Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - PARANORMALNE JAVY, DUCHOVIA, KLINICKA SMRT, POLTERGAIST.

PARANORMALNE JAVY, DUCHOVIA, KLINICKA SMRT, POLTERGAIST.

od lidka06 » Pia Apr 15, 2011 9:09 pm

Zienky aj vy mate sem tam pocit ze u vas strasi ? Alebo ste mali tu cest s duchom ? Nedajboze s poltergaistom ? Co taka klinicka smrt? Zaujimaju vas obrazy z rise mrtvych ? Co otazka smrti ? Tak popiste koho to zaujima, mna teda dost, ak ste mali tu cest alebo sa vam zda ze je vas doma o jedneho viac.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Jupiter41 » Pia Apr 15, 2011 9:21 pm

Jasne, ja mam skusenosti habadej, aj ked si niekedy pripadam ako strelena, ale myslim, ze teraz je ta doba, kedy ludia tieto veci vnimaju citlivejsie a su ochotni priznat, ze "to nieco" medzi nebom a zemou naozaj existuje. Duchov sme mali doma hned niekolko, ale uz asi tri roky sa venujem ezoterike a naucila som sa ich odvadzat, tak teraz je u nas relativny klud. :lol: Az kym si niekto z rodiny zase kohosi na sebe nedovlecie z vonka :roll:
A klinicku smrt som ako taku neprezila, ale ked som mala 12 rokov, odpadla som v kostole a videla som, co by sa stalo, ak sa rychlo nevratim spat. Bolo akesi klinicke dejavu. :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od lidka06 » Pia Apr 15, 2011 9:29 pm

No ano aj ja mam cosi uz za sebou co sa tyka tychto zaujimavosti. Tiez hned viac krat, momentalne je aj u nas relativny klud. V rodicovskom dome nastalo konecne ticho po rokoch, ked konecne povyse nasho domu vykopali nemeckych vojakov z 2.sv.vojny, ktori tam boli pochovany a previezli na nemecky cintorin. Odvtedy je tam zatial pomerne klud. Dovtedy sme si tam pripadali naozaj ako blazni a to vsetci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Jupiter41 » Pia Apr 15, 2011 9:40 pm

Tak to ti verim, Lidka. Velakrat sa stava, ze dusicky su nespokojne a nemozu prejst na druhu stranu, kym sa nenajdu ich tela. Este by som mozno odporucila vydymit domcek. Staci zapalit santalovu, salviovu alebo levandlovu vonnu tycinku a prejst vsetky izby. Okna by mali byt otvorene, aby mal dym s negativnymi cudzimi energiami kadial von :D
A co sa u vas dialo, ked ste ich tam mali? U nas to bola hotova katastrofa... Rucal sa nam cely zivot, lebo sme ich nevnimali a oni sa hlasili, ze potrebuju pomoc :cry: :roll: :cry: Odkedy su prec, uplny obrat, parada :lol: :lol: :lol: Preto som sa tomu aj zacala venovat, lebo nie je mozne, nikomu neublizujes a stale sa ti vsetko kazi a nici ta vlastny zivot. Cele zle to bolo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od lindda » Pia Apr 15, 2011 9:49 pm

a jeje no u mna " strasi " ale nie ze by ma niekto strasil ale niekto je u nas doma kto neviem ,ale citim ze je :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od lidka06 » Pia Apr 15, 2011 9:55 pm

Najviac to vnimala moja mama ona mala prave tie pocity posadnutia a dusenia v noci, furt sa stazovala ze jej niekto stahuje perinu v noci aj niekolkokrat a to ona spi zababusena lebo je zimomriavka, nemohla dychat dusilo ju na hrudi, ako ked ti niekto tazky sadne na hrud, stabilka boli do rana pootvarane vsetky skrine a mohli sme ich zavret sto krat, casto si zhasla 10 krat za noc ale lampa do hodinky znovu svietila, uz ta to ani nebavilo zhasinat, bracho - podotykam absolutny zarytec ateista a neveriaci na nieco podobne - dostal skoro sok ked si vecer natiaho plachtu na postel a pred ocami sa mu stiahla dolu s postele sama, po povale - nemame urobene podkrovie - sme casto poculi chodzu, ako v tazkych kanadach ked chodis, o padajucich obrazoch nejdem ani pisat - mimochodom sa mi nikdy na nich - nerozbilo sklo po pade, a to ze je len dvojka sklo na nich staci viac zatlacit a je v ......... !!!!!!!! :!:, sem tam zmizli nejake drobnosti a zahadne sa objavili na inom mieste, a o zazraku spadnutej police na ktorej bola tona knich a spadla na tenulinke ozdobne pivove pohare vsak vies ake mam na mysli take tie vysoke , ktore ju drzali bez toho aby sa co len praskli ci inak poskodili - no strasne to tam bolo.
Naposledy upravil lidka06 dňa Pia Apr 15, 2011 10:09 pm, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od lidka06 » Pia Apr 15, 2011 9:56 pm

preco mas tento pocit linda ? Je to len pocit ? Alebo aj nieco viacej ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od lindda » Pia Apr 15, 2011 10:00 pm

lidka06 píše:preco mas tento pocit linda ? Je to len pocit ? Alebo aj nieco viacej ?


Neviem to presne povedat ,ale proste viem ze niekto u nas doma je pohybuje sa tu a tak :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od lidka06 » Pia Apr 15, 2011 10:09 pm

Linda ziadne zvuky ? Mas pocit ze si niekoho zahliadla nie nahodou ? Alebo rano nieco nie je na svojom mieste? ...........................
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Jupiter41 » Pia Apr 15, 2011 10:29 pm

lidka06 píše:Najviac to vnimala moja mama ona mala prave tie pocity posadnutia a dusenia v noci, furt sa stazovala ze jej niekto stahuje perinu v noci aj niekolkokrat a to ona spi zababusena lebo je zimomriavka, nemohla dychat dusilo ju na hrudi, ako ked ti niekto tazky sadne na hrud, stabilka boli do rana pootvarane vsetky skrine a mohli sme ich zavret sto krat, casto si zhasla 10 krat za noc ale lampa do hodinky znovu svietila, uz ta to ani nebavilo zhasinat, bracho - podotykam absolutny zarytec ateista a neveriaci na nieco podobne - dostal skoro sok ked si vecer natiaho plachtu na postel a pred ocami sa mu stiahla dolu s postele sama, po povale - nemame urobene podkrovie - sme casto poculi chodzu, ako v tazkych kanadach ked chodis, o padajucich obrazoch nejdem ani pisat - mimochodom sa mi nikdy na nich - nerozbilo sklo po pade, a to ze je len dvojka sklo na nich staci viac zatlacit a je v ......... !!!!!!!! :!:, sem tam zmizli nejake drobnosti a zahadne sa objavili na inom mieste, a o zazraku spadnutej police na ktorej bola tona knich a spadla na tenulinke ozdobne pivove pohare vsak vies ake mam na mysli take tie vysoke , ktore ju drzali bez toho aby sa co len praskli ci inak poskodili - no strasne to tam bolo.


No veselo ste mali :roll: Oni jednoznacne chceli, aby ich niekto nasiel. Teraz uz maju pokoj a vy asi tiez. Clovek si aj tak konecne vydychne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od Jupiter41 » Pia Apr 15, 2011 10:32 pm

lindda píše:a jeje no u mna " strasi " ale nie ze by ma niekto strasil ale niekto je u nas doma kto neviem ,ale citim ze je :-)


Dolezite je, ake su pocity. Ci su dobre alebo zle. Podla toho zistis, ci je to ochrana "zhora" alebo nejaky duch, alebo negativne energie cielene vyslane po cloveku, aby mu ublizili.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od Janka81 » Sob Apr 16, 2011 11:56 am

juj baby,,dobrá téma!!!

ja mám zas v byte oázu pokoja..niet nad to,ked zabuchnem pancierovky a kašlem na svet :wink:
ale mám pocit,že ked výdem von,občas na nalepí na mna niečo ,čo mi vysáva energiu :lol: :lol: :lol:

môžu existovať ľudia,ktorým druhí vysávajú energiu??? alebo sa k vám nahrnú len divní a zlí ľudia??
Jupiterko,čo Ty na to moja?? :wink:

Inak Liduš,Tebe pusa za tému.. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od natusa » Sob Apr 16, 2011 3:07 pm

jaj babenky veru u nas jednoznacne straši kazdy den:D :D :D ...hlavne ked kazde rano hladam hreben aby som sa mala vobec cim ucesat aj ked viem ze som isto predtym den mala v hrebenary aspom styri hrebene a to nevravim ako sa mi same od seba "premiestnuju"veci ako šminky alebo bižutka ci parfumy (mam dve pubertacky)no v nasom dome je veselo asi aj bez duchov a strasidiel ale mozno su vtom moje kráásky nevinne ...aspom to vzdy tvdia :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Janka81 » Sob Apr 16, 2011 6:53 pm

natusa píše:jaj babenky veru u nas jednoznacne straši kazdy den:D :D :D ...hlavne ked kazde rano hladam hreben aby som sa mala vobec cim ucesat aj ked viem ze som isto predtym den mala v hrebenary aspom styri hrebene a to nevravim ako sa mi same od seba "premiestnuju"veci ako šminky alebo bižutka ci parfumy (mam dve pubertacky)no v nasom dome je veselo asi aj bez duchov a strasidiel ale mozno su vtom moje kráásky nevinne ...aspom to vzdy tvdia :lol: :lol: :lol:


hahaha natusa..tak veselo máš :wink: :wink: to ja mám výhodu,že mám syna :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lindda » Sob Apr 16, 2011 11:00 pm

lidka06 píše:Linda ziadne zvuky ? Mas pocit ze si niekoho zahliadla nie nahodou ? Alebo rano nieco nie je na svojom mieste? ...........................


no to som si nevsimla ze by sa nieco premiestnilo ja stale nieco hladam :-D
ale proste ja pocijem stale niekoho . . .
ale kAMARATKA MA DOMA DUCHA MALEHO CHLAPCA A TA UZ HO AJ OPAKOVANE VIDELA A NIE IBA ONA ,,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť