Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - PORADTE PROSIIIIIIIIIIIM

od natusa » Uto Feb 23, 2010 4:26 pm

sandras píše:natuska, mne ked už sa konečne podarí dietovať, tak sa vyskytne nejaká oslava, velka noc, sviatky, dovolenka a už je dieta v "kýbli" :(

My tento týžden oslavujeme Alexkove narodenino-meniny ... idem vypekať tortu :D
Cez Velkú noc ťahám manžela, aby sme niekam šli preč z domu ... lebo ak zostaneme doma, strávim pravdepodobne 4 dni pred TV s kolačom v jednej a likerovým vajcom v druhej ruke :oops: :roll:




hi hi hi.....liker nemusim aaaale kolacik,mnaaam.boze pomoz mi ,nam vonia cely dom od babininho pecenia ,tomu sa vravi pokusenie:twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Str Feb 24, 2010 8:50 am

vydrz natuska ja milujem mamine parene buchty ..mnam a vydrzala som aj napriek k tomu ze manzel si vychutnaval predomnou naschval :lol: :lol: :lol: a si myslel ze nevydrzim...ale ja aj tak... :wink: dodnes od novembra
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Str Feb 24, 2010 9:12 am

inguli píše:vydrz natuska ja milujem mamine parene buchty ..mnam a vydrzala som aj napriek k tomu ze manzel si vychutnaval predomnou naschval :lol: :lol: :lol: a si myslel ze nevydrzim...ale ja aj tak... :wink: dodnes od novembra


ja sne ze vydrzim:)inac by som sa s tebou nemohla v lete ani stretnut,to by bola tazka depka :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Str Feb 24, 2010 9:19 am

http://www.cviceni-doma.cz/clanky/hubnuti/24/

natuska presne pre zaciatocnicky a ziadna namaha zaregistruj sa a mas tam plan na cely tyzden aj video ako to robit ...super stranka:)vyskusaj toto ti urcite pomoze:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od janka97 » Str Feb 24, 2010 10:02 am

inguli píše:http://www.cviceni-doma.cz/clanky/hubnuti/24/

natuska presne pre zaciatocnicky a ziadna namaha zaregistruj sa a mas tam plan na cely tyzden aj video ako to robit ...super stranka:)vyskusaj toto ti urcite pomoze:)


Inguli díky za typ aj keď nebol priamo pre mňaaa, ale aj ja som sa zaregistrovala a určite budem čerpať z tej stránky. Ináč dnes idem porištvrte roku znovu na aerobic, tak zajtra môžem čakať svalovku :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od inguli » Str Feb 24, 2010 10:12 am

jasne ...pomoc pre vsetkych nie len pre natusku mne sa zda super ta stranka a pisu tam aj o aerobiku inak...ked chces schudnut tak neni najlepsi vyber viac casu zaberie ako tie cviky a priítom spalujes tolko isto ako s tym intenzivnym cvicenim:)ale Ty ak dobre viem si uz len udrzat kondicku chces :)nie?ty si schudla ak sa dobre pamatam tak si pisala
ja som inak tieto cviky robila len som vydrzala mesiac a pol ale uz som si to stiahla a idem do toho znova:)vobec niesu tazke tie cvicenia a ozaj pomaha noo a hlavne dobra strava pritom:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od janka97 » Str Feb 24, 2010 10:23 am

Inguli schudla som minulý rok cca 16 kíl, len po skončení ako šlo leto sa mi šesť vrátilo, teraz mámokol65-66 kíl, chcem začať znovu a ísť aspoň na tých 58kíl, určite vyskúšam aj tie cviky, len aj prvý krát som sa do toho dostávala tak že som začala 1x týždenne na aerobic, potom som pridávala steper, ktorý mám doma a keď som mala formu ako tak začala som chodiť do posilky aj na posilňovacie cviky, ktoré precvičovala cvičitelka. Nakoniec na spevnenie svalstva som začala chodiť aj na stroje. Ja sa doma strašne ťažko donútim cvičiť, radšej si sadnem a háčkujem s čidpsami po boku a cocacolou na stole :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od janka97 » Sob Mar 13, 2010 11:59 am

Tak baby ja som sa už nakopla, chodím každú stredu na aerobic, bola som už 3x a včera som vyskúšala ZUMBU, kto váha nad týmto cvičením a rád tancuje, skáče a pohybuje sa neváhajte, je too super cvičenie, na odreagovanie sa. aspoň na hodinu vypnete od uponáhlanéého života, a pritom robíte niečo pre seba pre svoje zdravie. zatial nedržím nijakú diétu, nechávam to len na cvičenie a musím sa pochváliť zatiaľ som 0,5 klia schudla, viem že to nie je veľa, ale na začiatok dobre. tak baby stačí sa len nakopnúť, potom to už ide samo, napr, ja sa neviem dočkať kedy pôjdem tnovu na cvičenie. Tak do toho.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od sisu22 » Sob Mar 13, 2010 2:57 pm

inguli píše::roll: a mozno ani neschudnete :(
nechcem byt mudra no ja by som urcite skusala trosku cvicit ziadna namaha ja som schudla hned 1 tyzden 3 kila co je samozrejme skor voda a po mesiaci som bola o 7 kil lahsia
asi mesiac a pol som cvicila a prestala od konca decembra ale som aj tak schudla este dalsie 2 kila ale manzel ma zas nahovoril ze mam pokracovat...tak pomaly zacnem chodit behat
a to som chcela vyskusat taketo kvapky ci tabletky aleee uz nie :wink:


ingu ak tuzia zelam im aby schudli,ale bez cvicenia,pochybujem ze to pojde.Ale ak im to pomoze,kupim ich aj ja bratovi :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Sob Mar 13, 2010 3:00 pm

mirkine píše:ja si nemyslím že je to o tom ako sa z nich chudne, ale že po používaní sa mierne stiahne žaludok a tolko nezjete ako ste jedli,zmenšia sa porcie alebo poprípade určite všetko nedojete čo si naložíte :wink:
toť moja rada 8) (osvedčená)
a ked začnete jest pravidelne po menších porciach tak vaha pojde dole sama a hlavné je piť dostalok tekutím (cca 1,5-2L) vody denne a aj tym sa žaludok naplní a nemáte pocit hladu 8)
a nejest po 18:00 hodine :wink:


no ja aj ked vypijem 10 litrov som hladna,ze by som klince zorzala :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od janka97 » Sob Mar 13, 2010 9:25 pm

sisu22 píše:
mirkine píše:ja si nemyslím že je to o tom ako sa z nich chudne, ale že po používaní sa mierne stiahne žaludok a tolko nezjete ako ste jedli,zmenšia sa porcie alebo poprípade určite všetko nedojete čo si naložíte :wink:
toť moja rada 8) (osvedčená)
a ked začnete jest pravidelne po menších porciach tak vaha pojde dole sama a hlavné je piť dostalok tekutím (cca 1,5-2L) vody denne a aj tym sa žaludok naplní a nemáte pocit hladu 8)
a nejest po 18:00 hodine :wink:


no ja aj ked vypijem 10 litrov som hladna,ze by som klince zorzala :lol:


Mne na stiahnutie žalúdka stačilo tri dni piť len mrkvovo- jablkovú šťavu, keď som mala pocit hladu dala som si dva deci šťavy a na pol hod.- hodinu to zabralo. Hlavné je vydržať a ako písala mirkine menšie porcie a po 18 hod nejesť. Ak sa to nedá treba si to posúvať, napr. jeden deň nejesť po20 hod, druhý deň prestať jesť o pol hod skôr atď. Ale to cvičenie je fakt také odreagoanie sa a najmä pre ženy ktoré sú doma na materskej, má to hne´d de výhody, jednou je že vypnete a robíte niečo pre seba a druhou, že aj manžel je s detičkami a musí sa im vnovať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Ned Mar 14, 2010 8:07 pm

janka97 píše:
sisu22 píše:
mirkine píše:ja si nemyslím že je to o tom ako sa z nich chudne, ale že po používaní sa mierne stiahne žaludok a tolko nezjete ako ste jedli,zmenšia sa porcie alebo poprípade určite všetko nedojete čo si naložíte :wink:
toť moja rada 8) (osvedčená)
a ked začnete jest pravidelne po menších porciach tak vaha pojde dole sama a hlavné je piť dostalok tekutím (cca 1,5-2L) vody denne a aj tym sa žaludok naplní a nemáte pocit hladu 8)
a nejest po 18:00 hodine :wink:


no ja aj ked vypijem 10 litrov som hladna,ze by som klince zorzala :lol:


Mne na stiahnutie žalúdka stačilo tri dni piť len mrkvovo- jablkovú šťavu, keď som mala pocit hladu dala som si dva deci šťavy a na pol hod.- hodinu to zabralo. Hlavné je vydržať a ako písala mirkine menšie porcie a po 18 hod nejesť. Ak sa to nedá treba si to posúvať, napr. jeden deň nejesť po20 hod, druhý deň prestať jesť o pol hod skôr atď. Ale to cvičenie je fakt také odreagoanie sa a najmä pre ženy ktoré sú doma na materskej, má to hne´d de výhody, jednou je že vypnete a robíte niečo pre seba a druhou, že aj manžel je s detičkami a musí sa im vnovať.


No babenky..to by ste ma zabili,keby som nemohla večer jesť :lol: :lol:Vždy chytím obrovský hlad tak okolo 22 večer a bez jedla nezaspím--mám to odskúšané a musím do chladničky :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Apr 29, 2010 10:02 pm

BABY JA PRACUJEM PRE OKG FIRMU SAMA EMULIPS PREDÁVAM AJ HO DOKONCA UŽÍVAM, MESAČNE SA MI PREDÁ CEZ 20 KS.

EMULIPS NEBOL VYVINUTÝ NA CHUDNUTIE, TENTO EFEKT SA MU PRIPISUJE NA ZÁKLADE, NIEKTORÝCH SKUSENOSTI , SAMOZREJME PRAVDIVÝCH , ALE BOL TO LEN VEDLAJŠÍ ÚČINOK TO CHUDNUTIE.

BABY TU VÁM POSIELAM NAČO JE EMULIPS :

EMULIPS:
- Čisto bylinný unikátny extrát bez chemickej stabilizácie...
- Bez vedľajších účinkov ...
- emulguje tuky do snadno stráviteľnej formy a vylučuje ich z tela von ..
- snižuje cholesterol v cievach, krvný tlak ...
- napomáha celému tráviacemu systému (žalúdok, žlčník, slinivka, krvný cukor atď.)
- má antioxidačné účinky
- chráni organizmus pred posobením kyslíkových radikálov
- vďaka repky olejky Emulips blahodárne posobí na KVS a TK, bráni alergickým reakciám, predchádza vzniku zápalom a podporuje kvalitu kože,
- Vhodný aj pre dojčiace mamičky, ktoré môžu podporit tvorbu mlieka ...
ZLOŽENIE:
- vyvážená sústava emulgátorov
- vitamín E
- rastlinný repkový olej (z bezerukových a bezglukosinulátových odrod repky)

Emulips 50 ml. .. ako prevencia vydrží až na 3 mesiace.

POUŽÍVANIE: 3x denne 10 kvapiek behom jedla ...zachovat pitný režim, aspon 2,5 l denne.


JE OZAJ VÝBORNÝ, UPRAVILA SA MI STOLICA . JEDNU MOJU ZÁKAZNIČKU KONEČNE PRESTAL PÁLIT ZLČNÍK, MALA S NÍM PROBLÉMY, MOJEJ ZNÁMEJ UPRAVIL TLAK MALA HO DOST VYSOKÝ.

A DOKONCA , MI MOJA SPONZORKA VRAVELA , ZE JEJ KAMARATKE SPLASLO BRUŠKO, VRAJ ZVYKLA BYT DOST ČASTO NAFUKNUTA

JE TO VÝBORNÁ VEC, A JA SOM S NIM SCHUDLA 1,5 KILA ZA MESIAC.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od janca072 » Str Jan 26, 2011 6:00 pm

Baby budem reagovat na to co pisete ,,po kvapkach emulips sa chudnete ale je to len vedlajsi ucinok...prvy mesiac nemozte cakat na zazraky a ani sa nedeje ...prvy mesiac je na upravu travenia a vycistenie tela...dalsim faktorom ci ste uplne zdravy lebo emulips najprv riesi co je nutne a az potom prichadza na rad chdnutie...nechudne sa zavratnou rychlostou z jednoducheho dovodu aby nevznikal jojo efekt..poznam kopu ludi ktory schdli za 3 mesiace aj 11 kilo...dolezity je vsak pitny rezim kedze rozpustene tuky sa odvadzaju z tela von prirodzenou cestou,,,dalsia vyhoda je v tom ze hoc od zaciatku neschudnete ale urcite nepriberiete..brali ich baby pred vianocami a nikto sa nestazoval a jedna panidokonca cez vianoce schudla 3 kila a nepostovala...kto nevyskusal nech nehovori...je to vec nazoru a firma o.k.g funguje v cechach 10 rokov len tu ju velmi nieje poznat..ja pouzivam tieto vyrobky a aj pre deti ja nemozem napisat nic zla...a nie pretoze ze som distributotňrom o.k.g
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Sob Aug 16, 2008 4:17 pm

od janca072 » Str Jan 26, 2011 6:06 pm

mozno by ste si to mohli pozriet i tu!!
http://okg-family.cz/faq/
http://okg-family.cz/synergie/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Sob Aug 16, 2008 4:17 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť