Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - PARANORMALNE JAVY, DUCHOVIA, KLINICKA SMRT, POLTERGAIST.

od inguli » Ned Apr 17, 2011 8:47 am

aj ja mavam podobne pocity teda mala som zajtra bude mesiac ze mi moja babka zomrela vedla ktorej som vyrastala a dodnes niesom s tym zmierena :(a ked zomrela v to rano som prave spala u mamy a ona zomrela par izieb dalej
rodicia sli vybavovat veci a ja som ostala s malym a s mojou mrtvou babkou v dome na 3 hodiny...ale to co som prezila cez ten cas...obrovsky strach,pocula som ju ako otvara dvere a ide nas budit,kedze ked moji rodicia pracovali a my sme boli deti tak ona nas prisla budit rano..a toto som v kuse pocula a rovno som si uz tak v obyvaku sadla aby som videla na dvere uz som si pripadala ako nejaka cvrknuta ze som snad zosalela :roll:
maly spinkal a to ticho co bolo mi nahanal strach a pocit ze babku ktora uz nezije mam par izieb dalej...
ja som mrtve osoby nikdy v marnici nepozrela lebo mam z nich strach teda mala som...ani dedka pred cca20 rokmi som nepozrela a dodnes som mala pocit ze sme sa nerozlucili a plus predtym ako umieral chcel ma vidiet poslal babku aby som sla k nim dovnutra ale ja som nesla nie preto ze som nechcela ale uz som pocula od rodicov ze dedo vyzera velmi zle ze je uz zlty velmi a vychudnuty a ma jazvy bna nohach on si nenechal odrezat nohy/mali mu ich amputovat no nesuhlasil a vlastne to ho vzalo/a proste ten strach ma k nemu nepustil a dodnes som z toho smutna ze som to vtedy nespravila..a preto som sla aj na kurz opatrovatelky aby som sa uz nebála starych ludi takpovediac a hlavne toho pohladu ..bola som na praxi dva tyzdne a co som tam videla tak to bolo nieco hrozne ake prelezaniny a kupat a prebalovat atd..ale to je uz ina tema.. nebola som proste kludna sa mi s dedom snivalo a tak..takze som sa pevne rozhodla ze tentokrat prekrocim tu hranicu...stalo sa hodinu a pol som stala nad mojou milovanou babkou v marnici a dokonca som aj rakvu chytila ked chceli zamknut uz lebo nie a nie mi dojst ze ju uz nebudem mat :cry: :cry: :cry: :cry:
a viete co som citila klud presiel mesiac a s dedkom ziadny sen..a a ni s babkou az do vcera v noci..
totiz sa mi s nou snivalo ze som sla do spajze u nas teda u mojej mami a ona ma vedla nasho spajzu dvere na chodbu..a tak som pocula zvuky a vravim si ved babka uz nieje a otvorila som dvere a babka taka tucnucka ako zvykla byt/ked zomrela bola uz velmi chuda i ked papala vravim vam viac ako ja /upravene vlasy aako v lete si dala vzdy spravit..az mi slzy tecu teraz ako to pisem...zlakla som sa velmi ako som ju uvidela...a som sa zobudila v tom momente
mozno je to tym ze zajtra bude mesiac ze nam zomrela :cry: :cry:

a este tym hladanim v byte ci dome nejakej osoby
ja som cely zivot snad hladala niekoho v nasom dome ked rodicia boli v praci hlavne na nocnej tak som sa aj do skrini pozrela :lol: proste vsade kazdu izbu kontrolovala..
dodam este ze z mojej detskej izby bol vyhlad na marnicu a cintorin,byvali sme teda rodicia byvaju tesne vedla cintorina..okopavame v zahrade a vedla na s na meter uz cintorin..takze asi to bolo tym teda urcite tym vzdy som sa tam bala...teraz uz byvam v panelaku tu nehladam ,a ked spim u mami s detmi ani tam lebo niesom sama ale keby som tam dnes musela spat sama urcite by som zase chodila po byte..sice poviem vam nespala by som tam sama uz nikdy asi...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lindda » Ned Apr 17, 2011 12:46 pm

aj mne sa casto sniva s babkou tiez nam odisla ale uz pred 4 rokmi a najviac ma mrzi ze nevedela ze som bola v tedy tehu ,,,, ale ja som to zistila az myslim den po pohrebe ,,,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od inguli » Ned Apr 17, 2011 3:49 pm

mne zas vela pomohla so starsim synom/14/ a mal ho zo vsetkych svojich pravnucat najradsej..bravala ho do skolky /ja som zacala hned po roku pracovat vtedy/a tak ona pomahala,ked rodicia pracovali,a teraz druheho syna tiez zboznovala lebo maly ju vedel tak vybozkavat maly mi strasne lubi starych ludi a ked teraz nejaku tetu starsiu uvidi hned vravi aha dédi/to znamena prababka/ale vie ze je v nebicku uz,no napriek tomu ked sme vonku u rodicov tak ju hlada..on bol posledny kto ju vybozkaval ked vecer papala babka a otec ho ulozil spat no rano sa uz nezobudila :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Jupiter41 » Ned Apr 17, 2011 9:35 pm

Janka81 píše:juj baby,,dobrá téma!!!

ja mám zas v byte oázu pokoja..niet nad to,ked zabuchnem pancierovky a kašlem na svet :wink:
ale mám pocit,že ked výdem von,občas na nalepí na mna niečo ,čo mi vysáva energiu :lol: :lol: :lol:

môžu existovať ľudia,ktorým druhí vysávajú energiu??? alebo sa k vám nahrnú len divní a zlí ľudia??
Jupiterko,čo Ty na to moja?? :wink:

Inak Liduš,Tebe pusa za tému.. :wink:


Janka, samozrejme. Su ludia, ktori funguju na energii druhych ludi. Normalne vycuciavaju :evil: Hovori sa tomu energeticky vampirizmus. Preto ked pride clovek domov, je uplne normalne, ze si umyje ruky, vsak? No a treba si aj energie dat do poriadku a zbavit sa prisaviek. Na to velmi dobre funguje objatie alebo ocistenie ruk nad svieckou. A ako ochrana dobre funguje zapinaci spendlik- zicherka pripnuta na spodnom pradle alebo klasicka cervene stuzka na zapasti- treba ju uviazat na tri uzliky- viazes v mene Otca ( 1 uzlik) i Syna ( 2 uzlik) i Ducha svateho (3 uzlik). V mojej rodine to funguje :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od Jupiter41 » Ned Apr 17, 2011 9:41 pm

lindda píše:
lidka06 píše:Linda ziadne zvuky ? Mas pocit ze si niekoho zahliadla nie nahodou ? Alebo rano nieco nie je na svojom mieste? ...........................


no to som si nevsimla ze by sa nieco premiestnilo ja stale nieco hladam :-D
ale proste ja pocijem stale niekoho . . .
ale kAMARATKA MA DOMA DUCHA MALEHO CHLAPCA A TA UZ HO AJ OPAKOVANE VIDELA A NIE IBA ONA ,,


Treba ho poslat do Svetla, zrejme potrebuje pomoc. Vacsina duchov tu nie je preto, ze tu chcu byt, ale preto ze sami nevedia odist. Potom zbytocne a nechtiac robia zle zijucim a aj sami sebe.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od Janka81 » Ned Apr 17, 2011 9:50 pm

Jupiter41 píše:
Janka81 píše:juj baby,,dobrá téma!!!

ja mám zas v byte oázu pokoja..niet nad to,ked zabuchnem pancierovky a kašlem na svet :wink:
ale mám pocit,že ked výdem von,občas na nalepí na mna niečo ,čo mi vysáva energiu :lol: :lol: :lol:

môžu existovať ľudia,ktorým druhí vysávajú energiu??? alebo sa k vám nahrnú len divní a zlí ľudia??
Jupiterko,čo Ty na to moja?? :wink:

Inak Liduš,Tebe pusa za tému.. :wink:


Janka, samozrejme. Su ludia, ktori funguju na energii druhych ludi. Normalne vycuciavaju :evil: Hovori sa tomu energeticky vampirizmus. Preto ked pride clovek domov, je uplne normalne, ze si umyje ruky, vsak? No a treba si aj energie dat do poriadku a zbavit sa prisaviek. Na to velmi dobre funguje objatie alebo ocistenie ruk nad svieckou. A ako ochrana dobre funguje zapinaci spendlik- zicherka pripnuta na spodnom pradle alebo klasicka cervene stuzka na zapasti- treba ju uviazat na tri uzliky- viazes v mene Otca ( 1 uzlik) i Syna ( 2 uzlik) i Ducha svateho (3 uzlik). V mojej rodine to funguje :D


fúú moja--to ja by som mala nejakú väčšiu ochranu proti takýmto vampírom mať :wink: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Ned Apr 17, 2011 10:03 pm

Janka81 píše:
Jupiter41 píše:
Janka81 píše:juj baby,,dobrá téma!!!

ja mám zas v byte oázu pokoja..niet nad to,ked zabuchnem pancierovky a kašlem na svet :wink:
ale mám pocit,že ked výdem von,občas na nalepí na mna niečo ,čo mi vysáva energiu :lol: :lol: :lol:

môžu existovať ľudia,ktorým druhí vysávajú energiu??? alebo sa k vám nahrnú len divní a zlí ľudia??
Jupiterko,čo Ty na to moja?? :wink:

Inak Liduš,Tebe pusa za tému.. :wink:


Janka, samozrejme. Su ludia, ktori funguju na energii druhych ludi. Normalne vycuciavaju :evil: Hovori sa tomu energeticky vampirizmus. Preto ked pride clovek domov, je uplne normalne, ze si umyje ruky, vsak? No a treba si aj energie dat do poriadku a zbavit sa prisaviek. Na to velmi dobre funguje objatie alebo ocistenie ruk nad svieckou. A ako ochrana dobre funguje zapinaci spendlik- zicherka pripnuta na spodnom pradle alebo klasicka cervene stuzka na zapasti- treba ju uviazat na tri uzliky- viazes v mene Otca ( 1 uzlik) i Syna ( 2 uzlik) i Ducha svateho (3 uzlik). V mojej rodine to funguje :D


fúú moja--to ja by som mala nejakú väčšiu ochranu proti takýmto vampírom mať :wink: :lol: :lol:


Ja som kupovala snurku stylom : " Potrebujem 20 metrov cervenej stuzky na mumifikaciu." Predavacke vyliezli oci ... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od Janka81 » Ned Apr 17, 2011 10:18 pm

Jupiter41 píše:
Janka81 píše:
Jupiter41 píše:
Janka81 píše:juj baby,,dobrá téma!!!

ja mám zas v byte oázu pokoja..niet nad to,ked zabuchnem pancierovky a kašlem na svet :wink:
ale mám pocit,že ked výdem von,občas na nalepí na mna niečo ,čo mi vysáva energiu :lol: :lol: :lol:

môžu existovať ľudia,ktorým druhí vysávajú energiu??? alebo sa k vám nahrnú len divní a zlí ľudia??
Jupiterko,čo Ty na to moja?? :wink:

Inak Liduš,Tebe pusa za tému.. :wink:


Janka, samozrejme. Su ludia, ktori funguju na energii druhych ludi. Normalne vycuciavaju :evil: Hovori sa tomu energeticky vampirizmus. Preto ked pride clovek domov, je uplne normalne, ze si umyje ruky, vsak? No a treba si aj energie dat do poriadku a zbavit sa prisaviek. Na to velmi dobre funguje objatie alebo ocistenie ruk nad svieckou. A ako ochrana dobre funguje zapinaci spendlik- zicherka pripnuta na spodnom pradle alebo klasicka cervene stuzka na zapasti- treba ju uviazat na tri uzliky- viazes v mene Otca ( 1 uzlik) i Syna ( 2 uzlik) i Ducha svateho (3 uzlik). V mojej rodine to funguje :D


fúú moja--to ja by som mala nejakú väčšiu ochranu proti takýmto vampírom mať :wink: :lol: :lol:


Ja som kupovala snurku stylom : " Potrebujem 20 metrov cervenej stuzky na mumifikaciu." Predavacke vyliezli oci ... :lol:



hahaha--ja som zas kúpila ten náramok Kabbalah,no sa mi trhajú tie očká na uzávere..inak tá koženka drží..tak som ho zavesila na stenu,ale asi si dám rovno dva na ruku! :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od madema » Ned Apr 17, 2011 10:43 pm

natusa píše:jaj babenky veru u nas jednoznacne straši kazdy den:D :D :D ...hlavne ked kazde rano hladam hreben aby som sa mala vobec cim ucesat aj ked viem ze som isto predtym den mala v hrebenary aspom styri hrebene a to nevravim ako sa mi same od seba "premiestnuju"veci ako šminky alebo bižutka ci parfumy (mam dve pubertacky)no v nasom dome je veselo asi aj bez duchov a strasidiel ale mozno su vtom moje kráásky nevinne ...aspom to vzdy tvdia :lol: :lol: :lol:



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
tak toto bolo dobré natusa.... tak nejako to je aj u nás...:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od vlasticka185 » Pon Máj 02, 2011 11:29 pm

no poviem vam,vzdy ma fascinoval svet o ktorom my obycajny ludia vieme iba velmi malo,ale pravdu vam poviem bojim sa duchov,vselijake zvuky som pocula uz od malicka,ale iba pred asi 2 rokmi sa mi hlavne pocas spanku zvyknu aj zjavit,ale iba tak bleskovo,ako zablesk pred ocami,tak sa naplasim,ale to je iba chvilkove,cez den mam velakrat pocit,ze som zocila daky tien,alebo ze dvere sa privreli a teraz v novom dome mi castokrat klope na dvere.Moja sestra ona duchov vidi ale tiez iba v noci,tak spi iba pri tlmenom svetle,nakolko sa ich tiez boji,sestre uz vela jasnovidcov a vestic povedalo ze ona v sebe nieco ma,a keby sa vraj tomu otvorila,mala by neobvykle schopnosti.U nas v kazdom dome je duch,u mamy je starsi chudy pan,u sestry bola jedna pani,co celu noc mi klopkala v rohu,alebo sa na podpetkoch premavala na balkone co ma fest rusilo pri mojom spanku,dokonca sa ten zvuk budil aj moj syn,toho casu bol babetko,no a jemu zvykla klopkat nad hlavickou jak mal postielku,no a nasho ducha som este nevidela do tvare,ale mi dal uz velakrat o sebe vediet.viem,ze ked som doma sama,niesom,lebo on je tam tiez,no a este sa mi stalo a to cez den,ze som zretelne pocula mnavkat macku,znova to bolo u sestry v rohu,ale uz v inej izbe a potom aj u nas v detskejeste som chcela povedat,ze ked sa mi prvykrat u nas v rodicovskom dome ukazal ten duch,so sestrou sme sa zhodli v tom,ze ona ho tam videla tiez v tej istej izbe,chudeho,vysokeho,s klobukom na plafone .tak ja iba tolko,ze naozaj mozem potvrdit to,ze duchovia existuju a naozaj je nieco medzi nebom a zemou,...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od Janka81 » Uto Máj 03, 2011 11:35 am

no fajn sa to číta..ešte šťastie že mna zatiaľ mátajú len živí ľudia :wink: alebo nešťastie??? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od vlasticka185 » Uto Máj 03, 2011 8:20 pm

Janka81 píše:no fajn sa to číta..ešte šťastie že mna zatiaľ mátajú len živí ľudia :wink: alebo nešťastie??? :wink:



vie sa,ze nie kazdy ducha vidi ci pocuje,ale este som nato neprisla,ze preco sa zjavuju,aky vyznam ci poslanie maju
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od Janka81 » Str Máj 04, 2011 8:40 am

vlasticka185 píše:
Janka81 píše:no fajn sa to číta..ešte šťastie že mna zatiaľ mátajú len živí ľudia :wink: alebo nešťastie??? :wink:



vie sa,ze nie kazdy ducha vidi ci pocuje,ale este som nato neprisla,ze preco sa zjavuju,aky vyznam ci poslanie maju


no ja by som prijala nejakého dobrého ducha,aby ho každý pri mne videl a duch mu ukazoval NONO robiť zle :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Str Máj 04, 2011 12:33 pm

Janka81 píše:
vlasticka185 píše:
Janka81 píše:no fajn sa to číta..ešte šťastie že mna zatiaľ mátajú len živí ľudia :wink: alebo nešťastie??? :wink:



vie sa,ze nie kazdy ducha vidi ci pocuje,ale este som nato neprisla,ze preco sa zjavuju,aky vyznam ci poslanie maju


no ja by som prijala nejakého dobrého ducha,aby ho každý pri mne videl a duch mu ukazoval NONO robiť zle :lol: :lol: :lol:


:lol: Janka, na to mas svojho anjelicka, len skoda, ze ludia ich nechcu pocuvat a neziadaju o rady.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od Jupiter41 » Str Máj 04, 2011 12:43 pm

vlasticka185 píše:
Janka81 píše:no fajn sa to číta..ešte šťastie že mna zatiaľ mátajú len živí ľudia :wink: alebo nešťastie??? :wink:



vie sa,ze nie kazdy ducha vidi ci pocuje,ale este som nato neprisla,ze preco sa zjavuju,aky vyznam ci poslanie maju


Ano, presne tak. Nie kazdy je naladeny na tie vibracie, v ktorych funguju duchovia tu na zemi. Sme prilis "zahmotneni"- neviem to inak jednym slovom opisat. Ti ludia, ktori ich vidia, maju vo velkej miere schopnosti im pomoct a previest ich na druhu stranu, kam patria. Zjavuju sa lebo potrebuju pomoc. Velakrat sa staci ducha iba opytat, co od nas chce a on sa spamata a odide. Ak nie, treba na jeho odvedenie viac energie a cloveka, ktory ma skusenosti a rozvinutu schopnost odvadzania. Aka nas strasia, nerobia to vedome a umyselne so zamerom nam ublizit, chcu na seba iba upozornit, ze su tu a nevedia co so sebou.
Potom este existuju duchovia, ktori ako zivi ludia boli natolko priputani k svojmu majetku alebo nejakemu miestu ci cloveku, ze sa ho nevedia vzdat a odmietaju odist, boja sa, ze prechodom cosi stratia a nechapu, ze tym, ze tu ostavaju, ublizuju zivym a aj sebe.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť