli v poovici augusta ked sa slovenskom prehnela vychrica a potom sa tak vycasilo,bolo tam krasne.je to uplny juh slovenska tak ak nebude teplo tam tak uz zaruccene inde na slovensku teplejsie nebude :wink:


ale urcite daj vediet ako im ta dovolenka dopadne .som zvedava :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od eminga » Sob Jún 20, 2009 11:23 am

jasné a vy už máte termín??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od bubufo » Pon Jún 22, 2009 6:17 pm

kocky ktoru oblast v Chorvatsku odporucate? kde je najteplejsie a najstalejsie pocasie a tak... diiiky za rady :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Pon Jún 22, 2009 9:27 pm

eminga píše:jasné a vy už máte termín??




ideme 18.7. len dufam ze fakt vide to pocasie,lebo tej vasej kamosky mi je fakt luto.ktovie ako je tam,ale ja som na orave a tu je nehutne zima a stale prsi.fuj to je fakt poasie podpsa :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od eminga » Uto Jún 23, 2009 10:51 am

natusa píše:
eminga píše:jasné a vy už máte termín??




ideme 18.7. len dufam ze fakt vide to pocasie,lebo tej vasej kamosky mi je fakt luto.ktovie ako je tam,ale ja som na orave a tu je nehutne zima a stale prsi.fuj to je fakt poasie podpsa :roll:


Teraz sa počasie vybúrilo a poriadne a vy budete mať iba teplúčko :P :P aj u nás je otrasne, dnes už konečne trocha ustáva ten dážď a na dovolenke, keď je aj pod mrakom tak aspoň spoznávame okolie, ale dážď brr :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od danabr » Ned Jún 28, 2009 8:15 pm

Ahojte!tak v sobotu sme sa vratili z chorvatska,mali sme krasne počasie :P akurat dva dni popršalo,aj to len doobeda :wink: a potom sme išli von,takže taku dovolenku,ale aj lepšiu prajem vam všetkym ,papa. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od lianka » Ned Jún 28, 2009 8:29 pm

Danka,to je super!!!Som na vas myslela,ze ako tam nadavate.Ale super, ze tam bolo dobre pocasie a ze ste si to uzili.Tesim sa!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Sob Aug 23, 2008 4:04 pm

od danabr » Pon Jún 29, 2009 7:35 am

ďakujem Lianka ,bola som v šoku,že čo je to tu za počasie,ked sme dorazili,tie povodne :oops: chudaci ludia...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od lianka » Pon Jún 29, 2009 2:44 pm

Veru, veru :( :( :( .A kde ste presne boli?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Sob Aug 23, 2008 4:04 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť