Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - obchodoval niekto zo zlatica203?

obchodoval niekto zo zlatica203?

od lenea18 » Pon Máj 21, 2012 3:56 pm

obchodoval snou niekto rada by som vedela ci je nekto od koho jej neprisiel balik ja som jej posielala prevodom na ucet tvrdi ze poslala no uz neodpisuje a nema ziadne referencie tak comu verit?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned Máj 02, 2010 10:30 pm

od 959touareg » Štv Máj 24, 2012 4:26 pm

je nas viacej, co sme s nou obchodovali a co nas oklamala, vid. jej hodnotenia. taktiez mi minuly tyzden napisala, ze tovar poslala, no dodnes nemam nic doma. vobec neodpoveda. pred par hodinami jej zmizli aj vsetky veci v albume, takze je to jasne. :twisted:
opat jedna z tych zufalych zien, co si nevie zarobit normalnou cestou. a co je najtrapnejsie, svoje meno jej nie je trapne pokazit za par eur, ktore na nas zarobi. :cry:
taketo individua lutujem, nakolko je to velmi zufala osoba, ked sa uchyli k podvom kvoli 1-5€.
pisala som adminovi, ziadam jej preverenie , tiez nech to riesi ako osoba zodpovedna za stranku bazariku.
az si zlatica 203mysli, ze jej clovek nepride na cele meno a adresu, myli sa. takych uz tu bolo ..... :P
pokial sa neozve, ozvem sa ja. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od tinkiz » Štv Máj 24, 2012 7:06 pm

ahojte, aj ja som s nou obchodovala, poslala som jej peniaze na ucet, napisala, ze balik posle co najskor a uz sa neozvala, to je ozaj zufala chudera :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Aug 17, 2010 7:41 pm

od 959touareg » Štv Máj 24, 2012 7:48 pm

admin mi odpisal, ze ju zablokovali a napisali jej,nech da veci okamzite do poriadku.
ja len naozaj nechapem jedno...to kvoli par euram dokaze stratit meno???
ono je to pre kazdu z nas par eur, no v konecnom dosledku ma z toho ona mozno peknu kopu penazi..ved to moze robit aj na inych bazaroch, nie?
admin tiez navrhol podat trestne oznamenie.
takze ked je viacej zien, ktore podviedla, prihlaste sa sem a mozeme spolu podat na nu trestne oznamenie. to nie je problem, aspon sa bude hanbit pred policiou, ked ju predvolaju :) ...a ten trapas ked zistia, ze kvoli kolkym euram to robila a ta hanba v jej meste...brrr
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od Starostova » Pia Máj 25, 2012 9:16 am

Mne tiež neposlala balík,ale a teraz som si všimla hodnotenia.keď som objednávala nemala žiadne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Sep 06, 2008 6:02 am

od stankadankova » Pia Máj 25, 2012 11:01 am

Ahojte aj ja sa pridavam k tomu trestnemu oznameniu, uz len z principu, lebo je to totalna drzost takto podvadzat ludi. keby sme to vsetci robili to by ako vyzeralo? stanka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Okt 27, 2009 1:49 pm

od lienka2384 » Pia Máj 25, 2012 4:02 pm

AJ ja som bola oklamana ako je nas tu dost, tiež navrhujem trestne oznamenie! Ja čakam už asi 3 tyzdne, ak nevrati peniaze nenecham to len tak!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Dec 27, 2010 11:48 am

od lenea18 » Pia Máj 25, 2012 5:05 pm

a podla mna to neboli ani jej veci stopro skopirovala s google nejake veci alebo s inych bazarov aj sa mi zdalo podozrive ale koli 1.60e som to riskla lebo som tu vec zhanala a aj to ze playboy tielko napr 1.60e?tiez cudne...som zvedava ako to dopadne dufam ze sa to vyriesi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned Máj 02, 2010 10:30 pm

udanie

od djssemi » Pia Máj 25, 2012 6:19 pm

ja som tiež bola okradnutá a udala som ju na polícií. A mi powedali ze už ich tam je dosť. Síce newiem ako sa to bude riešiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Okt 07, 2011 4:37 pm

od djssemi » Pia Máj 25, 2012 6:26 pm

aj ja som sa dala oklamať. udala som ju na polícií.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Okt 07, 2011 4:37 pm

od 959touareg » Pia Máj 25, 2012 8:35 pm

presne ako pisete.....mne bolo tiez divne, ze znackove veci, alebo velmi krasne predava za 1-2€.....no ale akoasi kazda zena, divne mi to bolo,no napriek tomu som to kupila. a dakujem Bohu, ze nie viacej, skodna som 5€...no chcela som kupit ovela-ovela viac, no pisala mi,ze uz je to rezervovane...nastastie, lebo ak by som mala prist o nejakych 20€ alebo viac....
ja si tiez teraz nemyslim, ze to boli veci na predaj. podla mna pofotila svoje najlepsie veci, dala nizucku cenu, aby sme sa chytili....
teraz ziadam spat peniaze , aj ked je to 5€..no ja na ne musim robit, aby som ich mala, kdezto niekto si to zarobi takto....nechapem, ze vie pokojne spavat a tiez nechapem, ze ich vie s cistym svedomim taketo peniaze minat.....
admin mi vcera pisal co a ako urobit, mam jej meno, priezvisko, mesto, ale ked to aj bude falosne nevadi, smerodajne je cislo uctu a to sa sfalsovat neda......podla neho nie je problem najst majitelku toho uctu
:wink
verim tomu, ze teraz si tieto nase diskusie pekne cita, mozno sa aj smeje, ako nas oklamala a ake sme blbe.....lenze ako sa hovori...loz ma kratke nohy, alebo ...kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepsie...bude platit aj v tomto pripade .
je nas dost, takze ked kazda z nas poda na nu trestne oznamenie,aj ked su to drobne ciastky, nevadi, v konecnom dosledku sa suma vysplha vyssie a bude stihana.... ale podat musime vsetky :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od 959touareg » Pia Máj 25, 2012 8:46 pm

teraz vidim, ze negatka sa jej denno-denne kopia...toje super na jednej strane,cim nas je viac-tym ma ona vacsi pruser......hadam nad nami nevyhra ked je iba sama a nas tolko, nie?

urobila chybu, ze tolkym akoze predala, proti davu nic nezmoze.

nenechajte to tak, skusime nieco urobit, nech ju bud vypatrame,alebo vymozeme , aby peniaze pekne vratila spat kazdej z nas.

aj admin pisal, nech to tak nenechame, aj ked je to mala sumicka....ale bolo by dobre si pisat do posty, tu to iste cita a vsetko sa dozvie, nech ju prekvapime.sakra tolko nas je, tak musime nieco vymysliet. ak vysnorim jej prave meno a vsetko, som schopna ist ju navstivit.....alebo niekto , kto tam v okoli byva zo znamych..podla cisla uctu som uz niekolkych vysnorila, takze az taky problem to nie je.

aj vy ste platili na toto cislo uctu...1100553777/8410 ? nech viem, ci davala iba toto c.u., alebo ich ma viacej
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od lienka2384 » Pia Máj 25, 2012 9:16 pm

PROSIM VšETKYCH OKLAMANYCH O PODANIE TRESTNEHO OZNAMENIA. TA CHVILOCKA NA POLICII NIKOMU ZIVOT NEZOBERIE. TIE PENIAZE PRAVDEPODOBNE UZ NEDOSTANEME, ALE ASPON JEJ PORIADNE ZNEPRIJEMNIME ZIVOT, NECH TO ZAS NEZOPAKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAKUJEM VSETKYM ZA SPOLUPRACU pre 959touareg ja mam to iste ale čislo učtu len na konci nieje 7 ale 4 1100553774/8410
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Dec 27, 2010 11:48 am

od 959touareg » Pia Máj 25, 2012 10:16 pm

lienka ano, mas pravdu,pomylila som sa...na konci je 4.....teda

1100553774/8410

dufam, ze uz je to OK
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od Starostova » Sob Máj 26, 2012 12:04 pm

ja som jej platila tiež na toto číslo účtu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Sep 06, 2008 6:02 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť