Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - oblubeni inzerenti

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

oblubeni inzerenti

od marrusska » Uto Aug 19, 2008 4:08 pm

Dobry den, nedal by sa v slpceku vlavo vytvorit odkaz oblubeni inzerenti?Bolo by to dobre ked sa chcem vratit k niektoremu predavajucemu s ktorym mam dobre skusenosti, alebo to vytvorit ako podkapitolku zapisnika. Vdaka. Inac tieto diskusie su uplne super :!: :!: :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Aug 19, 2008 8:13 pm

admin ked otvorim Diskusie na pravo hore je malilinka chybicka...o portali - "Mideratori" :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Re: oblubeni inzerenti

od admin » Str Aug 20, 2008 12:48 am

marrusska píše:Dobry den, nedal by sa v slpceku vlavo vytvorit odkaz oblubeni inzerenti?Bolo by to dobre ked sa chcem vratit k niektoremu predavajucemu s ktorym mam dobre skusenosti, alebo to vytvorit ako podkapitolku zapisnika. Vdaka. Inac tieto diskusie su uplne super :!: :!: :!: :!: :!:


Dakuejm za podnet. Pridame to, pisem si to do poradia....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od marrusska » Str Aug 20, 2008 12:23 pm

Vdaka admin, asi mas tych podnetov vela vsak? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od admin » Str Aug 20, 2008 12:58 pm

Ano je to ho dosť, ale to je len dobre....:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť