Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoľahliví inzerenti - kriskovalud

kriskovalud

od katelara » Sob Nov 21, 2009 9:24 pm

Milé mamičky, tak toto je jedna úúúúúúúúúžasna žienka ktorej môžete dôverovať na 100000000% a verte, že Vás nesklame. Je to strašne zlata baba. Ludmilka ďakujem za všetko čo pre mňa robíš. Strašne si Ťa ako človeka vážim. A si jedna z mala ktoré mi tu prirástli k srdcu. :) :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Uto Jún 17, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topoľčany

od vedejova » Sob Nov 21, 2009 9:38 pm

Tak to je pravda, je to zlatá osobka. Iva
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od kriskovalud » Ned Nov 22, 2009 2:57 pm

Dakujem babenky aj ja vas mam strasne rada!!!Katka budes mi velmi chybat ked tu uz nebudes.Mas super, veci bomba ceny,ale najdolezitejsie je to ze si uzasna zienka a rozumieme si spolu.
Ivka ti si tiez super zienka a uzasna maminka,a mam ta velmi rada a som rada ze som ta spoznala a ze si mam s kym pokecat aj o plonoci.
Ste zlatucke aby ich bolo na tomto bazariku viacej, krasny den!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od vivien166 » Uto Nov 24, 2009 9:35 pm

ahojte tu sa musím pripojiť aj ja k Vám je to fakt veľmi zlatá ,milá ,kamarátska maminka a som rada,že som si tu našla takú kamarátku nielen na obchodíky,ale len tak na pokec o všednostoiach a rodinke,ozaj úžasná osôbka a mám ju rada,len škoda ,že je tak ďaleko rada by som ju stretla aj osobne,ale nikdy nevieme ak raz :lol: :lol: :lol: ,budem veľmi rada :D :D :D Ingi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Str Mar 18, 2009 7:15 pm

od kriskovalud » Uto Nov 24, 2009 9:44 pm

samoska Ingi ved sme sa dohodli ze ked budeme na dochodku tak si dame zraz raz u teba a raz u mna :!: :!:


dakujem za slova chvaly a tiez sa pripajam,aj ja som tuna stretla super osobky ktore som si velmi oblubila a pokecame nielen o obchode a medzi tieto patris aj ti Ingi a dakujem ze mi nezistne a velmi rychlo dokaze pomoct ak ta o to poziadam.... si tiez uzasna :D :D :D


Dakujem babenky ste zlate!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od ja1818 » Str Nov 25, 2009 8:11 am

jeeeej kocky, tak tu s vami plllllne suuuuhlasim :D :D :D :D :D , ludmilka je jedna z maaaaaala. je to super osobka, perfektna nakupujuca a clovek so srdieckom na mieste. ludmilka aj ked som tu uz malo, no na teba uuuuurcite nezabudam :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Pia Dec 04, 2009 9:38 pm

dakujem vsetkym ste zlate babenky aj ja som s vami nadmieru spokojna a mozem vas len odporucat!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od katarka25 » Štv Dec 10, 2009 8:55 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pripájam sa aj ja k chvále!!! :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pia Aug 21, 2009 7:26 am

od kriskovalud » Štv Dec 10, 2009 9:21 pm

Dakujem Katarka si zlatucka :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť