Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - A teraz co mam robit

A teraz co mam robit

od micajda » Pia Máj 22, 2009 3:46 pm

poradi mi niekto co mam urobit???dala som rezervacku na supravku a dnes sa mi ozvala jedna pani co mi pisala asi pred tyzdnom ze tiez ma zaujem ale nechcela ju rezervovat tak neviem mam jej ju predat a tej co som dala rezervacku napisat ze sa mi ozvala druha pani co ju vezme hned???prosim napiste dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od ivustek » Pia Máj 22, 2009 4:33 pm

No keď sa Vám pani ozvala až po týždni, tak nech ona teraz týždeň počká, či tá druhá, čo sľúbila, že zoberie hneď ,ju kúpi alebo nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od patrikja » Pia Máj 22, 2009 4:35 pm

myslim si tiez ak mas na supravku R,urcite ju nepredavaj!!!porusila by si tym dohodu a mohla by si si tym pokazit dobre meno na BB.moj nazor :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 319
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 12:00 am

od micajda » Pia Máj 22, 2009 4:51 pm

zienky uz som pisala tej pani co chcela rezervaciu do 9.6 napisala ze mozem ju ponuknut ze jej to nevadi tak som ju ponukla a ta co sa mi tyzden neozvala nemohla lebo nema doma asi PC..takze som to vyriesila ta sa na mna nehneva povedala ze je to v pohode a chape ak ma niekto iny zaujem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od martina612 » Pia Máj 22, 2009 7:33 pm

mne sa zase stalo,ze som 1pani rezervovala vecicky a 2pani mala tiez zaujem,a potom ta 1pani odskocila od kupi,tak som ich mohla s kludnym svedomim predat tej 2pani. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pia Apr 03, 2009 7:02 pm

od micajda » Pia Máj 22, 2009 7:55 pm

no tak aspon ste to mohla tiez predat hned :D ja som tiez rada ze ta pani min napisala nech to teda posuniem :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od bublinkam » Pia Máj 22, 2009 10:58 pm

micajda píše:zienky uz som pisala tej pani co chcela rezervaciu do 9.6 napisala ze mozem ju ponuknut ze jej to nevadi tak som ju ponukla a ta co sa mi tyzden neozvala nemohla lebo nema doma asi PC..takze som to vyriesila ta sa na mna nehneva povedala ze je to v pohode a chape ak ma niekto iny zaujem :wink:


Vyriešila si to na jednotku :lol: .Tiež napíšem zákazníčke,čo má niečo rezervované,ak sa ozve ešte niekto iný.Opýtam sa či to platí na 100% alebo môžem posunúť :wink: .

A keď vidím na niečom rezervačku a mám o to záujem,tiež sa ozvem :P .Už som tak nakúpila veľa skvelých vecí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Pia Dec 14, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť