Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Nakupovanie na babybazare

Nakupovanie na babybazare

od Ankaa7 » Ned Sep 28, 2008 1:32 am

Čo nakupujete na babybazare najviac? Podľa čoho si vyberáte vecičky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Štv Júl 12, 2007 12:00 am

od sisu22 » Ned Sep 28, 2008 10:01 am

ja osobne kupim to co sa mi paci...riadit sa tym,co maly potrebuje neriadim,lebo ma strasne vela veci,takze..ked mi nieco padne do oka(vacsinou su to supravicky) tak nevaham :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od adinka33 » Ned Sep 28, 2008 10:10 am

ahoj, ja tu kupujem oblecenie pre krpcov :P mikinky, nohavice, bundicky, vesty a supravy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od katmik » Ned Sep 28, 2008 12:22 pm

ja tiez kupujem to,co prave potrebujeme.. ;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:00 am

od maca793 » Sob Okt 04, 2008 11:18 pm

ja hlavne čo sa i hodí práve alebo hlavne pred sezonnou. teraz som si objednávala bundy pre malú.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob Nov 03, 2007 1:00 am

od ivetka1980 » Pon Okt 20, 2008 10:05 pm

ja nakupujem aj to,co nepotrebujeme... :( Co uz,zapaci sa mi,no nekupim to??? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Uto Nov 18, 2008 11:19 am

Ahojky ... ja kupujem čo malá potrebuje ... alebo čo sa mi páči ... napr. hračky, sebe som kúpila peňaženku na euro :) malej som kúpila super chodáky .... je tu kopa super vecí, len treba si dávať pozor na predavajúce ... človek nikdy nevie, a už je o pár korún ľahší :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MajcaRia » Sob Jan 03, 2009 5:12 pm

MartinaGinov znovu s tebou súhlasím, práve som písala jednej mamine ponúkala riadik mala dosť príšerne predrážený a taký istý som videla pred vianocami v Tescu za niejakých 420sk...a ona mi odpísala, že jaké jej dávam otázky že z kadiaľ to je, prečo je to tak drahé? pritom som jej vysvetlila že prečo som sa to pýtala...a ked kupujem niečo pre môjho 2,5ročného syna tak chcem vedieť s kadiaľ to je myslím -dovoz, a z čoho sa to skladá a viac ešte ak sa jedná o hračky...nebudem predsa kupovať nenormálne drahú vec, ked toto isté som videla v tescu...pritom som o tom mala záujem, ale žiaľ v tescu to už nemajú :cry: , a ešte mi tá dotyčná napísala že hned vedela že sa to iba pýtam , že o to nemám záujem...to čo bola niejaká veštkyňa???smiešné, to sa tu človek nemôže spýtať na danú vec ak o to má záujem???tak som iba zýrala na tie správy čo písala :shock: :shock: ja by som sa hanbila takto odpovedať: že na čo sa pýtam o kvalitu a cenu, a dovoz no strašnéééé čo si tu už poniektoré dovoľujú :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od MartinaGinov » Sob Jan 03, 2009 7:10 pm

MajcaRia píše:MartinaGinov znovu s tebou súhlasím, práve som písala jednej mamine ponúkala riadik mala dosť príšerne predrážený a taký istý som videla pred vianocami v Tescu za niejakých 420sk...a ona mi odpísala, že jaké jej dávam otázky že z kadiaľ to je, prečo je to tak drahé? pritom som jej vysvetlila že prečo som sa to pýtala...a ked kupujem niečo pre môjho 2,5ročného syna tak chcem vedieť s kadiaľ to je myslím -dovoz, a z čoho sa to skladá a viac ešte ak sa jedná o hračky...nebudem predsa kupovať nenormálne drahú vec, ked toto isté som videla v tescu...pritom som o tom mala záujem, ale žiaľ v tescu to už nemajú :cry: , a ešte mi tá dotyčná napísala že hned vedela že sa to iba pýtam , že o to nemám záujem...to čo bola niejaká veštkyňa???smiešné, to sa tu človek nemôže spýtať na danú vec ak o to má záujem???tak som iba zýrala na tie správy čo písala :shock: :shock: ja by som sa hanbila takto odpovedať: že na čo sa pýtam o kvalitu a cenu, a dovoz no strašnéééé čo si tu už poniektoré dovoľujú :oops:



Súhlasím s tebou .... ja si tiež vždy overujem, vlastne pýtam sa, odkial je tovar a tááák .... ako kupujúci máš na to právo ... a ked predavajúci očividne bočí od odpovede, tak je to obchod ktorý "smrdí" ..... teraz som tu našla plienky Pampers 4, v Tescu som ich kúpila 3 bal. za 1099Sk, a tu pani predáva od 50Sk drahšie, a ponúkla mi väčšie balenie 82ks za 480Sk, tak neviem či mám vzjať, len neviem, kolko bude poštovné, či sa mi to oplatí .... či radšej nezájsť do Tesca? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od sandras » Sob Jan 03, 2009 7:34 pm

jasne, mame pravo sa pýtať na pôvod vecí - teda vyrobca, dovoz ...
či to nie je zo second-handu, či to je po ich deťoch ...
či su to originaly, ak sa jedná o značkove
a ak sa jedna o nove veci, aj či daju učet, aká je záruka
a či maju povolenie k predaju - teda živnosť
bez toho nekupujem nove veci
to sa mi potom oplatí kupiť v obchode, nie?

Tiež máme pravo dať si veci pomerať, pofotiť detaily, spýtať s ana skutočný stav veci - ved foto može skreslovať

nechapem, prečo niektore predavajuce hned reaguju podráždene
ved ak ma všetko v poriadku, tak normálne odpovie a ja sa rozhodnem, či kupim alebo nie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Sob Jan 03, 2009 7:49 pm

sandras píše:jasne, mame pravo sa pýtať na pôvod vecí - teda vyrobca, dovoz ...
či to nie je zo second-handu, či to je po ich deťoch ...
či su to originaly, ak sa jedná o značkove
a ak sa jedna o nove veci, aj či daju učet, aká je záruka
a či maju povolenie k predaju - teda živnosť
bez toho nekupujem nove veci
to sa mi potom oplatí kupiť v obchode, nie?

Tiež máme pravo dať si veci pomerať, pofotiť detaily, spýtať s ana skutočný stav veci - ved foto može skreslovať

nechapem, prečo niektore predavajuce hned reaguju podráždene
ved ak ma všetko v poriadku, tak normálne odpovie a ja sa rozhodnem, či kupim alebo nie


Uplne s Tebou súhlasím...

:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MajcaRia » Sob Jan 03, 2009 8:02 pm

presne tak babenky...ale čoraz viac predávajúcich je tú neochotných a podráždených aspoň to takto ja vnímam-a to len preto že ich hrýzie svedomie za tie neskutočné ceny...ale sú až natoľko bezcitne a necítia svoju chrbtovú kosť??? :cry: :shock: :cry: no kto vie???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od sandras » Sob Jan 03, 2009 9:09 pm

asi ich hryzie svedomie :roll:
Naposledy upravil sandras dňa Ned Máj 03, 2009 9:08 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od MajcaRia » Sob Jan 03, 2009 9:30 pm

presne Sandras presne tak dobrú nocku všetkým rozumným a milým mamičkám ako ste vy papa :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od MartinaGinov » Sob Jan 03, 2009 9:43 pm

MajcaRia píše:presne Sandras presne tak dobrú nocku všetkým rozumným a milým mamičkám ako ste vy papa :P


Dobrú noc aj tebe MajcaRia ..... v tom máte baby pravdu, kto vie, kolko napodobenín a kto vie čoho sa tu predáva ... ja zatial mám dobré skúsenosti, fakt som kúpila dobré, aj ked už nosené vecičky, no stav je suprový, jak nové, ako predavajúce písali, taký tovar som aj dostala .... no ale ked tu vidím tie "nové" a ešte k tomu "značkové" veci, tak tomu neverím ... to si radšej sadnem do auta, alebo na bus, a idem sama do obchodu značkového si kúpiť ..... tak babenky dobrú noc ..... moja malá ešte nespí, tak ešte tu chvílu budem .... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť