Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - KONČIM s diskusiami na BB

KONČIM s diskusiami na BB

od ingridd » Pia Jan 09, 2009 11:05 pm

dávam si závazok, že témy "blacklist" a "čo sa inde nezmestilo" nebudem čítať a ani do nich prispievať :?

PREČO? :arrow: priznám sa- nie som superžena a tak NESTIHAM - ak chcem byť v obraze čo sa tu deje tak nestiham doma, ak chcem byť poriadna matka, manželka, strážca rodinneho krbu, a ešte aj v práci zastať svoje miesto... tak nie som v obraze tu 8)

:arrow: preto som sa rozhodla nežiť vo virtuálnom svete a nepoučovať neznámych ludí, aj ked možno s rovnakými ťažkostami ako mam ja a nepýtať rady od zosieťovaných priatelov- radšej pouvažujem sama, porozprávam sa s mne blízkymi osobne, zoči-voči na káve alebo pri pohári vína... alebo sa len zahrám s detmi, pritulim sa k manželovi, mrknem k rodičom, zavolám sestre... alebo spravim velké upratovanie skor ako na velku noc....alebo nafotim par novych vecí a nahodim ich k sebe medzi inzeráty....pozriem si v telke nejaký film, prečitam si knihu.... v klude a bez pocitu že si musim isť sadnuť k diskusiám lebo určite sa tu niečo zase zomlelo :wink:

:arrow: okrem toho mi čím dalej tým viac vadí to množstvo tu odhalených alebo len naznačených a potom nepotvrdených podvodov a následne kopec arogancie a špiny, sprostých a škaredých slov, chytanie sa za slovíčka, neustále obvinovanie, prikazovanie kto sa má ospravedlniť a kto nie, no hrozné niečo- čo sa tu prehadzuje medzi diskutujucimi :roll:

som prišla na to, že toto k štastiu nepotrebujem a oberá ma to o kopec energie :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od janulik30 » Pia Jan 09, 2009 11:31 pm

spravna zena na nespravnom mieste!som rada ze ste sa takto rozhodla,treba si uzivat zivot,lebo je krasny a nie zneprijemnovat si ho klebetami,clovek sa tu necha vyprovokovat aj ked nechce a toto je ta spravna cesta ktoru ste vybrala vy:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od natusa » Sob Jan 10, 2009 10:09 am

druha strana je taka ze sa clovek dozvie s kym neobchodovat.v niektorych pripadoch po precitany nejakej temy maminy usetria svoje penazenky.nie vzdy a kazda investicia je dobra a tu sa kazda dozvie na co a hlavne na koho si ma dat pozor.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od janulik30 » Sob Jan 10, 2009 10:26 am

natusa píše:druha strana je taka ze sa clovek dozvie s kym neobchodovat.v niektorych pripadoch po precitany nejakej temy maminy usetria svoje penazenky.nie vzdy a kazda investicia je dobra a tu sa kazda dozvie na co a hlavne na koho si ma dat pozor.


samozrejme s tymto suhlasim,opatrnosti nikdy nie je dost:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od lianka » Sob Jan 10, 2009 3:23 pm

Skoda ale, ze je to take pracne a casovo narocne :( .uz sa neviem dockat noveho systemu hodnoteni :roll: :roll: :roll: Len cakam a cakam...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Sob Aug 23, 2008 4:04 pm

od martuskab » Sob Jan 10, 2009 4:55 pm

janulik30 píše:
natusa píše:druha strana je taka ze sa clovek dozvie s kym neobchodovat.v niektorych pripadoch po precitany nejakej temy maminy usetria svoje penazenky.nie vzdy a kazda investicia je dobra a tu sa kazda dozvie na co a hlavne na koho si ma dat pozor.


samozrejme s tymto suhlasim,opatrnosti nikdy nie je dost:)
Tak tak...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

Re: KONČIM s diskusiami na BB

od ivustek » Sob Jan 10, 2009 5:00 pm

ingridd píše:dávam si závazok, že témy "blacklist" a "čo sa inde nezmestilo" nebudem čítať a ani do nich prispievať :?

PREČO? :arrow: priznám sa- nie som superžena a tak NESTIHAM - ak chcem byť v obraze čo sa tu deje tak nestiham doma, ak chcem byť poriadna matka, manželka, strážca rodinneho krbu, a ešte aj v práci zastať svoje miesto... tak nie som v obraze tu 8)

:arrow: preto som sa rozhodla nežiť vo virtuálnom svete a nepoučovať neznámych ludí, aj ked možno s rovnakými ťažkostami ako mam ja a nepýtať rady od zosieťovaných priatelov- radšej pouvažujem sama, porozprávam sa s mne blízkymi osobne, zoči-voči na káve alebo pri pohári vína... alebo sa len zahrám s detmi, pritulim sa k manželovi, mrknem k rodičom, zavolám sestre... alebo spravim velké upratovanie skor ako na velku noc....alebo nafotim par novych vecí a nahodim ich k sebe medzi inzeráty....pozriem si v telke nejaký film, prečitam si knihu.... v klude a bez pocitu že si musim isť sadnuť k diskusiám lebo určite sa tu niečo zase zomlelo :wink:

:arrow: okrem toho mi čím dalej tým viac vadí to množstvo tu odhalených alebo len naznačených a potom nepotvrdených podvodov a následne kopec arogancie a špiny, sprostých a škaredých slov, chytanie sa za slovíčka, neustále obvinovanie, prikazovanie kto sa má ospravedlniť a kto nie, no hrozné niečo- čo sa tu prehadzuje medzi diskutujucimi :roll:

som prišla na to, že toto k štastiu nepotrebujem a oberá ma to o kopec energie :cry:


Takýto záväzok som si ja dávala už niekoľkokrát, ale zvedavosť ma zatiaľ vždy premohla. A tak isto ma to oberá o vzácny čas, ktorý môžem naozaj stráviť úplne inak - krajšie. V hlave riešim čiesi cudzie problémy, hnevám sa na praktiky niektorých predávajúcich, dokonca aj v noci ak sa zobudím, rozmýšľam nad diskusiou na BB. Keď som si prečítala príspevok od ingridd, rozhodla som sa, že sa k nej definitívne pridám. Takáto diskusia mi absolutne nič nedáva, som zhrozená z toho, akí dokážu byť ľudia. Teda ingridd od dnešného dňa sme už dve.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od majercakp » Sob Jan 10, 2009 8:32 pm

Ahojček Ingrid,tvoj príspevok by si zaslúžil Nobelovú cenu a je najlepší aký som tu zatiaľ čítala a súhlasím s každým tvojím napísaným slovíčkom,tiež som pár krát prispela svojím názorom do diskusií ale poniektoré nie sú diskusie ale...ani neviem ako to nazvať takže som prestala čítať a prispievať....srdečne ťa pozdravujem a prajem všetko dobré papa Marci
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od dudasik » Uto Jan 13, 2009 11:58 pm

Ingrid je moj clovek.
Aj ja mam negativnu skusenost, ze ludi hadzu do jedneho vreca a urazaju a nedaju mu v diskusii ani sancu na vysvetlenie alebo zvratenie,ze to co si o mne myslia, nie je pravda.
Lebo vela dievcat zije asi v zlom-negativnom prostredi a tak kazdeho hned hodnoti ako zleho.
No veru, skoda reci....
Aj ja som definitivne skoncila s diskusiami, velmi mi to ublizovalo,lebo nemam rada nepravost a klamstva a sebeckost a bla bla bla.
Drzkajte sa.[/b]
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

od sandras » Str Jan 14, 2009 12:15 am

dudasik píše:Ingrid je moj clovek.
Aj ja mam negativnu skusenost, ze ludi hadzu do jedneho vreca a urazaju a nedaju mu v diskusii ani sancu na vysvetlenie alebo zvratenie,ze to co si o mne myslia, nie je pravda.
Lebo vela dievcat zije asi v zlom-negativnom prostredi a tak kazdeho hned hodnoti ako zleho.
No veru, skoda reci....
Aj ja som definitivne skoncila s diskusiami, velmi mi to ublizovalo,lebo nemam rada nepravost a klamstva a sebeckost a bla bla bla.
Drzkajte sa.[/b]

dudasik, však maš iba 1 príspevok... tak si ešte ani nezačala -... ako možeš končiť ... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od dudasik » Str Jan 14, 2009 12:13 pm

Ja som hovorila vseobecne o diskusiach s dievcatami,nie o babybazari.
Ale vdaka mojej skusenosti uz nemam zaujem o ziadne filozoficke debaty.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

od Mhrnko » Sob Feb 13, 2010 9:05 am

Dost stara tema ale ja uplne suhlasim s Ingridd.Ja som tu minule dala po prvy krat prispevok ktory mi odspehoala jedna znama.Kludne mi mohla pod nim napisat ze so mnou nesuhlasi ale ved ja som tam jasne napisala ze ludia sa dohodnu na roznom sposobe platby a je uz len na nich ci podstupia toto riziko a musia teda ratat aj s nasledkami.Ja som len napisala ze nechcem platit vopred.Kazdy pochopi ze som to myslela tak ze mam radsej platbu na dobierku lebo tiez sa bojim ze zaplatim a neposle mi dotycna tovar.Bol to len nazor.Nikoho som nenutila aby to tak robil.Stretla som sa napokon so znamou a do oci mi povedala ze som dala trapny prispevok.Zacala som jej vysvetlovat ako som to v nom myslela a napokon som zistila ze si ho precitala povrchne a nepochopila ho. Ja som jasne do toho prispevku napisala ze kazdy ma na vec mozno aj iny nazor ako ja.Naozaj sa ludia casto chytaju za slovicka chcu zhadzovat inych a sami spravia zo seba.....Ja tiez vidim kopec trapnych prispevkov no skutocne by sa tu nemali zeny pretekat ktora je od ktorej uzastnejsia.Toto bola opat nazorna ukazka ako by sa tu keby chcem mohli osocovat dve zeny.Nespravim to lebo ludia sa zaoberaju zbytocnostami a tak sa pridavam baby k Vam :D :D :D aj ked po strasne dlhej dobe.Ak sa niekomu zdam trapna tak nech si ma prosim necita :lol: :lol: :lol: Ja tu nikoho neohovaram.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Sep 12, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť