Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - platba šekom na učet

platba šekom na učet

od evinae » Štv Máj 07, 2009 9:15 pm

Možete mi prosim niekto poradit ohladom platby šekom cez poštu na účet? Jedna maminka mi posielala 17.4.2009 platbu šekom na učet. Poslala mi fotokopiu potvrdenky, tak som jej botičky poslala. Samozrejme jej verim, že to poslala a určite to nie je jej chyba. Ale nechapem, dodnes peniaze nedorazili a neviem co dalej. Kde to mam reklamovat? Mate niekto skusenosť? Druha maminka mi posielala 30.4.2009 a prisli 6.5.2009. Tak fakt neviem. Dakujem za každú radu. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Str Apr 30, 2008 12:00 am

od kittinka » Štv Máj 07, 2009 10:23 pm

No ja mám s týmto skúsenosti, ale teda vždy som posielala tovar až ked som eurá real videla cez EB na mojom účte..ale myslím, že keď doteraz nedorazili, treba aby dotyčná čo ich posielala išla so šekom na poštu reklamovať.. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Nov 30, 2008 10:22 am

od bublinkam » Štv Máj 07, 2009 11:22 pm

kittinka píše:No ja mám s týmto skúsenosti, ale teda vždy som posielala tovar až ked som eurá real videla cez EB na mojom účte..ale myslím, že keď doteraz nedorazili, treba aby dotyčná čo ich posielala išla so šekom na poštu reklamovať.. :roll:


A to čím najskôr...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Pia Dec 14, 2007 1:00 am

od Janka81 » Ned Máj 10, 2009 5:19 pm

ahojček..mne vždy nabehnú na druhý den od podania šeku..čiže napr. platila šekom v pondelok,tak v stredu to mám na účte!treba dávať pozor na klamárky,lebo aj mna tu už šlak tráfa občas :twisted: ..takže je otázne,či to naozaj platila..videla si na prefotenom šeku aj razítko pošty,či dátum???lebo tieto podvodníčky sú velice vynaliezavé :roll: --nič v zlom voči dotyčnej,čo mala takto platiť šekom--možno sa naozaj peniaze niekde sekli,ale ja už na tieto rozprávky neverím:-(( všetkým pekný deň..Janka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Ljublju » Ned Máj 10, 2009 9:26 pm

Janka81 píše:ahojček..mne vždy nabehnú na druhý den od podania šeku..čiže napr. platila šekom v pondelok,tak v stredu to mám na účte!treba dávať pozor na klamárky,lebo aj mna tu už šlak tráfa občas :twisted: ..takže je otázne,či to naozaj platila..videla si na prefotenom šeku aj razítko pošty,či dátum???lebo tieto podvodníčky sú velice vynaliezavé :roll: --nič v zlom voči dotyčnej,čo mala takto platiť šekom--možno sa naozaj peniaze niekde sekli,ale ja už na tieto rozprávky neverím:-(( všetkým pekný deň..Janka



no ja neverim tomu,ze by posta a banky boli take neskutocne pomale.byvam v malom mestecku,a cez net som si objednala,no hadam-neklamem cca 100 veci a z toho som cakala na platbu-z postovej banky cca 5 dni-najviac,ostatne platby,ci sekom,cez IB boli max do 3 dni.A iba jedna sa pozabudla,ci co az ked som jej pohrozila,poslala balik-a klamala,razitko hovorilo nieco ine.Ostatne ked meskali,dali mi dopredu vediet-bud chodili na postu raz do tyzdna,alebo sa museli zdrzat v praci a pod....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od evinae » Ned Máj 10, 2009 10:11 pm

:? , no ved aj ja to nechapem, uz mi prisli vela krat takýmto sposobom peniaze, ale nikdy takto nemeškali. No ale na seku, co mi pani poslala je okruhla peciatka s datumom 17.4.09, šek poštovej banky, číslo učtu správne. Ja mam IB, takze si dokazem okamzite kedykolvek skontrolovat pohyb na ucte. Dodnes platba nenabehla. Ked nepride ani zajtra, skusim poprosit pani aby to poriesila na poste. :roll: Dakujem za info a rady. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Str Apr 30, 2008 12:00 am

od evinae » Str Máj 13, 2009 4:10 pm

:) platba je vyriesena, dnes nabehli peniažky, pani poslala platbu zlym /asi starým/ šekom a ani ona ani pracovničky si to nevsimli, tak peniaze "trčali" skoro mesiac v poštovej banke. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Str Apr 30, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť